Anketa

Mám přerušit školu a jít do práce?

jdi pracovat, školu doděláš pak
156 (21%)
dodělej školu, pak jdi pracovat
587 (79%)

Celkem hlasů: 743

Střední školu nebo práci?

Ludek

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #240 kdy: 09. 06. 2014, 11:57:49 »
...
Mirku Mirku, ty hrdino. Az bude valka, budes asi mezi prvnimi hrdiny co budou utikat na ztec a ja si z priposraneho zakulisy zkoupim trochu prostrilene nemovitosti a vubec me ta priposranost trapit nebude.

To neni zdaleka jen ceska malost, takhle to mocni a vlady delaji odjakziva. Americti farmari ted zabrali pudu na ukrajine, kterou meli pronajatou cinane a americkym zemedelcum to delalo velke ztraty (pronajem se ted po "revoluci" zrusil), protoze cina zacala brat za levno z ukrajiny a ne od amiku. nerostne bohatstvi ukrajiny od ted patri americkym firmam a take je nejaka priposranost netrapi. Ani toho negra v Bilem dome nejaka priposranost netrapi a vypracoval se az na svetoveho teroristu cislo 1.

Šmarjá, co to sem chodí za internetové hrdiny?
 :-\
To ja nevim, posli PM Mirkovi, treba ti to vysvetli.


tommm

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #241 kdy: 09. 06. 2014, 13:37:20 »
Ja mam asi problem s chapanim vlaken "skola vs. prace" a tak se zeptam:

- Tvoje rodina te podporuje v tom co tvrdis, ze delas a umis
- mas stryce, ktery ti pomuze investovat, jestli sem to pochopil dobre, penize
- chces odejit ze SS, protoze ti nekdo nabidl co ti nabidl

Otazky a pripominky:
- proc se radis s cizejma lidma, ktery neznas, o tom, ze udelas takove zasadni rozhodnuti a neradis se v ramci rodiny?
- radeji pujdes i kdyby to byla vse pravda sedet do kanclu za prachy, ktere ti pripadaji neuveritelne v tvem veku?

nerozumim tomu ...
Radeji bych jezdil po vyletech s kamosema vrstevnikama. na festaky a akce a venoval se skole a prohanel holky

Jak tu nekdo zminil - jestli ses napred tak bych ti radil radeji zvazit, zda se trhnes od vrstevniku, protoze to muze znamenat a bude znamenat, ze si s nima za chvilku nebudes mit co rict, protoze treba hodne veci budes videt a chapat a vedet o nich, ze sou jinak nez si mysli oni a to vede akorat ke konfitum a uplne se od nich odpoutas.

Taky sem "napred" a vim, ze tohle je presne to, co je problem.

Ludek

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #242 kdy: 09. 06. 2014, 14:31:56 »
Je to fake nabidka, na pohovor si ho muzou klidne poslat do prezidentske kancelare a porad z nej mohou udelat bileho kone. Nema co nabidnout krome zrejme nadprumerne bystrosti a ta nabidka sounds 2 good 2 be true. Je to moment, kdy ma clovek zpozornet, zvlaste, prihlednu-li k varovani o velkolepych falesnych nabidkach na novinky.cz a k faktu, ze se nachazime v Ceske Republice.

JS

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #243 kdy: 09. 06. 2014, 16:53:30 »
Je to fake nabidka, na pohovor si ho muzou klidne poslat do prezidentske kancelare a porad z nej mohou udelat bileho kone. Nema co nabidnout krome zrejme nadprumerne bystrosti a ta nabidka sounds 2 good 2 be true. Je to moment, kdy ma clovek zpozornet, zvlaste, prihlednu-li k varovani o velkolepych falesnych nabidkach na novinky.cz a k faktu, ze se nachazime v Ceske Republice.

Hloupost. To si jako ta firma pronajala budovu zname banky, a nasla si za tim ucelem nadprumerne inteligentniho gymnazistu, aby mu udelala tuhle nabidku? Lidi, uvazujte trochu.. Bile kone se daji najit i snaz (a vetsinou se jim nabizi bezpracny vydelek pomoci nejakeho obskurniho obchodovani, ne programovani).

Navic to neni, aspon co jsem tak o bankach slysel, az tak vyjimecna nabidka programatorovi s nejakym minimalnim mnozstvim zkusenosti.

Ludek

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #244 kdy: 09. 06. 2014, 17:14:27 »
Je to fake nabidka, na pohovor si ho muzou klidne poslat do prezidentske kancelare a porad z nej mohou udelat bileho kone. Nema co nabidnout krome zrejme nadprumerne bystrosti a ta nabidka sounds 2 good 2 be true. Je to moment, kdy ma clovek zpozornet, zvlaste, prihlednu-li k varovani o velkolepych falesnych nabidkach na novinky.cz a k faktu, ze se nachazime v Ceske Republice.

