Snížení mezd v IT

xyz

  • ***
  • 234
    • Zobrazit profil
Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #165 kdy: 07. 07. 2024, 19:56:22 »
Vnuci husakovych děti na tom budou dobře. Budou dedit byty, ktere se zprivatizovaly nebo koupily za hubičku.


Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #166 kdy: 07. 07. 2024, 21:02:01 »
tady koukam na inzeraty na kraji Prahy, 8000 za 13m2 pokoj, to mi prijde fer.
P.S. je to na mesic.

byt 34m2 (tak to uz je vetsi nez moje pracovna), to je ve Zbraslavi 14000+4000 poplatky+provize RK (?? asi jeste hodnota 1-3 mesice pro RK?)
« Poslední změna: 07. 07. 2024, 21:05:41 od pruzkumbojem »

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #167 kdy: 08. 07. 2024, 10:01:56 »
Odkazovaná diskuze zřejmě spadá do období, kdy se v ČR soutěžilo, kdo bude mít v bytě nejnižší teplotu (a nejvíce plísně).
To právě alespoň u mě s teplotou nesouvisí. A nákup odvlhčovače byla nejlepší věc co jsem udělal - na rozdíl od snahy vytopit to a vyvětrat. (dnes bych ještě uvažoval o rekuperaci - něco jako https://www.pranacz.cz/)

Tohle "tečné téma" přitáhlo mou pozornost.

My 2c worth: plísně jsou projevem lokálně nízké teploty na vnitřním povrchu zdi = na dnešní poměry nezateplená budova. Barák má být zateplený tak, aby na vnitřním povrchu nevznikal rosný bod. (A bod mrazu aby se posunul do vrstvy tepelné izolace, která vodu nesaje/neobsahuje.)

Zateplený prosím pěkně zvenčí. Zateplení zevnitř nikdy neuděláte tak, aby někde nevznikl "odhalný studený kout", ve kterém bude zuřivě bujet plíseň. Když si dáte opravdu záležet, zavřete plíseň pod vrstvu vnitřního zateplení...

Svého času jsem si o tom přečetl knížku nebo dvě a taky jsem si něco zkusil nasimulovat v Agrosu. V zásadě jsem si potvrdil, co napsali povolanější: zateplovat zvenčí, dostatečně, a dbát na provedení různých "stavebních detailů" = vyhnout se lokálním tepelným mostům.

Příliš suchý vzduch není zrovna zdravý pro naše sliznice. Rekuperace je... mířena jmenovitě jiným směrem než vysoušeč. Rekuperace má za cíl, vyměňovat budově vzduch s okolím, aniž by budova ztrácela teplo. Ano v nejjednodušším provedení to také odvádí z budovy vlhkost (v zimních měsících má vzduch venku nízkou absolutní vlhkost, a uvnitř budovy se dost vody odpaří do vzduchu). Ale pozor, slušné rekuperační jednotky také udržují nějakou úroveň vlhkosti ve vnitřním prostoru budovy - takže ani v zimě vzduch nevysuší do mrtě. Jinak řečeno, kvalitní rekuperační jednotku má smysl pořizovat jenom v případě, že máte správně zatepleno (= dostatečně, zvenčí a kvalitně), jinak Vám při rozumné relativní vlhkosti budou dál kvést plísně.

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #168 kdy: 08. 07. 2024, 10:51:35 »
Vnuci husakovych děti na tom budou dobře. Budou dedit byty, ktere se zprivatizovaly nebo koupily za hubičku.

Hodně záleží, jaký bude věk dožití schopných husákových dětí. Myslím v poměru k věku, kdy zakládáte rodinu a potřebujete bydlet. Aby to ne"dědila" spíš pravnoučata. Třeba já mám svoje bydlení vyřešeno dvacet let, a dědit něco budou moji rodiče, kteří mají bydlení vyřešeno asi 50 let. Vnoučata jsme čtyři, pravnoučat je zatím sedm...

= bohužel byty a domy z dědictví budou muset často projít trhem, pokud se uvnitř rodiny nenajde někdo, komu bude dávat smysl to ještě koupit. Druhý důvod je, že v širší rodině nemusí být shoda na správné ceně, při vnitřním odkoupení/vyplacení - kdežto když to projde volným trhem, nemůže nikdo moc brblat, že to příbuzný shrábnul levně. Ano nejspíš se na tom přiživí realitka. A mláďata stejně budou potřebovat hypo nebo bydlet v nájmu.

