Práce v IBM

Typek

Re:Práce v IBM
« Odpověď #90 kdy: 05. 06. 2013, 20:33:58 »
No, asi by som sa k teme vyjadril aj ja, so svojim (ne)skromnym nazorom.
Zacal som teraz robit v IBM Brno. Predtm som robil v HP v blave. V blave mi vsetci tvrdili, ake je to v IBM super a neviem co, tak som presiel a radsej rovno do brna (v blave vtedy nemali volne pozicie).
Uprimne - som zatial sklamany. Zatial dostavam len o trochu viac ako v BA, stravne listky by ak si dobre pamatam mali byt zo zakona (aj v CR) ale bolo nam povedane ze ich nedostaneme, len nejaki manazeri. Skolenia? Pytal som sa, ci je mozne si urobit napriklad CCNA. Odpoved: "Ano, za vlastne a vo volnom case." WTF?
V HP by mi to preplatili a to dokonca aj agentury, ktore sa starali o HR. Stravne listky boli samozrejmost, aj ked agentura cez ktoru som bol na tom tiez odrbavala kde sa dalo. Napoje v HP zadarmo - kava, caj sa doplnala kazdy den, rovnako ako smotana, mlieko, med a pod doplnky + automat na napoje tiez zadara. V IBM nic take.
Uroven znalosti? Prisiel som s tym, ze IBM je lider na trhu technologii a nieco sa teda priucim. Zistil som, ze asi nie, a skor budem ja kolegov ucit nejake vychytavky, co som sa naucil v HP. Som sklamany, ale dufam, ze po skusobnej dobe uz budem A) inde B) zmenia svoj pristup a uspokoja ma.


smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Práce v IBM
« Odpověď #91 kdy: 06. 06. 2013, 06:31:55 »
to Typek:
Dostavas tolik kolik sis pri nastupu domluvil. Je-li to pro tebe malo, je to tvuj problem, muzes si za to sam.

Stravenky nejsou ze zakona v CR a nikdy ani nebyly a krajne pochybuju ze by tomu na slovensku bylo jinak.

CCNA si za svoje ve svem volnem case muzes udelat kdekoliv.

Pokud to v HP bylo tak super tak nechapu proc si odchazel a navic do podminek, ktere se ti tolik nelibi a uz vubec nechapu pro si  s nimi souhlasil. Navic bych opravdu rad videl HR agenturu co ti jen tak proplati jakoukoliv certifikaci.

franka

Re:Práce v IBM
« Odpověď #92 kdy: 06. 06. 2013, 06:49:50 »
Smoofy precitaj si to znova a este raz a este raz a pochopis. Pise ze sa tam siel nieco priucit. Ano na Slovensku su stravenky zo zakona. A to ze za svoje skolenie presne tak WTF ? Ja pracujem pre jednu stredne velku firmu a tu sa da normalne dohdonut ze chcem skolenie take a take a pokial si to viem u sefa obhajit ze to potrebujem alebo by to bol prinos tak mi to naplanuje a spravim si ho. Holt vyhoda mensej firmy. Vsetko ma svoje plus aj minus

franka

Re:Práce v IBM
« Odpověď #93 kdy: 06. 06. 2013, 06:50:42 »
Smoofy precitaj si to znova a este raz a este raz a pochopis. Pise ze sa tam siel nieco priucit. Ano na Slovensku su stravenky zo zakona. A to ze za svoje skolenie presne tak WTF ? Ja pracujem pre jednu stredne velku firmu a tu sa da normalne dohdonut ze chcem skolenie take a take a pokial si to viem u sefa obhajit ze to potrebujem alebo by to bol prinos tak mi to naplanuje a spravim si ho. Holt vyhoda mensej firmy. Vsetko ma svoje plus aj minus

Withy14

Re:Práce v IBM
« Odpověď #94 kdy: 06. 06. 2013, 08:47:24 »
to Franta a Smoofy: Neznám naše zákony moc dobře (respektive se oreintuji jen v oblasti pracovního práva, to se hodí vždycky). ale mám něco ke stravenkám v IBM. Co se týče stravenek, bylo nám v IBM řečeno, že stravenky může dostávat zaměstnanec firmy, která vydělává. Dále nám bylo řečeno, že IBM v Brně není výdělečné, protože hodnocení DC v Brně (Delivery centrum) je řízeno bodově ze strany mateřské firmy (kdo v IBM pracuje, pochopí, pro ostatní - Delivery centre se nemusí rovnat IBM)

Příklad může být (přímo ze života) kurz měny ovládaný centrální bankou: Stát má výbornou ekonomiku, tudíž má silnou měnu, ale tato silná měna nepříznivě ovlivňuje okolní státy. Tak centrální banka uměle oslabí danou měnu.