Hloupost. To si jako ta firma pronajala budovu zname banky, a nasla si za tim ucelem nadprumerne inteligentniho gymnazistu, aby mu udelala tuhle nabidku? Lidi, uvazujte trochu.. Bile kone se daji najit i snaz (a vetsinou se jim nabizi bezpracny vydelek pomoci nejakeho obskurniho obchodovani, ne programovani).

Navic to neni, aspon co jsem tak o bankach slysel, az tak vyjimecna nabidka programatorovi s nejakym minimalnim mnozstvim zkusenosti.

A co mi brani jako zamestnanci banky provozovat kriminalni cinnost a zneuzit sve kancelare bez vedomi zamestnavatele na zvani si hejlu? U nas je v budove banky cukrarna, i za to programovani se da schovat ledaccost, napr vyvoj automatickeho systemu co bude preposilat penize klientu nekam....jste moc naivni.


icon..

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #245 kdy: 09. 06. 2014, 21:21:47 »
Asi uz to tady zaznelo (celou diskuzi jsem necetl), ale muj nazor:

Pokud nemas v planu zustat v ty jedny praci az do duchodu, tak bych dodelal skolu.

Kdyz budes za par let hledat neco jinyho tak mit v zivotopise "Nejvyssi dosazene vzdelani: ZS" nebude delat zrovna nejlepsi dojem...


Yarda

Za svobodna jsem provozoval takový sedavý sport.
« Odpověď #246 kdy: 09. 06. 2014, 22:31:48 »
Dostal jsem se do tohoto seznamu:
http://www.aecr.cz/sekretariat-stary/ODZPLST.HTM
A při tom jsem pochopil:
Mohu požádat jiné o radu.
Ale ať mi poradí, jak chtějí a ať já se rozhodnu, jestli se jejich radami budu řídit nebo ne, jen já vím, v jaké jsem situaci a pokud se rozhodnu špatně, rozbiju si svou hubu, ne tu jejich.
Vím o jednom co se rozhodl, že nedokončí školu a začne pracovat. Byl to nějaký Gates, jestli jsi o něm slyšel. Nebo o nějakém Gottovi se psalo, že se učil operní zpěv a jeho učitel mu tvrdil, že z Reduty do Národního divadla je to kousek, ale když se zastaví v Redutě, do Národního už nedojde.
Myslíš, že se těm dvěma můžeš rovnat?
Ale ať se rozhodneš, jak chceš, stejně toho budeš jednou litovat.

Ludek

Re:Za svobodna jsem provozoval takový sedavý sport.
« Odpověď #247 kdy: 09. 06. 2014, 22:38:44 »
Dostal jsem se do tohoto seznamu:
http://www.aecr.cz/sekretariat-stary/ODZPLST.HTM
A při tom jsem pochopil:
Mohu požádat jiné o radu.
Ale ať mi poradí, jak chtějí a ať já se rozhodnu, jestli se jejich radami budu řídit nebo ne, jen já vím, v jaké jsem situaci a pokud se rozhodnu špatně, rozbiju si svou hubu, ne tu jejich.
Vím o jednom co se rozhodl, že nedokončí školu a začne pracovat. Byl to nějaký Gates, jestli jsi o něm slyšel. Nebo o nějakém Gottovi se psalo, že se učil operní zpěv a jeho učitel mu tvrdil, že z Reduty do Národního divadla je to kousek, ale když se zastaví v Redutě, do Národního už nedojde.
Myslíš, že se těm dvěma můžeš rovnat?
Ale ať se rozhodneš, jak chceš, stejně toho budeš jednou litovat.

Gates byl hardcore nerd a na vejsce se leccemu priucil, byt ji nedodelal. Na stredni skole by Windows daval do kopy tezko.

student

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #248 kdy: 10. 06. 2014, 02:16:23 »
Ne, to je pořád k tématu, akorát otázka se trochu posunula: Měl by šestnáctiletý klučina dělat důlžité životní rozhodnutí na základě toho, co mu poradí nějací anonymové na netu?
Problem v tom nevidim. On musi tiez rozmyslat sam, ale ludia mu mozu povedat nieco, co by ho normalne nenapadlo.
Ta anketa je z toho pohladu kontraproduktivna.

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #249 kdy: 10. 06. 2014, 11:54:10 »
Kašli na školu:
http://miroslavkadlec.cz/

 ;D ;D ;D

nojono3

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #250 kdy: 10. 06. 2014, 12:19:56 »
fakt roztomilý
:-)))

Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #251 kdy: 10. 06. 2014, 13:16:27 »


Re:Střední školu nebo práci?
« Odpověď #253 kdy: 10. 06. 2014, 16:23:32 »
...
Můžu tady napsat píčus :D
fake http://opcebinarni.cz/miroslav-kadlec-a-binarni-opce
[/quote]

 ;D ;D
Tywoe (no offence!), já četl miroslav kadlec a binární opice ...