A pak může být problém, v jakém stavu a jaké kvality je stavba, kterou "zdědíte" (spíš uvnitř rodiny vyplatíte) po babičce nebo prababičce. Uvnitř rodiny se třeba těžko argumentuje, že byste rád zohlednil náklady na demolici stávající stavby. A že spousta baráků starších než třeba 50 let je na ten bagr zralá - kromě tehdejšího stavu technologií/materiálů/postupů záleží také na míře lidové tvořivosti, když to stavěli / upravovali / rozšiřovali. Obecně různí členové rodiny mohou mít velmi různé představy o "hodnotě" budovy, cítí právo mluvit do toho, co se s budovou bude dále dít... Případně tam chce dožít někdo, kdo má k budově emocionální vztah (nebo tam dožít nechce, ale prodat svůj podíl taky ne, a na péči o tu barabiznu nemá sílu ani prostředky.) S příbuznými nejhorší kšefty. Na volném trhu platí "berte nebo nechte bejt, za tuhle cenu". A dál má babu ten co to koupí. Modulo skryté vady věci...

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #169 kdy: 08. 07. 2024, 18:14:31 »
Kód: [Vybrat]
Nikoliv Foxcon, který ho v Číně montuje, protože to je práce s nízkou přidanou hodnotou.

Budte radi ze náklady vybavenie IT hardverom a službami sú stále male v porovnaní s inými odvetviami. Co by dali kolegovia mechanický konstruktéri za to aby nemusela ich firma platit dalsi ekvivalent ich mesacneho platu roznym Solidworksom a Catiam ?

Predstavte si montáž Iphonu je práca s vysokou pridanou hodnotou. Lenze praca je exportovana do otrokárskej Číny.
Napríklad rozdiel ceny medzi "Librem made in USA (1999 USD)" a smartphonom Librem vyrobnenom v Azii (1300USD) je 700 USD staci zmenit krajinu  hned pridana hodnota prace tovarne narastie o  + 50%.

Stačí rozhnevať Čínu a následný insourcing vyroby z Číny naspať domov určite prinesie dramatickú zmenu pomeru ceny hardvéru/softvéru.


Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #170 kdy: 08. 07. 2024, 20:16:45 »
Jeste ze to vsechno dela Cina z lasky..
Nerikali neco podobneho Nemci o Rusacich?

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #171 kdy: 08. 07. 2024, 22:04:50 »
Ja se vratim k puvodnimu tematu. Delam v IT pribuznem oboru (data). Platove pozadavky novych kandidatu na datove pozice mi prijdou stejne uz asi tak 2-3 roky. I kdyz se bavime o medior/senior lidech, zacina to nekde okolo 70-80k a nejvice jsem zatim zaznamenal ze si typek rekl o 130k. Obvykle lidi z tech vetsich firem (amazon, banky) si rikaji tu horni hranici. Firma by byla ochotna to za top cloveka dat (jen ho najit, ze). Navic, protoze se celkem dari a posledni 2 roky se prakticky nepridavalo, to vypada letos celkem ruzove i s narusty mezd o 10% a mozna i vice. Je to vlastne uz docela korporat, 1000+ lidi.
Me chodi tu a tam nabidky, okolo 100-140k, a rekl bych ze tam je oproti prechozim letum preci jen narust  o cca 10%.

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #172 kdy: 09. 07. 2024, 00:12:34 »
nejvice jsem zatim zaznamenal ze si typek rekl o 130k. Obvykle lidi z tech vetsich firem (amazon, banky) si rikaji tu horni hranici. Firma by byla ochotna to za top cloveka dat (jen ho najit, ze).

130k jsem zkoušel DevOps, 3 roky zpět jsem rozposlal CV, a byl jsem pozván na 9/10 pohovorů, dneska na 1/3 pohovorů, a to mě ani neviděli, jen stejný papír +bych řekl, že praxí a znalostmi jsem teď na tom o dost líp.

Top člověka, rád si to poslechnu, co si pod tím kdo představí je bohužel různé, někteří na pohovorech si pod tím u DevOpsu představují Leetcode (fakt nechápu), jiní dělání 4 hodinového domácího úkolu, ani jedno mi nepřijde, že jim toho top člověka vyprodukuje. Osobně jsem pohovory dělal, vím že schopný člověk se dobrými technickými dotazy dá poznat za 15 minut, nevím co ty firmy vymýšlí za ptákoviny.

