Android nebo WP8

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #30 kdy: 28. 04. 2013, 20:55:15 »
Maixner: Sám se uklidni. Nevíš co je nadsázka dutá hlavo?

"Kdysi jsem měl Pentium 75MHz s 32MB a dneska mám čtyřjádro a 16giga."

No právě. A v podstatě na tom dělám ty stejný věci jako před tim...
Ale jak říkám, berte mě s nadsázkou! Takže klídek dutá hlavo, jo?

Dneska je moderní dělat aplikace v HTML, Javascriptu, Flash (i když ten už je asi na ústupu) a pak se člověk diví, že mu nestačí Giga RAM. Pro ty samý aplikace dělaný klasicky v C by stačil HW s polovičním výkonem. Nehledě na to, že i vývoj je náročnější.
Co je na těch hrách na fujbuku tak náročnýho? Dyť sou to primitivní hry s infantilní grafikou. To už TTD byl propracovanější a stačil mu prehistorický HW.
V tomhle teda s dobou nepujdu.
Sorry.


Maixner

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #31 kdy: 28. 04. 2013, 21:11:31 »

Hlavní dutá hlava a ouplně prázdná kebule tu seš ty, když nepoznáš ironii.

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #32 kdy: 29. 04. 2013, 07:18:12 »
Tak jsem se rozhoupal a vzal jsem WP8 (HTC WP8s) :) vcelku solidni OS zatim sem se nesetkal s necim zavaznym krom nezvyku ovladani ale ani to neni problem WP8 sou hodne pohodlne a rychle si clovek zvykne :)

Nic mene narazil jsem na problem na WP Marketu, a to ten ze nemohu pridat svou internetovou platebni kartu MasterCard tudiz nejsem schopen ani nakupovat aplikace coz je pomerne omezujici. Neresil jste nekdo tento problem ? Pri pridavani karty do walletu vyplnim vsechny pozadovane informace ale uplne dole koukam ze misto mam na pevno nastavene na United Kingdoms takze mi to nebere ZIP Code. Da se toto nejak resit ? Vcera jsme celi vecer googlil ale nenasel jsem nic relevantniho k tomuto problemu.

mon

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #33 kdy: 29. 04. 2013, 08:22:11 »
skus si tu pozriet
https://commerce.microsoft.com
ake mas konta, pripadne nove sa mi podarilo vytvorit len registraciou na inom mieste (napr v desktopovom win8)

pripadne skus prenasatavit  na https://account.live.com

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #34 kdy: 29. 04. 2013, 09:34:56 »
skus si tu pozriet
https://commerce.microsoft.com
ake mas konta, pripadne nove sa mi podarilo vytvorit len registraciou na inom mieste (napr v desktopovom win8)

pripadne skus prenasatavit  na https://account.live.com

Dekuju za tip uz mi to jede mel jsem spatne nastavenej region. Karta pridana takze uz jen pockat na vyplatu a muzu utracet :)


Re:Android nebo WP8
« Odpověď #35 kdy: 29. 04. 2013, 10:11:53 »
...
Tak jděte do zadeke s tou kritikou, ste poslední dva kkti, co si myslej, že telefon má ještě hlavně telefonovat.

Hlásím se jako kokot č. 3, já také žiju v tom, že telefon má hlavně telefonovat a esemeskovat ...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Android nebo WP8
« Odpověď #36 kdy: 29. 04. 2013, 11:07:22 »
Co je na těch hrách na fujbuku tak náročnýho? Dyť sou to primitivní hry s infantilní grafikou. To už TTD byl propracovanější a stačil mu prehistorický HW.
V tomhle teda s dobou nepujdu.
Sorry.

Kdysi hry psal pan Programator. Dned nejaky klikac. Treba na ZX Spectrum byla hra Jetset Willy, ve ktere byly hnede sudy a v pohybu. Legracni ale je, ze ZX Spectrum hnedou barvu neumi. Cili tam stridali barvy tak, aby vznikla hneda u objektu, ktere se navic pohybovaly, k tomu museli obstaravat vsechny dalsi verky, ktere byly na obrazovce, reagovat na vstup z klavesnice..... A to stridani barev meli pekne sesynchronizovane s generovanim obrazoveho signalu, takze nebylo videt zadne blikani nebo neco. Jo, to byl kumst.

