Jak prodat zdrojové kódy?

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #30 kdy: 06. 05. 2013, 08:18:08 »
Odpověď pro Pindala. Ono jde o to zda ruletu, či kasína jako celek a v tuto chvíli jedno zda reálná s krupiéry nebo internetová či reálná s elektronickou ruletou vnímáme jako fér a nepodvodný bynznys. A to už ve své podstatě. Pokud to má být zábava pak se nebame o penězích a nevím jak kdo ale já se po jedné hodině těžce nudím a to i v případě pohledné krupiérky.


frantisek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #31 kdy: 06. 05. 2013, 08:57:39 »
ako človek ktorý sa trochu venuje aj tipovaniu a gamblingu  :-X .... keď vidim takúto ponuku ktorá ponúka finančne perpeetum mobile - prečo ten system nevyužiješ sám, nenahrabeš pár miliónov a potom neodideš niekde na bahamy?

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #32 kdy: 06. 05. 2013, 09:17:54 »
Píšeme si ale tak jako tak o rozlousknutí pochodů generátoru PSEUDO - náhody, nikoliv náhody.

Pán se ptal spíše na obchodní model. On přeci nikde netvrdí, že je to recept na geniálně rychlé zbohatnutí. A firem lovících různé hejly je přeci mraky. Dá se říci, že jsou to i reklamní agentury jenž se snaží přimět člověka už od dítěte...... kup to, půjč si na to ....

Podle mne v USA určitě vychází nějaký speciálně zaměřený časopis na podobné programy pro lidi jimž hry o velké výhře tvoří celý život ( případně jen do bankrotu ), zřejmě by stálo za to inzerovat tam. Nebo jak tady někdo napsal velkého hejla hledat mezi firmami jenž tam inzerují podobné věci.

A pokud už někdo vstupuje do nerovné hry s kasínem, byť počítačovým a jeho šance tedy hodnotíte jako výrazně menší neboť náhoda (PSEUDO) hraje pro kasíno, proč slabší straně nevypomoci. Aneb kdo je v té hře na kasíno hodný a kdo zlý. Ten kdo dostal v nějakém státě licenci na provoz ?  Nebo až třeba následně lékaři léčící lidi ze závislostí na "zábavě" sázení  ?
Třeba budou jednou kasína stát před problémem jak zvýšit počet proměnných aby počítač hráče neměl šanci. Nebo státy prohlásí, že je takové sázení nelegální. Nebo hazardního hraní chtiví vyfasují čip do hlavy a budou hrát loterii se svým mozkem třeba na téma najdi synapsi jenž brzy odumře ........ 

Karl

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #33 kdy: 06. 05. 2013, 09:31:01 »
pro frantiska:
Na tuhle otazku jsem odpovidal uz pred tim.

vy vsichni co jste chudi by jste meli pochopit ze penize,
a jeste k tomu miliony a pribalenej vylet na bahamy neni chvilkova zalezitost jak si tu vsichni namyslene myslite.

Diky Tome,
tvoje odpovedi jsou zcela jineho charakteru, coz jsem cekal
uz od zacatku i od ostatnich.

Program je zabezpecenej dostatecne. nebojim se o jeho neopravnene kopie, neboli mozny prodej treti osobou / zakaznikem dalsim lidem.

Mam fakt v umyslu vydelat na tom co se da, a jit proste dal.
Ano je to vydelecny system, ktery kdyz clovek zkusi, a nakonec mu taky dojde ze je fakt mozny na tom vydelat jen musi cekat a k tomu mi napise jeste  dekovnej email, tehdy jsem proste rad,  ze veci co delam se jednoduse delat vyplati.

i kdyz to neni moc jak si to tu pani nafoukani mysli,
na beznej zivot to staci.



Jakub Galgonek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #34 kdy: 06. 05. 2013, 10:11:31 »
Já ti nevím, přečetl jsem si help k tomu programu a furt mi přijde, že to funguje stylem „zvyšuju sázky tak dlouho, až to padne“.

Ten help jsi získal přes mail, anebo je někde ke stažení?


Karl

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #35 kdy: 06. 05. 2013, 10:41:46 »
Trial verzi si muzes stahnout pres link ktery je umistnen v infu o vidich ktere je jsou youtube.com

Tato verze neni  na hru v kasine urcena a slouzi pouze informacnim ucelum.

pb

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #36 kdy: 06. 05. 2013, 10:57:13 »
Milí pánové, tady jeden loví hejly, potažmo si dělá reklamu na svůj pochybný program a vy mu to žerete...

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #37 kdy: 06. 05. 2013, 11:02:33 »
...

A další aplikace bude nějaký "Konvertor rádoby-kůl-hustokulínského jazyka do normální formy vyjadřování".
Plus "Obrušovač namachrované arogance" jako bonus prvním 5 platícím zákazníkům.

Boha jeho, kde se toto rodí?
 :o

Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #38 kdy: 06. 05. 2013, 11:07:50 »
A co kdyz jsem prisel na zpusob ?
Co pak ? kdyz neco nevis, tak se to nauc.

Pak to prodej CERNu nebo NSA, protože nikdo jiný ti tolik nenabídne.

Ale fakt ti věřím, že jsi za pár týdnů prolomil systém, který mnoho výrazně schopnějších lidí analyzuje desítky let a žádnou díru zatím nenašli :)

Je to jenom na tobe. Pokud jsi s tm programem
nepracoval, a nevis jak pracuje, coz taky neznas.
tak potom asi tezko pochopis o cem vlastne pisu
kdyz pisu prave o nem, o mem programu.

