Jak prodat zdrojové kódy?

DK

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #45 kdy: 06. 05. 2013, 11:39:45 »
Sten: nehadej se s nim :) marketing absolutne nezalezi na funkcnosti produktu :) treba kdyz si vydela dostatek penez, muze si koupit Quantis a udelat program na nej :)


Diskobolos

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #46 kdy: 06. 05. 2013, 11:49:02 »
A kdyby Stene ........... prodej snu není hned přece podvodem. Vždyť se tím živí mraky lidí, třeba jen mírnou PR úpravou reality nebo tabulky, stačí pohnout s měřítkem.

A proto je svět v takových sračkách, v jakých je. Dokud budeme přeprodávat přeprodávané, legálně podvádět a lhát, tak bude lidem ouvej. Jediná krize, která se děje, je krize morální. Už mám averzi na lidi, co chtějí s něčím vydrbat, něco/někoho ochcat. Dokážu ocenit vynaložené úsilí jedince, ale pohrdám těmi, co své úsilí směrují k sobeckému obohacení na úkor ostatních.

Karl

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #47 kdy: 06. 05. 2013, 11:56:43 »
Ne. jedina zkaza sveta je inteligencni quocient populace zeme.


Ivorne

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #48 kdy: 06. 05. 2013, 12:07:14 »
Boha jeho ?  asi jsi si nevsimnul ze nikoho nic kupovat nenutim.
kdyz ti to vadi tak klikni na X v okne sveho prohlizece.

Aha, takhle se dnes morálně obhajuje podvod. [sarcasm]Prostě je to jejich chyba, že si mysleli, že mluvíš pravdu. Ty za to vůbec nemůžeš, že ti věřili.[/sarcasm]

Karl

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #49 kdy: 06. 05. 2013, 12:15:39 »
Ne. za podvod to muze povazovat jenom ten, kdo nehral v internetovem kasinu, kdo neprespinoval pul milionu korun aby dostal vysledky z teto rulety a nasledne je hned nevydelal 4-nasobne zpatky, ten kdo nema odehranych min. 1000 000 000 spinu se sazenim i bez sazeni, ted kdo vi oc se jedna ale ma v hlave seno, a ten kdo nikdy  neuveri ze neco takoveho, co ti muze kazdym den davat treba 40 Euro existuje !

Nevim odkud jste lidi, ale kdyz jsem prisel zpatky do CR,
tak se mi zda ze je tu vic opic nez lidi....


j

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #50 kdy: 06. 05. 2013, 12:23:52 »
To je sice hezky ze ses naucil psat,

ale nemas ani paru oc tam jde, a uz vubec jak program pracuje, uz minimalne proto ze ho zakoupeny nemas.

Nevim co ti dava silu mi do tohodle temata vubec prispivat.
Nijak si mi nepomoh a kecas tu o nejakych vecech, ktere v zadnem pripade podlozene nemas,protoze lidi s tvou hlavou vetsinou nevedi jak pracuje hashovaci algoritmus pro generovani cisel od 0-37.

Tod asi vse ...

Koukam dasli podvodnik co se snazi prodavat vzduch ...??? A navic si to jeste onika ...

Pro odpovedi na otazky ohledne "toho" programu mi piste na email: rouletteprocessing@gmail.com a my vam s radosti odpovime.

Proste lol

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #51 kdy: 06. 05. 2013, 12:26:37 »
Tyvole, to je zase téma :(

asi jsi si nevsimnul ze nikoho nic kupovat nenutim.

Cituji z popisku videa: "Roulette Processing Automated Roulette Bot | 100% Save WIN !!! ". Předpokládám špatnou angličtinu, mělo být zřejmě "saFe win". Potom se jedná bez diskuse a jednoznačně o klamavou reklamu, protože 100%ní výhru program prostě z principu nemůže garantovat.

