Distro podobné BSD portům

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Distro podobné BSD portům
« Odpověď #30 kdy: 21. 12. 2013, 14:15:20 »
Zkusenosti budou jako obvykle. Udela se to, otestuje se to, nasadi se to, posere se to. Nam je to jedno protoze to zatahne pojistovna a cenu pojistky jsme pripocetly k cene zakazek. Nekdy se stavaji drobne prehmaty - jako napriklad kterej kreten tam dal spoluucast 50 tisic USD? At si to laskave zaplati ze svyho + vykopnout, pokud bude mit kecy tak zmlatit.

Analyza pak zjisti ze to zase pohnojil GCC a ze builderboy i pres muj vyslovny zakaz tam narval -O2. Uvolnime pracovni pozici pro schopnejsi jedince.


Peter

Re:Distro podobné BSD portům
« Odpověď #31 kdy: 21. 12. 2013, 16:10:21 »
Zodpovednosť zamestnanca je priamo úmerná výške jeho platu. Chceš k tomu niečo dodať?

Re:Distro podobné BSD portům
« Odpověď #32 kdy: 21. 12. 2013, 16:36:11 »
Měl bych spíš zájem o konkrétní zkušenosti, jak se s tím pracovalo. Interní fungování vaší firmy je pro mě málo zajímavá informace.

Když už jsme se ti snažili pomoct, mohl by ses odvděčit aspoň tím, že bys nám pak řekl "tak podle lidí, co na tom dělali, je to buggy shit a nedoporučují to".

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Distro podobné BSD portům
« Odpověď #33 kdy: 21. 12. 2013, 22:17:18 »
ja na to myslet nebudu, kdyz tak se pak zeptej. Puvodne jsem ti chtel napsat az pojedes na bsdcan tak se u mne stav, pak jsem to zamitnul protoze mi pripadas strasne nezkusenej, by mne z tebe trefila.

Netvrd mi zes nekdy delal nejakej realnej projekt. To prece musis vedet ze pojistovak je UREDNIK a ne TECHNIK.

Re:Distro podobné BSD portům
« Odpověď #34 kdy: 21. 12. 2013, 22:29:35 »
ja na to myslet nebudu, kdyz tak se pak zeptej. Puvodne jsem ti chtel napsat az pojedes na bsdcan tak se u mne stav, pak jsem to zamitnul protoze mi pripadas strasne nezkusenej, by mne z tebe trefila.
Na BsdCan určitě nepojedu. Jednak mi to za to nestojí, ale hlavně jsem byl za mořem loni dvakrát a pokud možno na hodně dlouhou dobu to nechci opakovat.

Netvrd mi zes nekdy delal nejakej realnej projekt.
Proč bych ti měl něco tvrdit? Ty mi práci nenabízíš a já ji u tebe nepoptávám, tak nevidím důvod se o něčem takovým bavit. Chtěl jsem jenom využít řídké příležitosti, že se v něčem protly naše zájmy a zkusit, jestli seš ochotnej něčím kolegovi přispět. Zjevně moc ne, tak aspoň vím, že na příští tvůj dotaz můžu zvysoka reagovat ve stejným duchu :)

To prece musis vedet ze pojistovak je UREDNIK a ne TECHNIK.
Tak je mi jasný, že pojišťovnám se některý věci vyplatí spíš zaplatit, než je zkoumat, ale že by se jim nevyplatilo se ani zeptat uhrovitýho studenta v 1. ročníku IT, jestli takový podmínky vůbec dávají smysl, to mě fakt překvapilo. S pojišťovnama do styku moc nepřijdu, tak jsem asi trochu naivní.


Re:Distro podobné BSD portům
« Odpověď #35 kdy: 21. 12. 2013, 23:47:39 »
Co je to za strupa, ten Lenin? Na co si to hraje?  ;D

Re:Distro podobné BSD portům
« Odpověď #36 kdy: 22. 12. 2013, 01:33:28 »
Co je to za strupa, ten Lenin? Na co si to hraje?  ;D
Lenin není strup. Ale není to ani skutečný člověk. Vznikl na Rootu. Tak jako Šiva tvoří a zároveň ničí svět tancem, tak diskuse na rootu rodí a ničí Lenina. Je úspěšný podnikatel, který se vypracoval z nuly. Má svoje letadlo a svůj mainframe. Je Fantom. Je naše kolektivní svědomí. Jeho jméno je Legion.