Takhle to funguje i v IBM Brno (více informaci bych tady radši nezveřejňoval)


Tom Liberec

Re:Práce v IBM
« Odpověď #95 kdy: 06. 06. 2013, 09:01:57 »
Ohledně pracovního práva. Zaměstnavatel není povinen, řešit stravenky svých zaměstnanců. Podle zákoníku práce je povinen umožnit zaměstnancům jednak přestávku na jídlo a možnost jídla. Tedy může to řešit např. malou kuchyňkou a mikrovlnkou. 

                                                                         § 88
(1) Zaměstnavatel je povinen poskytnout zaměstnanci nejdéle po 6 hodinách nepřetržité práce přestávku v práci na jídlo a oddech v trvání nejméně 30 minut; mladistvému zaměstnanci musí být tato přestávka poskytnuta nejdéle po 4,5 hodinách nepřetržité práce. Jde-li o práce, které nemohou být přerušeny, musí být zaměstnanci i bez přerušení provozu nebo práce zajištěna přiměřená doba na oddech a jídlo; tato doba se započítává do pracovní doby. Mladistvému zaměstnanci musí vždy být poskytnuta přestávka na jídlo a oddech podle věty první.
(2) Byla-li přestávka v práci na jídlo a oddech rozdělena, musí alespoň jedna její část činit nejméně 15 minut.
(3) Přestávky v práci na jídlo a oddech se neposkytují na začátku a konci pracovní doby.
(4) Poskytnuté přestávky v práci na jídlo a oddech se nezapočítávají do pracovní doby.

Předem se omlouvám, pokud není zmíněný § zcela aktuální.
- Firmy to řeší stravenkami jednak aby se zaměstnanci opravdu najedli  a pak také proto aby ve městě nesháněli lacinou restauraci za své, pokud například provádějí nějakou práci pro klienta. Povinnost ze zákona to však rozhodně není. Pokud ano, jsem jen člověk omylný, prosím o uvedení příslušného §.

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Práce v IBM
« Odpověď #96 kdy: 06. 06. 2013, 09:04:11 »
to franka:
I kdybych to cetl stokrat tak to nic nemeni na tom, ze kolik si domluvis tolik mas. Pokud nekde zacnu pracovat a hned si zacnu stezovat ze mam malo tak jsem s prominutim divnej, ze sem si nerekl o vic a vubec sem tam lezl. Pokud jsem tam sel s tim se neco priucit tak si nestezuju na penize.
Zakon udava povinnost zabezpecit stravovani zamestnancu pri vykonu prace, ale nikomu nenarizuje, ze to musi byt formou stravenek a to jak v CR tak SK cimz neobhajuju pristup IBM, jenom upresnuji ten nesmysl s povinejma stravenkama.

franka

Re:Práce v IBM
« Odpověď #97 kdy: 06. 06. 2013, 09:29:23 »
Smoofy ale ja som nepisal nic o plate :) bavime sa o skoleniach a stravenkach aj ked o to tych stravenkach by som to lockol to nema zmysel rozoberat. Co sa tyka platu ano plne suhlasim kolko si vyboxujes tolko mas. Osobne som na kazdom pohovore (dokopy 3) povedal kolko chcem. A ked to zacalo ze to budete mat s bonusmy a <> vzdy som povedal nechcem ziadne bonusy nic chcem tolko a tolko a nebolo o com dostal som to :) To uz je skils na danom cloveku kolko dostane

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Práce v IBM
« Odpověď #98 kdy: 06. 06. 2013, 10:15:26 »
Skoleni jsou v nasich koncinach globalni problem. To co je v zahranici bezne u nas proste neni. Je to dano asi i tim, ze u nas jsou lidi zvykli casto menit zamestnani, protoze firmy casto nejsou schopny ani ochotny udelat nic, aby si je udrzeli. Pro zamestnavatele je velike riziko investovat casto nemale castky za cloveka ve zkusebce, ktery muze kdykoliv odejit a pozdeji, kdyz uz ho maji uvazaneho do nej chteji investovat co nejmene. Je pro ne snazsi si najit noveho cloveka nez investovat do stavajiciho zamestnance. De-facto to primo odrazi jejich totalni nezajem o zamestnance, zvyseni platu, kvalifikace etc. protoze uz dopredu vedi, ze zvysene naroky zamestnance by proste nepokryli (ne protoze by nemohli, ale ciste nechteji) a tak do nej ani investovat nic nebudou.
Moje praxe ze zahranici je naopak takova, ze firmy vas zaucuji klidne 3-4 mesice, protoze vedi, ze si zamestnance dokazi udrzet a ze jsou schopny nabidnout vice a to je treba i priklad IBM. To, ze, jak tu casto lide pisi, to v Brne stoji za starou backoru neznamena, ze jinde je to stejne.
Je potreba si uvedomit, ze ty spolecnosti si nehodily naslepo sipku do mapy, kde ze jako postaveji dalsi pobocku a ze vzneseny keci o tom, jak je Brno super destinace, protoze je tam XY absolventu ze super prestyznich skol (nic proti VUT), kteri jsou lepsi nez vsichni ostatni jsou jenom lakadlem pro pripadne zajemce o praci. Ve skutecnosti tezi z toho, jak vypada lokalni trh prace a vyuzivaji tech specifickejch zalezitosti a pro ne vyhod ktere by jinde nebyly, protoze mistni to proste zkousnou.

