Už praská bublina Bitcoin

Bla

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #75 kdy: 05. 03. 2014, 22:54:28 »


Tom Liberec

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #76 kdy: 05. 03. 2014, 23:16:05 »
Nedomnívám se, že společnost,  lidé mou jit cestou těchto měn.  8)  Vypadá to čim dál tím víc na iluzi z mýdlových bublin.

Lidé jenž takto nějak přijdou o větší množství peněz si nutne připadají jako po nepříliš fér měnové reformě.

Novy

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #77 kdy: 06. 03. 2014, 08:49:02 »
Všichni bitcoin guru tvrdí, že to je není chyba bitcoinu, ale provozovatelů, kteří to implementovali špatně. Chtěl bych se zeptat místních programátorů z těch různých bitcash a bitstack, zda oni by to implementovali správně.

Pavel...

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #78 kdy: 06. 03. 2014, 10:20:30 »
Všichni bitcoin guru tvrdí, že to je není chyba bitcoinu, ale provozovatelů, kteří to implementovali špatně. Chtěl bych se zeptat místních programátorů z těch různých bitcash a bitstack, zda oni by to implementovali správně.

Spytajte sa v banke, co stal ich Internet Banking. A skuste to porovnat s nadseneckymi aplikaciam na pracu s BTC.
A to este pre ten IB mate v zalohe statny aparat, ktory dost vyrazne limituje moznosti praktickeho vyuzitia najdeneho bugu.

Rejpal

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #79 kdy: 06. 03. 2014, 11:01:47 »
Pred deseti lety mi vykradli dum. Znamena to, ze stavebnictvi byla bublina, ktera praska? Zhrouti se ted realitni trh?
Pred dvema lety otci vykradli auto. Znamena to konec a zhrouceni automobiloveho prumyslu?
Zrovna ted jsem delal nejake vypocty a zlomila se mi tuzka. Znamena to definitivni konec matematiky tak, jak ji zname?


Mirage

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #80 kdy: 06. 03. 2014, 11:54:03 »

Tak to bys měl nakoupit co nejvíc BTC, dokud jsou levné  ;)


Novy

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #82 kdy: 06. 03. 2014, 16:18:40 »
Asi taky špatně implementovala jednoduchý standard. To Triády neodpouštějí.

charon

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #83 kdy: 07. 03. 2014, 01:41:05 »
Citace
No, ted jsem zrovna cetl, ze se behem mene nez 2 tydnu s padem BTC "vyparilo" 5 miliard USD zainvestovanych do teto meny...

Ale nedivil bych se, ze to zase poroste. Lide jsou nepoucitelni

a z coho by sa mali konkretne poucit? ved takto funguje trh - raz je nieco hore potom zase dole, snad si nemyslis ze nieco bude stale rast, dolezite je nepodliehat davovej psychoze, ale naopak ist si svoje a vystihnut ten spravny moment kedy sa nieco oplati kupit / predat.

Hmmm

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #84 kdy: 07. 03. 2014, 09:41:53 »
Tiez nechapem z coho sa maju akoze ludia poucit. Ved aj banky su pravidelne vykradane a nikto nehovori, ze sa maju ludia poucit a prestat pouzivat peniaze.

k3rn3l3rr0r

  • *
  • 36
  • K3rn3l Ultras
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #85 kdy: 07. 03. 2014, 10:23:48 »
Tiez nechapem z coho sa maju akoze ludia poucit. Ved aj banky su pravidelne vykradane a nikto nehovori, ze sa maju ludia poucit a prestat pouzivat peniaze.

Já to chápu... Takový věci píšou povětšinou hateři, kteří si nemůžou odpustit že nemají nervy do toho jít a investovat a vědí, že na BTC nikdy nic nevydělají... ;)

TomBA

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #86 kdy: 07. 03. 2014, 11:23:21 »
Pred deseti lety mi vykradli dum. Znamena to, ze stavebnictvi byla bublina, ktera praska? Zhrouti se ted realitni trh?
Pred dvema lety otci vykradli auto. Znamena to konec a zhrouceni automobiloveho prumyslu?
Zrovna ted jsem delal nejake vypocty a zlomila se mi tuzka. Znamena to definitivni konec matematiky tak, jak ji zname?
Nie, to znamená že spoločnosť je prehnitá, že sa všade kradne, že výrobky (tužka) sú stále nekvalitnejšie a treba si dávať na všetko pozor. A nestrkať zbytočne hlavu do slučky kde netreba...

technomaniak

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #87 kdy: 07. 03. 2014, 12:09:33 »
Já to chápu... Takový věci píšou povětšinou hateři, kteří si nemůžou odpustit že nemají nervy do toho jít a investovat a vědí, že na BTC nikdy nic nevydělají... ;)

A já si myslím že do BTC jdou lemplové,diletanti,zloději a podvodníci co neumí podnikat a vydělávat peníze na trhu v reálné ekonomice. Co ty na to klučino? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D - přesunul jsi se od hrnců pro důchodce za 30k k BTC?

Tak kdo z nás myslí správně?

radek

Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #88 kdy: 07. 03. 2014, 12:11:53 »
Tiez nechapem z coho sa maju akoze ludia poucit. Ved aj banky su pravidelne vykradane a nikto nehovori, ze sa maju ludia poucit a prestat pouzivat peniaze.

Já to chápu... Takový věci píšou povětšinou hateři, kteří si nemůžou odpustit že nemají nervy do toho jít a investovat a vědí, že na BTC nikdy nic nevydělají... ;)

Tak je rozdíl, když ti vykradou banku a zloděj si odnese 100 000kč a nebo vykradnou burzu a zloděj získá několikset miliónů dolarů :) další věc je ta, že vklad v bance máš pojištěn (sice jen do 100k euro, ale tolik peněz tam má málokdo), bitcoin pojištěn není. Prostě bitcoin je pro spekulace, ten kdo to nazívá měnou upřímně nechápu a měna to nikdy nebude, neboť by postrádala smysl pro spekulanty a těch tam je 90% :) a že je ta měna anonymní - keci v kleci.

k3rn3l3rr0r

  • *
  • 36
  • K3rn3l Ultras
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Už praská bublina Bitcoin
« Odpověď #89 kdy: 07. 03. 2014, 12:22:27 »
Já to chápu... Takový věci píšou povětšinou hateři, kteří si nemůžou odpustit že nemají nervy do toho jít a investovat a vědí, že na BTC nikdy nic nevydělají... ;)

A já si myslím že do BTC jdou lemplové,diletanti,zloději a podvodníci co neumí podnikat a vydělávat peníze na trhu v reálné ekonomice. Co ty na to klučino? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D - přesunul jsi se od hrnců pro důchodce za 30k k BTC?

Tak kdo z nás myslí správně?

Nepřesunul... Hrnce pro důchodce mi v současnosti sypou víc než BTC.... Klučino... ::)

Každopádně tuším kam tím míříš... Svět není černobílý a pravda bývá občas skryta někde uprostřed... Já jen nechápu proč má někdo potřebu radovat se z různých propadů a hlásat hned apokalypsu - nikdo nikoho přece nenutí vložit ani cent do jakékoliv činnosti spojené s BTC...