Rada pro lenocha

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #30 kdy: 17. 03. 2014, 14:27:47 »
Co chceš připravovat? Cílem přece není uvařit si guláš, svíčkovou, knedlíky, tři španělské ptáčky a šestipatrový dort. Prostě si do práce vezmeš ovoce a zeleninu, pytel vloček a případně si uvaříš něco jednoduchého, co si dáš do krabičky.
Tak jsem to nemyslel :) Ale zase obcas clovek potrebuje do toho zaludku i nakou teplou stravu. Take jde oto ze diky tomu ze nejsem skoro vubec doma ani domu nenakupuju jenom prilezitostne cestou zprace obcas neco rychle koupim cestou na bus. Takze budu muset vzdy prez vikend spachat naky vetsi nakup aby doma neco bylo co si budu moct rano hodit do baglu.
Nobody is perfect, but i'll try my best!


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #31 kdy: 17. 03. 2014, 14:35:55 »
No nejjednoduší rada pro lenocha je: NEBUĎ LÍNEJ! Protože abys dosáhl nějakého cíle, tak musíš onu lenost překonat, bez toho to prostě nepůjde. Jinak pokud nejsi kuřák, můžeš začít a zaručeně zhubneš. Nevýhodou je smrad, cena cigaret a nesmíš přestat, protože onen jojo efekt je několikanásobně efektivní. No a pokud jsi kuřákem, tak nejž přestaneš, tak řádně uprav jídelníček.

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #32 kdy: 17. 03. 2014, 14:39:31 »
No nejjednoduší rada pro lenocha je: NEBUĎ LÍNEJ! Protože abys dosáhl nějakého cíle, tak musíš onu lenost překonat, bez toho to prostě nepůjde. Jinak pokud nejsi kuřák, můžeš začít a zaručeně zhubneš. Nevýhodou je smrad, cena cigaret a nesmíš přestat, protože onen jojo efekt je několikanásobně efektivní. No a pokud jsi kuřákem, tak nejž přestaneš, tak řádně uprav jídelníček.
Ne dekuju s kourenim sem seknul uz pred nakou dobou a nemam v planu tento ritual sebehuntovani dale podporovat  ;D A pravda ty kila naskocila celkem rychle..
Nobody is perfect, but i'll try my best!

k3rn3l3rr0r

  • *
  • 36
  • K3rn3l Ultras
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #33 kdy: 17. 03. 2014, 14:47:13 »
Tak se taky připojím do diskuze... Já mám od začátku roku dole 22 kg... Paleodieta (http://goo.gl/SAuHJN)... ze 112 kg na 90 kg... žádná jiná změna než strava nebyla potřeba. Navíc pro mě to není žádný problém jelikož paleo styl mi naprosto vyhovuje. Jednoduchý, rychlý a příjemný. A pak ať mi někdo vykládá, že hubnout je dřina a hroznej problém...  :D

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #34 kdy: 17. 03. 2014, 15:16:23 »
Tak se taky připojím do diskuze... Já mám od začátku roku dole 22 kg... Paleodieta (http://goo.gl/SAuHJN)... ze 112 kg na 90 kg... žádná jiná změna než strava nebyla potřeba. Navíc pro mě to není žádný problém jelikož paleo styl mi naprosto vyhovuje. Jednoduchý, rychlý a příjemný. A pak ať mi někdo vykládá, že hubnout je dřina a hroznej problém...  :D

Jestli jsem to spravne pochopil tak je to vicemene stejny princip jako pouzil Petr Krčmář? Nebo se pletu?
Nobody is perfect, but i'll try my best!


robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #35 kdy: 17. 03. 2014, 15:23:03 »
Tohle téma mě velice zajímá, ale radu bych potřeboval taky.

Mám nějaký to kilčo navíc (196cm / 108kg, 26let) a sedavou práci u počtadla, tak jsem se, už asi před třema rokama, rozhodl s tím něco dělat.

