Šetření na IT v Čechách

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #210 kdy: 04. 12. 2013, 19:15:10 »
Jsi Viktor Čistič?
Ne, je http://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
Akorát zatím nikdo nepochopil, že si zaslouží takový fáro :)


mame

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #211 kdy: 04. 12. 2013, 19:17:33 »
Řešení jeho problémů. Nebo jak to myslíš?

To jim říkáš, když se tě na pohovoru zeptají, co umíš a čím jim můžeš být přínosný?

V podstatě ano, ale ne každý to chápe. Jinak jsem dělal servery, sítě i programování na docela slušné úrovni, tak teď to buď kombinuju a nebo můžu dělat jen něco z toho a více se zaměřit na něco konkrétního. Mně je to jedno, jim ne. Komplexní problémy ale vždy potřebují velké přesahy do všech oblastí. Nejlépe i mimo IT, což také nabízím. Takže máš nějaký problém? Možná ti s ním pomůžu. Tak by měl začínat pohovor.

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #212 kdy: 04. 12. 2013, 19:19:49 »
na docela slušné úrovni [...] Tak by měl začínat pohovor.
Čemu říkáš "slušná úroveň" a čím ji můžeš prokázat?

Tak by měl pohovor pokračovat.

mame

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #213 kdy: 04. 12. 2013, 19:27:02 »
To mám vše v CV, takže to každý ví předem.

Nemusí ale začínat, jakou špatnou vlastnost mám.

Ctirad

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #214 kdy: 04. 12. 2013, 19:30:00 »
To mám vše v CV, takže to každý ví předem.

Nemusí ale začínat, jakou špatnou vlastnost mám.

A jaká je tvá největší slabina? Typická otázka u schůzky vedený kozičkou z HR. Nejlepší odpověď je "jsem workoholik".  ;)


Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #215 kdy: 04. 12. 2013, 19:30:45 »
To mám vše v CV, takže to každý ví předem.
A ty patřičné části CV nám ukážeš, nebo budeš dělat debila ještě dlouho?

mame

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #216 kdy: 04. 12. 2013, 19:39:34 »
To mám vše v CV, takže to každý ví předem.

Nemusí ale začínat, jakou špatnou vlastnost mám.

A jaká je tvá největší slabina? Typická otázka u schůzky vedený kozičkou z HR. Nejlepší odpověď je "jsem workoholik".  ;)

Právě žádná, víš co :D

To mám vše v CV, takže to každý ví předem.
A ty patřičné části CV nám ukážeš, nebo budeš dělat debila ještě dlouho?

Ne, proč? Myslíš, že každej chodí na fóra ukazovat, co vše dokázal jako ty a Lenin? :D

Nebo mi snad chceš nabídnout něco seriózního?

Jakub Galgonek

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #217 kdy: 04. 12. 2013, 19:48:08 »
Ne, proč? Myslíš, že každej chodí na fóra ukazovat, co vše dokázal jako ty a Lenin? :D

Takže kloudné odpovědi se tu od tebe asi nedočkáme.

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #218 kdy: 04. 12. 2013, 19:52:30 »
Ne, proč? Myslíš, že každej chodí na fóra ukazovat, co vše dokázal jako ty a Lenin? :D
A o čem teda tohle vlákno je? Můžeš to nějak shrnout jednou větou?

Podle mě je o tom, že potřebuješ politovat, že jsi geniální a nikdo to neumí ocenit. Ale nic konkrétního řešit nechceš, žádné nestranné posouzení nepotřebuješ.

Anebo jednoduše marníš čas všech jenom tak zpr.dele. Což je ještě horší možnost. Ale přijde mi pravděpodobnější.

mame

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #219 kdy: 04. 12. 2013, 19:57:21 »
Ne, proč? Myslíš, že každej chodí na fóra ukazovat, co vše dokázal jako ty a Lenin? :D

Takže kloudné odpovědi se tu od tebe asi nedočkáme.

Ona totiž nijak nesouvisí s tématem. Což chápu, že tobě problém nedělá, když jsi za celou dobu nic k tématu nenapsal.

Ne, proč? Myslíš, že každej chodí na fóra ukazovat, co vše dokázal jako ty a Lenin? :D
A o čem teda tohle vlákno je? Můžeš to nějak shrnout jednou větou?