K tomu Obchodní zákoník:
Citace
§ 45 Klamavá reklama
(1) Klamavou reklamou je šíření údajů o vlastním nebo cizím podniku, jeho výrobcích či výkonech, které je způsobilé vyvolat klamnou představu a zjednat tím vlastnímu nebo cizímu podniku v hospodářské soutěži nebo v hospodářském styku prospěch na úkor jiných soutěžitelů, spotřebitelů nebo dalších zákazníků.
(2) Za šíření údajů se považuje sdělení mluveným nebo psaným slovem, tiskem, vyobrazením, fotografií, rozhlasem, televizí či jiným sdělovacím prostředkem.
(3) Klamavým je i údaj sám o sobě pravdivý, jestliže vzhledem k okolnostem a souvislostem, za nichž byl učiněn, může uvést v omyl.

a Trestní zákoník:
Citace
§ 209 Podvod
(1) Kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 a byl-li za takový čin v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán.
(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 větší škodu.
(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
b) spáchá-li takový čin jako osoba, která má zvlášť uloženou povinnost hájit zájmy poškozeného,
c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek, nebo
d) způsobí-li takovým činem značnou škodu.
(5) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu, nebo
b) spáchá-li takový čin v úmyslu umožnit nebo usnadnit spáchání trestného činu vlastizrady (§ 309), teroristického útoku (§ 311) nebo teroru (§ 312).
(6) Příprava je trestná.

To je asi tak všechno, co je potřeba k tématu říct.

Pindal

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #52 kdy: 06. 05. 2013, 12:32:32 »
Jojo, okurky letos začli pěkně brzo :-)

Karl: Vem si teda ty svý 2 mega a přespinuj je hned na 8 mega. Hledat kupce, když můžu mít hned 4x víc není známka velké inteligence. Nebo ten program chceš prodat hned za půl miliardy? To bych pak pochopil...

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #53 kdy: 06. 05. 2013, 12:36:40 »
Například žije v ČR minimálně jeden původně matematik, který své fungování na kapitálové burze částečně zautomatizovat programy. A teď už jen řeší, do jakých emisí svůj program pustí a z jakých pozic nechá program vystoupit. A pokud vím tak tento software už i prodává. - Navíc když to vezmeme teoreticky kde je víc proměnných, nebo kde se obtížněji dělá statistika obzvláště když v USA už přepisují i ekonomické učebnice.

Chápu i ten prodej. Vždyť podobné řešení lze aplikovat i na jiné oblasti, např právě třeba na RMS. Osobně jsem sázel na 2 tucty nebo dvě řady. Ovšem je to únavné a nebaví mě to natolik abych řešil pravděpodobnost kdy padne nula. Ovšem odejel jsem se stejnými penězi jako jsem začal. Byli tam "borci" jenž s 5000 Kč, neměli za půl hodiny ani žeton. Část hráčů u rulety po 3/4 hodině začala sázet podle mne, což vedlo k znepřehlednění žetonů a následným sporům.

Ještě ke slovu podvod. Ne nadarmo se nyní jmenuje jeden tiskopis daňové tvrzení, správa státu, FÚ zřejmě nabyl dojmu že říkat tomu přiznání vážně nemá smysl. Zvláště když se ukázalo, že se nepodaří část daňové optimalizace přesunout pod justici jako podvody.


Karl

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #54 kdy: 06. 05. 2013, 12:41:40 »
No. pane zakonniku,

kontaktujte me emailem a pravnik nasi spolecnosti
vas velice rad pozve k nam na kus reci. Kdyz se tak stane
a vy se nedostavite, bude v nasi snaze zazalovat vas za pomlouvani a sireni bezduvodnych narazek a mravnych reci.

Laskave si uvedomte co kde a proc pisete.

Ne. Nadpis znamena 100% ulozeni vyhry na ucet v kasine. Nekolikrat uz jsem tu napsal,
ze to co si vsichni myslite ze delam, podvod neni,
jinac by jsme neziskali licenci na prodej tohoto software-u
v celym USA


Nekolik krat jsem taky napsal ze system se spoleha na rozptyl bunek cisel jako i cisel samotnych.
Kdo uz tohle nepochopi rak fakt nevim.

Hlavni veci, ty na ktere se ceka a ktere jsou kriticke
se ceka panove. a jsem zvedavej kd nekdo z vas dokaze nahrat
alespon miliardu spinu.

Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #55 kdy: 06. 05. 2013, 12:46:15 »
kontaktujte me emailem a pravnik nasi spolecnosti

Jak se ta společnost jmenuje?

sycheable

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #56 kdy: 06. 05. 2013, 12:58:37 »
kontaktujte me emailem a pravnik nasi spolecnosti

Jak se ta společnost jmenuje?

Bude to spolecnost jiste velmi vyznamna, ne-li nadnarodni korporace hrozici zalobami kazdemu, kdo se opovazi zpochybnit jedinou spravnou pravdu. Uz ta domena gmail v informacnim mailu muze lecos naznacit.

dixie

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #57 kdy: 06. 05. 2013, 12:58:50 »
kontaktujte me emailem a pravnik nasi spolecnosti

Jak se ta společnost jmenuje?

To je dobra otazka, youtube video zatim neni moc.......

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #58 kdy: 06. 05. 2013, 12:59:50 »
Domnívám se, že zde není nikdo kdo by byl ochoten nahrát nějaké miliony nebo dokonce miliardu spinů. Třeba přivýdělek 40 euro denně ani nepotřebujeme.
Karl si zřejmě neuvědomuje, že se zde obrací na zcela nevhodnou cílovou skupinu. Jaké jsou podle mého názoru cílové skupiny, jsem již napsal ale je možné že je potřeba je definovat nebo vybrat jinak........zde však asi nebudou.

Ohledně citace trestního zákoníku stran podvodu jde spíše o to, co komu projde a co se kde uzná za legální. Vždyť výherní automaty také garantují určitou míru návratnosti, tuším 30 % pro sázejícího. - Chtěl bych viděl jak se to kontroluje a dodržuje.

- Mám na prodej podobný program na biologické základě. Sedět v hospodě a čekat až si gambler odběhne na záchod. Z hlediska statistiky a pravděpodobnosti........

Ovšem zajímavý byl ten morální apel proč je údajně zřejmě západní, či jenom u nás  společnost tak v čudu. Minimem morálky je opravdu zákon, což je ovšem norma stvořená lidmi. Částečně je apel na morálku určitým popřením biologické potřeby člověka získat výhodu v konkurenčním boji, částečně pak idealizováním si údajně morálnějších dob minulých až někam k praotci Čechovi, či starověkému Řecku.

Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #59 kdy: 06. 05. 2013, 13:06:08 »
Ne. Nadpis znamena 100% ulozeni vyhry na ucet v kasine. Nekolikrat uz jsem tu napsal,
ze to co si vsichni myslite ze delam, podvod neni,
jinac by jsme neziskali licenci na prodej tohoto software-u
v celym USA

Ne, ten nadpis je anglicky blbě.

Pro 100 % uložení výhry na účet v kasíně nepotřebuju program, to dělá každé kasíno automaticky.

Licenci na prodej konkrétního software v USA nepotřebuješ ;)

Nekolik krat jsem taky napsal ze system se spoleha na rozptyl bunek cisel jako i cisel samotnych.
Kdo uz tohle nepochopi rak fakt nevim.

Takže to prolomilo certifikovaný PRNG. Skvělá práce, a když už máš zkušenosti z USA, tak se obrať na NSA, tolik za to nikdo jiný nedá. A dost pravděpodobně tam (nebo v Langley) dostaneš i dlouhodobou, hodně dobře placenou práci.

Hlavni veci, ty na ktere se ceka a ktere jsou kriticke
se ceka panove. a jsem zvedavej kd nekdo z vas dokaze nahrat
alespon miliardu spinu.

Miliardu spinů :D I kdyby jeden spin trval jenom jednu sekundu, tak je to přes 30 let ;D

Ohledně citace trestního zákoníku stran podvodu jde spíše o to, co komu projde a co se kde uzná za legální. Vždyť výherní automaty také garantují určitou míru návratnosti, tuším 30 % pro sázejícího. - Chtěl bych viděl jak se to kontroluje a dodržuje.

Kontroluje se to certifikací náhodnosti daného PRNG a pravděpodobnosti výhry, což je to, co musí mít i kasína.