Začlo to menší domácí posilovnou, kdy jsem cvičil 3x týdně cca 60minut, pak jsem začal měnit jídelníček k lepšímu (dokonce ipodle různých lidí, kteří do toho dělají) ale jelikož jsem sice přibral svalovinu, ale tuk skoro nemizel, začal jsem dělat kardio - chodit na rychlejší procházky, chodit po schodech a dokonce jsem v listopadu začal běhat - obden cca 45minut.

Světe div se - vypadám pořád stejně. Nevím, co dělám špatně. Údajně jím málo, což si nemyslím, ale kdo ví. Jediná "hnusná" věc, kterou jím, je jednou za týden s kamarádem kebab na půl (celý je to hrozně velký.) Piju akorát víno s vodou, páč mi chlast moc nejede, ale hlavně jsem dost vydržel, tak mě to vyšlo draho = nic z toho nemám. A díky lehce zvýšené glykémii se vyhýbám sladkému, mouce a dalším věcem. Dokonce nejím pečivo, protože mi prostě ani nechutná. Piju jen vodu a čaje.

Takže nevím, buď jsem idiot a všechno správné dělám naprosto špatně, nebo mám kreténský tělo.
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Novy

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #36 kdy: 17. 03. 2014, 15:30:23 »
Rotoped a spousty seriálů, na které se přitom budeš dívat.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #37 kdy: 17. 03. 2014, 15:32:13 »
Nicméně jakýmkoliv základem pro hubnutí je navýšení tekutin. Pochopitelně bezkalorických ...

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #38 kdy: 17. 03. 2014, 15:36:27 »
Rotoped a spousty seriálů, na které se přitom budeš dívat.

Spíše spousty péčka, ono to nahodí takové lepší tempo ...  ;D

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #39 kdy: 17. 03. 2014, 15:38:14 »
jo, zapomněl jsem napsat (je to teda asi vtipný), že když neběhám venku, tak navleču běžecký boty a "běhám" před televizí u filmu na takovým tlustým koberci a ono to docela dobře simuluje terén :D
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #40 kdy: 17. 03. 2014, 15:46:06 »
jo, zapomněl jsem napsat (je to teda asi vtipný), že když neběhám venku, tak navleču běžecký boty a "běhám" před televizí u filmu na takovým tlustým koberci a ono to docela dobře simuluje terén :D

Nevím, kolik toho za den vypiješ, ale pět až šest litrů by neměl být problém.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #41 kdy: 17. 03. 2014, 15:48:07 »
Jo, to je taky věc - dřív jsem pil fakt hodně málo, minulej rok jsem byl s ledvinovým kamenem a od tý doby piju tak 3 litry denně, když cvičím, tak 4. Víc ale asi ne....
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #42 kdy: 17. 03. 2014, 15:55:58 »
Jo, to je taky věc - dřív jsem pil fakt hodně málo, minulej rok jsem byl s ledvinovým kamenem a od tý doby piju tak 3 litry denně, když cvičím, tak 4. Víc ale asi ne....

Tak to si asi pouštíš špatné pořady v té televizi. Zkus se poradit s pořádným dietologem. Třeba objeví nějakou zásadní chybu. Mne už napadá jen sex, při něm se toho prý hodně spálí. Jenže když začneš sexovat s jinou, než tou svojí, tak to těžce snáší a věta, že to děláš pro své zdraví tak nějak nepomáhá.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #43 kdy: 17. 03. 2014, 16:05:19 »
Už jsem právě objednanej k nějakýmu, jdu tam v dubnu a jsem zvědavej, co na mě vybalí, protože už to fakt nechápu...

Ale vším tím jsem chtěl naznačit, že lidi jsou různý a to tělo se chová prostě jinak. Mám kamaráda, kterej fakt žere jak dobytek a má tak 50kg i s postelí a steelkama.
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

txt

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #44 kdy: 17. 03. 2014, 19:21:19 »
Uvádět takhle do fóra svoje fyzický parametry je jako kdyby jste říkali: rozvědko klasifikuj mne...