Závislost na internetu - jak se kontrolovat?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Závislost na internetu - jak se kontrolovat?
« Odpověď #75 kdy: 25. 02. 2016, 20:43:07 »
@Zelenac: Wow, ty mas zenu?


sportovec

Re:Závislost na internetu - jak se kontrolovat?
« Odpověď #76 kdy: 25. 02. 2016, 21:04:52 »
Programovat evidentně neumí, tak v čem je problém? OOP programátoři umí běžně už na střední.

Zelenac

Re:Závislost na internetu - jak se kontrolovat?
« Odpověď #77 kdy: 25. 02. 2016, 21:24:00 »
Programovat evidentně neumí, tak v čem je problém? OOP programátoři umí běžně už na střední.

Na střední? Programátoři? Co programujou, html? A OOP, na střední? Ty o tom očividně víš ještě míň než já, ale to už si tak děcka hold myslívají.

JardaP: Jasně že nemám babu, mysli trochu, proč bych chodil jinak na root?

Zelenac

Re:Závislost na internetu - jak se kontrolovat?
« Odpověď #78 kdy: 25. 02. 2016, 21:27:48 »
@Zelenac: Wow, ty mas zenu?

ale udělal jsem již důležitý krok, dal jsem si na pc kvalitní operační systrém. Volný čas mi zbyde na to, abych se stal kulturistou. Poté už stačí jen zajít si na bazén.

Zelenac

Re:Závislost na internetu - jak se kontrolovat?
« Odpověď #79 kdy: 25. 02. 2016, 21:29:28 »
Vlastně jsem to neudělal moc dobrovolně, odvařil se mi notebook s Ubuntu LTE. Nicméně zlí jazykové tvrdí, že to udělalo to Ubuntu.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Závislost na internetu - jak se kontrolovat?
« Odpověď #80 kdy: 25. 02. 2016, 22:06:31 »
@Zelenac: Wow, ty mas zenu?

ale udělal jsem již důležitý krok, dal jsem si na pc kvalitní operační systrém. Volný čas mi zbyde na to, abych se stal kulturistou. Poté už stačí jen zajít si na bazén.

To jo, minimalne jednou za mesic budes mit par hodin casu na bazen, nez se ti updatujou Widle. Tam na tu kulturistiku zbalis nejakou totalni kravu a az jednou prestanes cvicit, bude z tebe pekna hora sadla.

Kulturisti se pry nejvice libi lidozroutumm jinak jsou dost na hovno. Postavis je k lopate a za par hodin jsou na nositkach. Takovy delnik tou lopatou ale hazi celou sichtu kazdy pracovni den. Treba topic na parniku na Vltave nahazel pry pod kotel kazdy den 15 tun uhli a to v pekelnem vedru. Ty zas ale nemaji radi lidozrouti, jsou moc tuzi a musi se varit pul dne v papinaku.