Problém s prohlížečem nebo ISP?

diwo

Problém s prohlížečem nebo ISP?
« kdy: 01. 09. 2012, 12:25:24 »
Dobrý den,nevím jestli mám problém s prohlížečem a nebo spíš možná s providerem internetu.Vždy když jsem u své přítelkyně,která má připojení pouze přes wifi,se mi stává,že youtube a facebook vidím jen v textové podobě.Doma a kdekoli jinde s tím problém nemám,vše funguje jak má,používám poslední Kubuntu a prohlížeč Chromium.Děkuji za radu a přeji příjemný den. ;)
« Poslední změna: 03. 09. 2012, 12:38:56 od Petr Krčmář »


Honza

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #1 kdy: 01. 09. 2012, 14:49:43 »
Nehlásí se to přes tu WIFI jako mobil?

Lol Phirae

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #2 kdy: 01. 09. 2012, 15:13:37 »
U přítelkyně se věnuj se šukání a ne voblejzání Fejsbůůůku.  ::)

diwo

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #3 kdy: 01. 09. 2012, 18:05:51 »
to bych viděl jinak,protože přítelkyně má win 7 a chrome a běhá vše jak má.....šukat se nedá pořád i když ta moje asi jo :D

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #4 kdy: 01. 09. 2012, 18:07:54 »
Zkus vymazat bordel v prohlížeči (smazat historii procházení)
Michal Kolesa
29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Počítače AOI


diwo

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #5 kdy: 01. 09. 2012, 18:21:44 »
až tam zas budu tak to vyzkouším alre spíš si myslím že to prostě provider nějakym způsobem zkurvil....nejde mi to ani ve firefoxu a kdyby šlo nainstalovat IE tak to zkusim :D

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #6 kdy: 01. 09. 2012, 18:26:32 »
A co resetovat WiFi router (vytáhnout na minutu ze zásuvky) a v počítači vypráznit DNS cache

Dáš příkaz IPConfig /flushdns v Příkazovém řádku (soubor cmd.exe), ale musí to být spuštěno jako Správce.
Michal Kolesa
29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Počítače AOI

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #7 kdy: 01. 09. 2012, 21:50:07 »
A co resetovat WiFi router (vytáhnout na minutu ze zásuvky) a v počítači vypráznit DNS cache

Dáš příkaz IPConfig /flushdns v Příkazovém řádku (soubor cmd.exe), ale musí to být spuštěno jako Správce.
Netušil som, že v Kubuntu je súbor cmd.exe. Ešte sa mám čo učiť.. :)

diwo

Re:Problém s prohlížečem nebo poskytovatelem?
« Odpověď #8 kdy: 03. 09. 2012, 10:59:53 »
tak cmd.exe asi fakt ne :D nicméně jsem zkoušel vymazat historii a nepomohlo to,jinak se mi stalo,že mi youtube i fb chvíli fungovalo jak má ale pak zase textová podoba.  >:(

tomfi

Re:Problém s prohlížečem nebo ISP?
« Odpověď #9 kdy: 03. 09. 2012, 13:16:56 »
Video běží taky v ASCII ? :D
Projevuje se to ve všech prohlížečích? (FF, Chrome apod.? )
Jak je drahá polovička připojená?... je to ASDL nebo jiný poskytovatel? Je to zařízení jako router s natem? Pokud je to bez natu asi bych se zeptal poskytovatele :)

diwo

Re:Problém s prohlížečem nebo ISP?
« Odpověď #10 kdy: 03. 09. 2012, 15:30:55 »
video neběží,zkoušel sem FF,používám chromium a zkoušel jsem i rekonq.připojení je přes wifi router je tp-link TL-WR740N nebo něco tomu podobnýho teď momentálně nvm přesně.díky ;)

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Problém s prohlížečem nebo ISP?
« Odpověď #11 kdy: 03. 09. 2012, 16:19:45 »
Nenačítají/neberou se v úvahu CSS soubory. Proč? Nevím. Občas se mi to stane taky (ne u YT nebo FB), F5 nebo tvrdý reload to občas řeší. Příčina je mi neznámá, odhaduju neodeslání CSS souborů ze serveru (nebo tolik výpadků po cestě, že ani opakovaný poslaní paketů nepomůže).

Zkus flood ping někam blízko (např. pro Plzeň doporučuju zcu.cz). Dělá se tuším pomocí ping -f a musíš jako root (nebo sudo). Podle toho, kolik Ti naskáče za chvíli teček poznáš, jak jsi na tom s kvalitou spojení od Tebe k serveru. Můžeš ten flood ping poslat klidně jen na router, abys prověřil kvalitu toho wifi spojení. Dobrej výsledek je, když je počet teček v řádu jednotek za řekněme 5-10 sekund. Pokud za tu dobu bude teček desítky/stovky, je něco napikaču.

diwo

Re:Problém s prohlížečem nebo ISP?
« Odpověď #12 kdy: 06. 09. 2012, 20:43:28 »
ping je dobrej,f5 je k ničemu a refresh to samý:( už asi po 3O zkoušim přeinstalovávat flash i javu a bez výsledku....

barbucha

Re:Problém s prohlížečem nebo ISP?
« Odpověď #13 kdy: 07. 09. 2012, 08:35:38 »
Jeste zkus 'ping -f -s 1472 -c 10000 ip.ad.re.sa' - maly pakety obcas projdou a velky (s WiFi RTS/CTS handshakem) maji problemy...

diwo

Re:Problém s prohlížečem nebo ISP?
« Odpověď #14 kdy: 01. 10. 2012, 14:58:05 »
tak jsem dnes byl za poskytovatelem přímo a říkal mi že on nic neblokuje a že prej je všechno ok a že bych si měl vymazat dns cache a neco podobnýho nebo že mám svůj notebook přinést a on se mi na to podívá což se mi nechce.