Pokud je interview delší než 2 x 1 hodina, tak do toho nejdu, už jen z principu toho, že můžu pálit čas a energii na firmě, která si vybere jednoho člověka ze sta, ne-li tisíce (informace od recruiterů), a unikne mi nabídka od někoho solidního, kdo nevymýšlí kokotiny.

Mudvy

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #173 kdy: 09. 07. 2024, 01:00:28 »
Ja treba jednoduchy kod na juniorni pozice vyvojare davam. Napriklad projit slozku najit soubory urciteho typu a ty vypsat s nejakou zmenou v nazvu. Vesmes jsou to jednoduche ukoly na par minut pro toho kdo umi pouzivat jakykoliv jazyk.

Stalo se mi ze s tim kandidati bojovali. Seniorni pozice ani nehledame, na nasich projektech bychom je nezaplatili.

Ono se z toho kodu da hodne poznat jak dany clovek premysli nebo co ma za sebou.

Pak zase neztracim cas ja ze ho ucim nasi kulturu a snazim se mu najit ukoly co muze se svyma znalostma zacit realizovat.

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #174 kdy: 09. 07. 2024, 05:48:20 »
?

Predstavte si montáž Iphonu je práca s vysokou pridanou hodnotou. Lenze praca je exportovana do otrokárskej Číny.
Napríklad rozdiel ceny medzi "Librem made in USA (1999 USD)" a smartphonom Librem vyrobnenom v Azii (1300USD) je 700 USD staci zmenit krajinu  hned pridana hodnota prace tovarne narastie o  + 50%.

Osobně si myslím, že ty neustálé diskuze o produktivitě a přidané hodnotě lze zabalit do jedné věty. Levné práce si nikdo neváží.

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #175 kdy: 09. 07. 2024, 08:24:24 »
Stalo se mi ze s tim kandidati bojovali. Seniorni pozice ani nehledame, na nasich projektech bychom je nezaplatili.

Jo, to je častý, často pohovory na horší pozice jsou dokonce těžší, delší a firmy pak ještě hlásají benefity typu: "náš největší benefit je naše firemní kultura".

Kolikrát pak člověk přijde na pozici za 150k a za 20 minut je nabranej po jednom kole. Chce si to jen počkat na dobrou firmu.

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #176 kdy: 09. 07. 2024, 10:12:22 »
pohovor kde som mal nejaky test som robil len raz v zivote, niekedy ked naberali do Red Hatu v roku pana 2012 mozno. Tam dali ludom test s 20 otazkami na papier ako v skole a je ...

Okrem toho som nikdy nerobil ziadne programovacie testy. Vzdy stacil ustny pokec. Testy / pohovory sa vobec nerobia napriklad ked idete na projekt cez nejaku personalnu agenturu. Tam si proste naberie manazer toho projektu ludi lopatou a nahadze to tam jak drevo do pece :D Osobne by som sa pracovneho pohovoru kde je jeho sucastou kodit asi odmietol ucastnit.

CPU

  • *****
  • 801
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #177 kdy: 09. 07. 2024, 10:26:52 »
lze zabalit do jedné věty. Levné práce si nikdo neváží.

Tesat do kamene!!!
Právě o tom to je!

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #178 kdy: 09. 07. 2024, 15:55:25 »
Od zač. války na UA dorazilo hodně odborníků, kteří jsou nyní snadno dostupní a zároveň je nelimituje GDPR práce z venku.

Na druhou stranu nabídky na velmi seniorní pozice jsou stále vyšší, ale nikoliv "wow", aby mě to stálo za námahu odpovídat.
« Poslední změna: 09. 07. 2024, 16:01:33 od TeSt44 »

Re:Snížení mezd v IT
« Odpověď #179 kdy: 09. 07. 2024, 19:54:27 »
Me by zajimalo, jestli nekdo tady ma zkusenosti ohledne vyvoje platu na urovni team leada, ktery pod sebou ma vic nez 5 lidi. U nas ve firme se range pro takovou pozici pohybuje mezi 100-120k Eur/rok a posledni 2 roky se tenhle range henul. Senior programatory mame oproti tomu na urovni 75-100k.

Edit: jeste sem chtel dodat, ze na nemeckym trhu mi prijde 100k pro seniora stale pomyslna bariera pres kterou spoustu firem proste nejde