Jak hledat zajímavou práci?

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #45 kdy: 13. 04. 2013, 19:36:00 »
Tybrďo, po dlouhé době fakt konstruktivní příspěvek od Lenina!

P.S. zdravím!


Pavel

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #46 kdy: 13. 04. 2013, 21:37:40 »
Chces delat neco co te bavi? Tak se snaz nebo se priprav na celozivotni frustraci z prace co te nebavi.

"Váž čo si želáš, lebo sa ti to môže splniť." :P

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #47 kdy: 13. 04. 2013, 22:30:04 »
M. Prýmek, každýmu to někdy ujede. Je víkend, asi má dobrou náladu  :P

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #48 kdy: 13. 04. 2013, 23:00:41 »
Zkusim taky plácnout pár nesmyslů.

Je dobrý, mít se čim prezentovat, dělat si třeba soukromě na nějakém zajímavém OSS projektu - třeba CADUS, nebo otevřené drivery pro Linux, co já vím. Hlavně, aby to vypadalo cool a budoucí zaměstnavatel viděl, že sem velkej hustodaemon  8)
Mít svý zajímavý stránky, o něčem zajímavým psát, stát se známým, ostatní si tě pak sami najdou.

Neska mi to plácání nějak de. To bude asi menším než malém množstvím alc. v krvi... :P :o

Martin

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #49 kdy: 14. 04. 2013, 09:39:55 »
Odporucam pracu v McDonalds, je tam dost dobry karierny postup a urcite sa nebudes nudit.

https://www.youtube.com/watch?v=mFwGIwzY3kU


mecáč

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #50 kdy: 14. 04. 2013, 10:29:41 »
To vypadá dobře :D Nevýhodou je, že musíš být hodně hloupý, abys to mohl dělat, takže je to jen pro pár vyvolených.

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #51 kdy: 14. 04. 2013, 11:10:06 »
Nebo si proste a jednoduse  ::) tu praci vytvor sam, ne? Proc cekat?

ui

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #52 kdy: 14. 04. 2013, 11:14:20 »
Jak by jí asi vytvořil?

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #53 kdy: 14. 04. 2013, 11:26:54 »
Oh my. Treba vlastnim podnikanim?  ::)

ui

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #54 kdy: 14. 04. 2013, 11:32:09 »
Takže hned první měsíc zaměstná pět lidí na to, aby se mohl mít stejně jako v zaměstnání? A kdo to zaplatí?

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #55 kdy: 14. 04. 2013, 11:34:47 »
Takže hned první měsíc zaměstná pět lidí na to, aby se mohl mít stejně jako v zaměstnání? A kdo to zaplatí?

To tvrdite Vy! Znate to, nekdo hleda vymluvy, duvody proc neco nejde... Howgh!

ui

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #56 kdy: 14. 04. 2013, 11:37:32 »
Já právě znám plno lidí, kteří nechápou, že kvalitní práce se nedá dělat tak, že ještě k tomu sháníte plno nesmyslů kolem. Hledám způsoby, jak dělat kvalitně svoji práci a je mi jedno, kdo to platí nebo jestli je příští měsíc na výplaty. To nechám těm akčním, kteří nic moc jiného nezvládnou.

hoostodaemon

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #57 kdy: 14. 04. 2013, 17:30:06 »
Hledám způsoby, jak dělat kvalitně svoji práci...

To taky můžeš hledat do skonání světa. Nesmysly kolem se řeší snad všude.

ui

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #58 kdy: 14. 04. 2013, 19:49:22 »
Za to jsem snad placený, ne? Nesmysly ať si řeší někdo jiný. Fakt mi přijde, že si někdo přečte něco od Kyjosakiho nebo podobný brak a hned ví všechno.

/.

Re:Jak hledat zajímavou práci?
« Odpověď #59 kdy: 20. 04. 2013, 13:53:03 »
Pokud se bavime o zahranicnich spolecnostech a zamestnaneckem pomeru, tak v CR jsou vseho vsudy 3 vskutku inovujici firmy. Tam se da o skutecne zajimavou praci zakopnout. Problem je te, ze se k ni novacek nedostane a delka praxe pri studiu je pri dosazeni na  zajimavou praci irelevantni. Zbytek outsourcingu a zahranicnich firem co se v CR nachazi je z kategorie "bezne(zaspali jsme dohanime konkurenci), repetitivni, nevdecne, ubijejejici nebo odpadni prace", kterou nikdo nechce v jejich domovine delat nebo je prilis nakladna vzhledem k mizernemu prinosu. Skutecne zajimava prace v tech 3 firmach je jen na velmi male podskupine pozic na ktere se te budou snazit dosadit na personalnim predevsim. Jako junior nemas sanci. Jako senior jen velmi malou. Jako senior insider uz alespon nejakou.

Pokud chces delat zajimavou praci, tak ti bohuzel nepomuze ani pracovat sam na sebe. Tam se totiz nedela prace zajimava, ale ta ktera je zakazniky zadana. Takze pokud nechces absolvovat umrtvujici obdobi, ktere te vypali a odhodi, tak uz zbyva jedine akademicka puda a tam si podle tech par radku dotazu sve moznosti jiz uspesne zahodil.