Anketa

Mám přerušit školu a jít do práce?

jdi pracovat, školu doděláš pak
156 (21%)
dodělej školu, pak jdi pracovat
587 (79%)

Celkem hlasů: 743

Střední školu nebo práci?

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #255 kdy: 11. 06. 2014, 08:17:59 »
...
Můžu tady napsat píčus :D
fake http://opcebinarni.cz/miroslav-kadlec-a-binarni-opce

 ;D ;D
Tywoe (no offence!), já četl miroslav kadlec a binární opice ...
[/quote]
Další skvělá hláška - jsme na tom stejně, taky jsem chvíli viděl opice, ale pak mi po pročtení toho webu docvaklo, že je to nemožné. I ty opice mají větší inteligenci.


Jiří Procházka

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #256 kdy: 07. 07. 2015, 10:03:30 »
Zdravím, záleží jak to celé pojmeš. Uvedu nějaké příklady a moje názory.

Můj názor je takový, že člověk by měl určitě mít základní a střední školu, to v každém případě.
Dá se říci, že v dnešní době nic víc nepotřebujete. Záleží samozřejmě také kde, ne všude je to stejné. V posledních letech se dost kouká na praxi a na to co doopravdy umíte, ne na to, na co máte "papír". Toto je můj úhel pohledu, v případě, že by jsi chtěl být jednou zaměstnaný. Což není špatné, ale není lepší být zaměstnavatel?

Zde je druhý scénář. Pokud by jsi například úspěšně podnikal od 19 let, tak žádnou vysokou školu nepotřebuješ už. Škola tě akorát bude pořád zatěžovat a nebudeš se moci do svého byznysu opřít. Pokud ale chceš skončit školu a jít makat do továrny, tak bych určitě dal přednost té škole. Pokud ale chceš skončit a podnikat a víš, že budeš vydělávat "velké" peníze, tak jdi do toho. Nikdy se nevyplatí moc čekat, musíš ale vědět, že je to správné.

To je můj názor na celou věc, snad jste to pochopili dobře, nějak jsem se do toho na konci zamotal. Ale pokud to shrnu tak myšlenka je taková, že pokud chceš podnikat a víš, že budeš podnikat úspěšně, tak školu nepotřebuješ.

A jinak pokud bych se měl vyjádřit ke kauze v čele s Miroslavem Kadlecem, aneb vydělávám 300000 měsíčně, tak moc dobře vím o co jde. Jedná se o velice hezky napsaný příběh o binárních opcích, které slouží k vydělávání peněz na internetu. Není to však tak jednoduché, jak on na svých stránkách tvrdí. Troufal bych si říci, že Miroslav Kadlec, je nejznámější „obchodník/podvnodík“ ze světa binárních opcí. Sami si udělejte obrázek, o co se jedná.

Vím, že toho o binárních opcích asi moc nevíte, ale pokud byste se k nim někdy měli dostat a obchodovat s nimi, tak si zapamatujte pojem broker TopOption. Je to jedna z mála společností, u které je vhodné obchodovat, je jich více dobrých, ale to poznáte sami, pokud byste se o to zajímali.

Snad vám můj názor a moje rady nějakou pomohou, přeji hezký zbytek dne, Jiří.

Unknown

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #257 kdy: 07. 07. 2015, 10:21:14 »
"Píšu přímočaře bez mazání medu kolem úst"

Tedy drze...

Yarda

Už je to rok co tazatel napsal svou otázku a z té doby pocházejí
« Odpověď #258 kdy: 07. 07. 2015, 11:22:16 »
i skoro všechny diskusní příspěvky. Přiznám se, že jsem četp jen pár prvních.
Nevíte někdo tak to s tím šmudlou dopadlo?

Tomas Roll

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #259 kdy: 08. 07. 2015, 09:01:34 »
S tím trollem, který nadnesl nosné téma, které vydrželo 300 příspěvků?  ;D


tommm

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #260 kdy: 09. 07. 2015, 09:52:13 »
S tím trollem, který nadnesl nosné téma, které vydrželo 300 příspěvků?  ;D

Me by zajimalo, zda tyhle mnohastrankova temata maji nejaky vliv na navstevnost nebo aktivitu na webu. Preci jen na kazde strance fora se objevuje reklama.

Predesilam, ze v tomto nejsem kovanej. Ale ...

Kdyby web vydelaval "za zobrazeni", znamenalo by to, ze cim vic stranek fora, tim vic zobrazeni? :D

Samozrejme nechci nikoho narknout. Myslim, ze lidi za rootem odvadi vybornou praci, za kterou si urcite zaslouzi odmenu a reklama je urcite cesta.

Jen by bylo svevolne zakladani trollovacich temat asi "neeticke" :D

Lama

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #261 kdy: 09. 07. 2015, 13:09:34 »
Tipuju, že stejně nepracuje a hraje GTA. Anebo to byl jen pokus o vyšší návštěvnost fóra.