Proto jsem na zacatku psal, nepis kam psat nemas.
Protoze nemas ani tuseni, a vsechno co napises
je tim padem irelevantni.

Jo, hlavně je potřeba mlžit :) Prozradil jsi, že to odhaduje následné tahy podle předchozích. V tom případě nepotřebuju znát přesný algoritmus, abych mohl prokázat, že nemůže fungovat. To se, pokud si dobře pamatuju, učí už ve středoškolské matematice. Ten PRNG je certifikovaný na 95+ % náhodnost, a toho můžeš dosáhnout ještě jenom v případě, že znáš všechny hodnoty, které to generuje (a protože se velmi pravděpodobně sdílí pro více paralelních her, tak je neznáš). I kdybys je znal, tak je to pořád tak vysoká náhodnost, že se ti stejně nepodaří zvrátit pravděpodobnostní výhodu kasína, takže tvůj algoritmus, ať už je jakýkoliv, nemůže fungovat.

Neprisel jsem sem pro rady jak analyzovat. jak hashovat ani nic podobnyho. chces odemne odpoved ktere se nedockas
protoze s tebou ja zajem komunikovat nemam.

Ne, přišel jsi sem pro odpověď, jak ten program prodat. Což jsem ti odpověděl už v prvním příspěvku. Ale teď už chápu, proč se ti moje odpověď nelíbí, musel bys totiž někam napsat svoje jméno a podepsat smlouvu. A nejspíš to i předvést.

vy vsichni co jste chudi by jste meli pochopit ze penize,
a jeste k tomu miliony a pribalenej vylet na bahamy neni chvilkova zalezitost jak si tu vsichni namyslene myslite.

Hele, fakt se obrať na CERN nebo NSA. Pokud to opravdu funguje, pak ty miliony a výlet na Bahamy bude chvilková záležitost.

Program je zabezpecenej dostatecne. nebojim se o jeho neopravnene kopie, neboli mozny prodej treti osobou / zakaznikem dalsim lidem.

Aha, takže pán nejen že prolomil kryptografické PRNG, ale ještě vynalezl neprolomitelné DRM ;D

Piotr Czajanek

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #39 kdy: 06. 05. 2013, 11:11:03 »
Chci si vsadit na hokej, nemate nekdo nejaky soft, ktery mi napovi, kolik golu daji dnes nasi? Predem diky!

Karl

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #40 kdy: 06. 05. 2013, 11:15:40 »
to se mi nezda, ale vubec.

Boha jeho ?  asi jsi si nevsimnul ze nikoho nic kupovat nenutim.
kdyz ti to vadi tak klikni na X v okne sveho prohlizece.

Ne nejsem arogantni, jen se branim proti lidem kteri na mou osobu slovne utocej.

Presne jako vy ted.

Proc bych ti mel napsat svoje jmeno?  Neznam te ted a v zivote te neuvidim. tak proc bys mel o mne neco vedet ?



dixie

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #41 kdy: 06. 05. 2013, 11:16:14 »
Nezmenil si Kolesa nick?!

Zopper

  • *****
  • 657
    • Zobrazit profil
Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #42 kdy: 06. 05. 2013, 11:31:41 »
Nezmenil si Kolesa nick?!
Spíš si říkám, jestli mr. Hejl nepřerušil práci na Hlodači... Trochu mi ho ten styl připomíná. :D

Sten

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #43 kdy: 06. 05. 2013, 11:35:06 »
to se mi nezda, ale vubec.

To je tvůj problém, že se ti to nezdá, ale tak pravděpodobnost funguje

Ne nejsem arogantni, jen se branim proti lidem kteri na mou osobu slovne utocej.

Aha ;D

A útočit jsi tu začal ty („Nijak si mi nepomoh a kecas tu o nejakych vecech, ktere v zadnem pripade podlozene nemas,protoze lidi s tvou hlavou vetsinou nevedi jak pracuje hashovaci algoritmus pro generovani cisel od 0-37.“)

Proc bych ti mel napsat svoje jmeno?  Neznam te ted a v zivote te neuvidim. tak proc bys mel o mne neco vedet ?

Mě tvoje jméno nezajímá, ale na tu výhradní licenční smlouvu bys jej musel napsat

Re:Jak prodat zdrojové kódy?
« Odpověď #44 kdy: 06. 05. 2013, 11:38:13 »
V některých případech tvoří tedy hejly až 95 % občanů co podlehne reklamě. Nebo třeba banka jenž mi tvrdí v TV reklamě něco o vysokém úroku běžného účtu, jenž je však světe div se daleko nižší než inflace.

- Třeba Bitcoin, to je měna založená přesně na čem ? Na výpočetním čase ? Na schopnosti napsat nějaký algoritmus ?

Jeden schopný miliardář tohoto státu dokázal akcionářům vnutit představu, že vlastní uhelné doly v Polsku nebo nějaké koupí, akcie se prodávaly opravdu dobře. Ovšem nyní je cena úplně někde jinde.

A kdyby Stene ........... prodej snu není hned přece podvodem. Vždyť se tím živí mraky lidí, třeba jen mírnou PR úpravou reality nebo tabulky, stačí pohnout s měřítkem.