Diskobolos

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #37 kdy: 29. 04. 2013, 11:13:08 »
...
Tak jděte do zadeke s tou kritikou, ste poslední dva kkti, co si myslej, že telefon má ještě hlavně telefonovat.

Hlásím se jako kokot č. 3, já také žiju v tom, že telefon má hlavně telefonovat a esemeskovat ...

Řadím se jako č. 4 - já ještě "neskromě" dodávám třetí kritéruim - výdrž baterie

Bla

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #38 kdy: 29. 04. 2013, 12:00:51 »
Mladší brácha taky nečeká, že by z telefonu mělo jít volat, chce na tom pařit takovou blbost se skákajícím panáčkem z mráčku na máček (panáček skáče výš a výš) pak chce Xchat a Facebook, má Androida za skoro 9 papíru od Samsungu. Tak to asi nebude názor úplně mimo, že dneska už to vlastně ani není tak důležitý, jestli se z telefonu dá nebo nedá volat. Možná to je fakt geronťáckej názor, že by z telefonu mělo jít hlavně volat.

j

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #39 kdy: 29. 04. 2013, 13:14:13 »
...
Tak jděte do zadeke s tou kritikou, ste poslední dva kkti, co si myslej, že telefon má ještě hlavně telefonovat.

Hlásím se jako kokot č. 3, já také žiju v tom, že telefon má hlavně telefonovat a esemeskovat ...

Řadím se jako č. 4 - já ještě "neskromě" dodávám třetí kritéruim - výdrž baterie

Ja se k vam klido pridam - vystacim si s cernobilym segmentovym zobrazovadlem, a budu potesen, kdyz to vydrzi mesic bez nabijeni. Vazne nepotrebuju nosit v kapse stroj o nekolik radu vykonejsi, nez pred par lety desktopovy PC ... jen proto, abych si jednou mesicne moh zavolat ... a musel to 2x denne nabijet

Peter

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #40 kdy: 29. 04. 2013, 15:50:12 »
Hlásim sa aj ja. Mám Nokia N-100 s výdržou tak mesiac.

Maixner

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #41 kdy: 29. 04. 2013, 19:15:35 »
Budete se divit, ale taky se hlásím, taky mám telefon hlavně na telefonování, ale to nic nemění na názoru výrobců, kteří označují možnost telefonovat u telefonu za už vedlejší. Chápejte, pro něj jsou důležití zákazníci, kteří telefon chtějí spíš na hraní si s obrázky než na telefonování. Protože telefonovat umí i krám za pár stovek (kolikrát líp, než drahej křáp).

mca

  • ***
  • 181
    • Zobrazit profil
Re:Android nebo WP8
« Odpověď #42 kdy: 29. 04. 2013, 21:00:38 »
Tos uz prece psal, jen to evidentne malokdo pochopil. Jeste bych pridal, ze telefon slouzi i jako debilnicek, ktery pripomina od zubare po vyroci. V mem zivote docela podstatna funkce.

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #43 kdy: 30. 04. 2013, 09:04:39 »
Tos uz prece psal, jen to evidentne malokdo pochopil. Jeste bych pridal, ze telefon slouzi i jako debilnicek, ktery pripomina od zubare po vyroci. V mem zivote docela podstatna funkce.

 :D
JJ, s přibývajícím věkem funkci "Připomínkovače" oceňuji čím dál víc ...

Sadd

Re:Android nebo WP8
« Odpověď #44 kdy: 30. 04. 2013, 09:25:58 »
Na tomhle se mi líbily zařízení Blackberry, většinou měli úžasnou výdrž baterky, BIS - permanetní možnost Mailů. Teď jsem zvědav na tu novou řadu ;)