Podle mě je o tom, že potřebuješ politovat, že jsi geniální a nikdo to neumí ocenit. Ale nic konkrétního řešit nechceš, žádné nestranné posouzení nepotřebuješ.

Anebo jednoduše marníš čas všech jenom tak zpr.dele. Což je ještě horší možnost. Ale přijde mi pravděpodobnější.

O tom, že kvalita se necení.

Proč by mě měl někdo litovat?

Mně se to hrozně líbí minimálně z toho důvodu, že většina lidí vůbec nepochopila, o co tu jde a pořád sem píše ty svoje nesmysly. Se pak nedivím, že na pohovorech potkávám podobné lemply. Takže žádná zadek, ale smutná realita. Jen je to dost zajímavý. Jsem zvědavý, co na to Trident.

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #220 kdy: 04. 12. 2013, 20:02:49 »
O tom, že kvalita se necení.
A jak máme asi tak vědět, čemu říkáš kvalita?! Víš kolik jsem v životě viděl lidí, kteří za kvalitu považovali totální shit? Víš kolik je na světě lidí kteří programují internetový hlodač nebo děravou bitcoinovou směnárnu a myslí si, že jsou mistři světa?

Kdybys byl normální, dáš sem seznam "umím tohle, tohle a tohle na téhle a téhle úrovni, udělal jsem tohle a tohle a mám tyhle a tyhle certifikáty - a přesto mi nikdo nechce dát víc než padesátku, no je to normální?!" Na to bysme ti řekli buď "jo, je" nebo "ne, není - člověk takového formátu by měl odejít někam, kde ho dokážou ocenit" - a kauza finita. Místo toho tady meleš pořád dokola nesmysly a všechno z tebe leze jak z chlupatý deky.

Jakub Galgonek

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #221 kdy: 04. 12. 2013, 20:02:56 »
O tom, že kvalita se necení.

Že si necení tebe, jsme pochopili, jen jsme se snažili zjistit, zda zároveň představuješ i tu kvalitu. Marně.

mame

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #222 kdy: 04. 12. 2013, 20:07:37 »
O tom, že kvalita se necení.
A jak máme asi tak vědět, čemu říkáš kvalita?! Víš kolik jsem v životě viděl lidí, kteří za kvalitu považovali totální shit? Víš kolik je na světě lidí kteří programují internetový hlodač nebo děravou bitcoinovou směnárnu a myslí si, že jsou mistři světa?

Kdybys byl normální, dáš sem seznam "umím tohle, tohle a tohle na téhle a téhle úrovni, udělal jsem tohle a tohle a mám tyhle a tyhle certifikáty - a přesto mi nikdo nechce dát víc než padesátku, no je to normální?!" Na to bysme ti řekli buď "jo, je" nebo "ne, není - člověk takového formátu by měl odejít někam, kde ho dokážou ocenit" - a kauza finita. Místo toho tady meleš pořád dokola nesmysly a všechno z tebe leze jak z chlupatý deky.

Ale tady jde hlavně o to, že ta diskuse není pro tebe. Vše podstatné tu je, ale ty bys tu chtěl pořád něco dalšího, co s tím vůbec nesouvisí. Když někdo napsal něco k tématu, tak jsem i reagoval.

O tom, že kvalita se necení.

Že si necení tebe, jsme pochopili, jen jsme se snažili zjistit, zda zároveň představuješ i tu kvalitu. Marně.

To stejné. Nemyslím si, že bys něco o kvalitě věděl. Nemyslím to ani jako urážku, ale jelikož také používáš pořád stejné jméno, tak bylo vidět, že nikdy jsi nic zajímavého nikam nepsal. Sem také ne, takže to není náhoda, ale vlastnost.

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #223 kdy: 04. 12. 2013, 20:09:07 »
Ale tady jde hlavně o to, že ta diskuse není pro tebe.
Dospěl jsem ke stejnému názoru. Vypínám upozorňování.

Jakub Galgonek

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #224 kdy: 04. 12. 2013, 20:13:00 »
Nemyslím si, že bys něco o kvalitě věděl.

Kdyby to nenapsal zneuznaný anonym, možná by mne to i zabolelo ;D