Re:Práce v IBM
« Odpověď #99 kdy: 06. 06. 2013, 10:28:00 »
Na start by som to urcite skusil... vela veci sa tam naucis...
Kdyz se chces opravdu neco naucit tak jdi do startupu. Ve velky korporaci se naucis jenom drzet hubu a delat co nejpomaleji to co po tobe chce sef a hlavne nic nezkazit.

Poslední rok se kolem startupu motám a neni to takový terno jak říkali. Navíc chci dělat IT (prgání, Linux, databáze etc...) a trochu prohlubovat znalosti a skills a né se votravovat s lidma že práce není hotová, otázky jak projekt prodat, "marketing". Startupy kolem kterých jsem se motal samozřejmě shořely. Mám tuny postřehů a pohledů jak příště dělat věci jinak... -ALE- trochu jsem pohnojil studia a jestli budu bc. (v IT oboru samozř.) tak leda v 26-27 lety. A to je věk aby se z fracka stal odborník... Proto musím nějak pořádně startovat IT kariéru :) navíc nějaký dukáty se hodí.

A IBM: problem je v tom ze me znalosti z databazí jsou nic moc plus trochu umim pl/sql. S linuxem jsem na tom lip, bash etc... přemýšlím že bych šel do certifikace Linux professional institute. Jinak drtivou věčinu času trávím v nějakým kódu a furt prgám. Já bych se v IBM nedostal ani na L1. Musím spíš přemýšlet do sebe dostat znalosti abych byl na úrovni L2-3.

(s RedHatem momentálně jednám, tam bych chtěl :) )

bw

Re:Práce v IBM
« Odpověď #100 kdy: 06. 06. 2013, 15:49:25 »
3 kratke postrehy:
ad kvalita IBM: momentalne ucime ako zakaznik polske IBM DC, ze NFS share sa da exportovat okrem jednotlivych masin aj pre subnet (!!!). ucime ich to uz asi mesiac, SLA place.
ad Brno a ludia: znameho momentalne nahana jedna stredna IT firma so sidlom v brne, ktorej sa vyplati jeho pozicia viac v Prahe, nez v Brne (pozicia je otvorena uz dlhu dobu, v Brne ziadni adekvatni ludia neboli najdeni).
ad Brno a IBM + AT&T: lokacia je vybrana okrem ineho pre blizkost rumunska a bulharska. 90% ludi, s kt. som pracoval a boli z rumunska/bulharska maju v CV IBM a obratene. naroky v brne su relativne nizke, takze za platy v brne (btw sa to tyka aj redhatu) si mozu ludia sami.

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Práce v IBM
« Odpověď #101 kdy: 06. 06. 2013, 16:44:11 »
to bw:
Protoze kvalitnich lidi je nedostatek a firmy si zvykly delat vse na koleni a kvalita neni u nich na prvnim miste, takze jim staci nekdo, kdo to nejak sbastli ackoliv to otevrene nepriznaji.
Dalsim problemem je pak vlastni nezajem lidi o dalsi sebevzdelavani a progres. Vetsina si mysli, ze vypadne ze skoly, vsichni jim padnou k noham a oni uz nebudou muset nikdy nic delat. Rozdil mezi jednotlivymi zamestnanci v drtive vetsine neni to, co se naucili ve skole, ale to, co se naucili v praxi a u nas casto chybi jakakoliv snaha o nejake sebezlepsovani. Ono to neni ani o zadnych placenych skolenich nebo certifikacich, protoze v IT specificky se da kvalifikace rozsirovat temer bez limitu a zdarma nebo za minimalnich nakladu.
Casto vidam lidi, co o sobe tvrdi, ze jsou "Computer Scientist" a ze nemuzou najit praci. Behem kratkeho rozhovoru vsak zjistim, ze jejich skill se limitne blizi nule, coz silne oponuje jejich predstave naplne prace i platoveho ohodnoceni.

hmmm

Re:Práce v IBM
« Odpověď #102 kdy: 06. 06. 2013, 19:36:49 »
co ma furt kazdy s tymi platmi? to ste uz nacisto posadnuti?

hmmm

Re:Práce v IBM
« Odpověď #103 kdy: 06. 06. 2013, 19:54:48 »
V kazdom obore plati, ze ked vas to bavi, tak na peniaze nepozerate a je vam to v podstate jedno. Ak je niekto macher v obore, nech sa to tyka cohokolvek (teraz uz to vztahujem len na IT), tak je mu jedno kolko zaraba, pretoze ked je uspesny a ma znalosti, peniaze si ho najdu same. Ak niekto berie pracu ako povinnost a len prostriedok ako nadobudnut vacsiu financnu slobodu, pracuje "aby pracoval", pracuje pre peniaze a je ich otrokom. "Potrebuje" tazke tisice, aby ...

Teraz zacnem pocuvat reci "hovori ten co zaraba malo" a podobne poznamky. Je uplne bezpredmetne kolko prave ~ teraz ~ zarabam a je to s velkou pravdepodobnostou jedno aj v buducnosti. To, ci budem mat o 10k viac alebo nie od urciteho financneho levelu prestava byt problemom.

Kolko akoze chcete dostavat za admina v nejakom IBM? 100k? Naozaj si myslite, a ruku na srdce, ze sedenie na zadku 8 hodin a robenie niecoho podla postupu je hodne takych penazi? No ... nie je. Je jasne, ze je clovek potom frustrovany, ked robi nieco, co ho totalne nebavi a este za to aj dostava malo.

Najupsesnejsi ludia nepracuju pre peniaze a netrasu sa ked maju menej. Preco sa kazdy stale len porovnava s niekym druhym? "v IBM dali 30 hrubeho", "Kamo ja som dostal 40, nevypytal si si viacej", "v HP mi varili aj kavu a plat bol lepsi" ... toto su totalne jalove diskusie smutnych ludi.

Za vsetky problemy ktore mate si mozete vy sami. Ak ste zobrali pracu v IBM kde ste teraz prekvapeni ako to funguje a pobrali ste si pozicky ktore musite splacat a nemozete z prace odist, tak to je vsetko len a len vas problem. Nikto vam nedrzal pistol pri hlave ze si tu pozicku musite zobrat atd atd. Vsetko su vase slobodne rozhodnutia tak sa teraz nestazujte ze boze IBM mi dava malo. Ved by boli blbi ked by davali viacej. Vasa spokojnost im je uplne ukradnuta. (nikdy som tam nepracoval)

hmmm

Re:Práce v IBM
« Odpověď #104 kdy: 06. 06. 2013, 20:16:57 »
Pro zamestnavatele je velike riziko investovat casto nemale castky za cloveka ve zkusebce, ktery muze kdykoliv odejit a pozdeji, kdyz uz ho maji uvazaneho do nej chteji investovat co nejmene.

To je problem zamestnanca, ze sa nechal uviazat.

Je pro ne snazsi si najit noveho cloveka nez investovat do stavajiciho zamestnance. De-facto to primo odrazi jejich totalni nezajem o zamestnance, zvyseni platu, kvalifikace etc. protoze uz dopredu vedi, ze zvysene naroky zamestnance by proste nepokryli (ne protoze by nemohli, ale ciste nechteji) a tak do nej ani investovat nic nebudou.

Tak zamestnanec odide a najde si nieco lepsie, otazka je, preco a na zaklade coho by mal dostat pridane. Na zaklade odpracovanych rokov? Ale prosim vas ... Ak robi stale to iste (zhruba) a nikam sa neposuva, z akeho dovodu by mu mali zvysit plat? Ak si spravim skolenia na moje vlastne naklady (akokolvek kruto to znie), potom mozem operovat s tym, ze som pre firmu prinos a ze dokazem to a to a ked to chcu, nech daju viac. Ak oni nechcu investovat naspat do mna, tak bohuzial dovidenia.

Je potreba si uvedomit, ze ty spolecnosti si nehodily naslepo sipku do mapy ... vyuzivaji tech specifickejch zalezitosti a pro ne vyhod ktere by jinde nebyly, protoze mistni to proste zkousnou.

Suhlasim.

A v neposlednom rade, ja som zasadne proti tomu aby firmy viedli clovek za rucicku a skolenie sem, masirujeme hlavy tam. Blbost. Kazdy kope za seba. Clovek nastupi potom na takyto system a stava sa z neho uplne neschopny clovek. Firma da skolenia, benefity, firma sa stara. To sa kazdy nevie postarat o seba? Potom ma nejake zvrhle naroky na nejake benefity a trinaste strnaste platy ... ja neviem odkial ludia prichadzaju na to, ze im nieco ta firma specialneho dlzi.