V akom stave je Windows 11?

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #90 kdy: 30. 04. 2024, 18:25:50 »
Zrovna teď nastal bug, který se mi už pár měsíců děje: Zobrazím start menu (klávesou Win) a začnu psát, abych začal vyhledávat programy. Ale v menu jen běhají tři tečky a nic se nevyhledá. Pro opravu je potřeba celý počítač restartovat  >:(

Předpokládám ale, že mi zdejší MS hujeři vysvětlí, že to není žádná chyba MS, ale že za to určitě může driver pro start menu, který dodává výrobce mého počítače a mám si to vyřídit s ním ;D

Tohle mi dělali i Win 10 - někdy ani okno start / hledání nešlo otevřít. Ale většinou stačilo restartovat explorer.exe. A řešilo se tu jestli je Windows 11 horší než 10, což není, ale myslím si, že není ani výrazně lepší.


Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #91 kdy: 30. 04. 2024, 18:31:46 »
...Potom mas bud nieco nespravne nastavene, ...
Takze tu basnis o vecech, o kterych nic nevis.

Widle mimo jine maji nastaveni casu, kdy jsou vyuzivany. A NEMUZES nastavit ze 24/7. To proste nelze. A kdykoli mimo ten cas, ktery tam mas nastaven, se restartuji. Kdykoli se jim zachce.

Dalsi vec je, ze MS opakovane vydava aktualizace, ktere stroj restartuji bez ptani okamzite po te, co se nainstaluji. Zcela bez ohledu na to co mas kde nastaveno.

Plati samozrejme nejen pro desktop, ale i pro serverove edice. Na tech proto maji vsichni admini instalace aktualizaci znemozneny, a iniciuji je rucne. Ostatne, na tech serverech pokud si tam politikou nastavis, ze pouze stahnout, tak jakmile kliknes rucne na "vyhledat" tak to automaticky zacne i instalovat, politika nepolitika.

Tak si tie masiny kurna preinstaluj!!!
Na projekte mame vsade na vyvojovych masinach windows, na serveroch kde nam bezi produkt (a mame tich serverov asi 40) bezi vsade windows server.
Ani jeden stroj sa nikdy nerestartoval svojvolne. Rozne z nich maju uptime doslova mesiace. Tak mi vysvetli, ako dokaze niekto spackat windows instalaciu a nastavenia tak ze sa mu to restartuje svojvolne?

Schvalne som si pozrel moje nastavenia, mam tam nastavene aktivne hodiny na 08:00-16:00 (hovorim o osobnom PC, pracovny sa mi uz fakt zapinat nechce). A mam oneskorene updaty (tj nedostanem velky update hned ako vsetci ale o par tyzdnov neskor). A ten PC vyuzivam paradoxne hlavne mimo toho okna, v case od tej 16tej do 23. A nikdy sa nerestartoval len tak z pr*dele.

Takze tu basnis o veciach o ktorich nic nevies skor ty, mali by ste si v robote bud minimalne preinstalovat tie pocitace, lebo ocividne su rozstelovane, alebo najst ineho admina.
« Poslední změna: 30. 04. 2024, 18:34:55 od kanoe22 »

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #92 kdy: 30. 04. 2024, 19:25:24 »
o serverech ja  moc nevim,

ale garantuju ti, ze muj stolni pocitac bezi skoro 24/7 (pres noc treba pousti bilej sum nebo neco dodelava).

obcas zaktualizuju sam.

ale tak kazdej 1.5-2 mesice najdu rano pocitac restartovany a aktualizovany.
ne, nespadlo to. Microsoft to restartoval kvuli aktualizacim.

 moje prime pozorovani, nevim jakym dukazem to podporit, .



...Potom mas bud nieco nespravne nastavene, ...
Takze tu basnis o vecech, o kterych nic nevis.

Widle mimo jine maji nastaveni casu, kdy jsou vyuzivany. A NEMUZES nastavit ze 24/7. To proste nelze. A kdykoli mimo ten cas, ktery tam mas nastaven, se restartuji. Kdykoli se jim zachce.

Dalsi vec je, ze MS opakovane vydava aktualizace, ktere stroj restartuji bez ptani okamzite po te, co se nainstaluji. Zcela bez ohledu na to co mas kde nastaveno.

Plati samozrejme nejen pro desktop, ale i pro serverove edice. Na tech proto maji vsichni admini instalace aktualizaci znemozneny, a iniciuji je rucne. Ostatne, na tech serverech pokud si tam politikou nastavis, ze pouze stahnout, tak jakmile kliknes rucne na "vyhledat" tak to automaticky zacne i instalovat, politika nepolitika.

Tak si tie masiny kurna preinstaluj!!!
Na projekte mame vsade na vyvojovych masinach windows, na serveroch kde nam bezi produkt (a mame tich serverov asi 40) bezi vsade windows server.
Ani jeden stroj sa nikdy nerestartoval svojvolne. Rozne z nich maju uptime doslova mesiace. Tak mi vysvetli, ako dokaze niekto spackat windows instalaciu a nastavenia tak ze sa mu to restartuje svojvolne?

Schvalne som si pozrel moje nastavenia, mam tam nastavene aktivne hodiny na 08:00-16:00 (hovorim o osobnom PC, pracovny sa mi uz fakt zapinat nechce). A mam oneskorene updaty (tj nedostanem velky update hned ako vsetci ale o par tyzdnov neskor). A ten PC vyuzivam paradoxne hlavne mimo toho okna, v case od tej 16tej do 23. A nikdy sa nerestartoval len tak z pr*dele.

Takze tu basnis o veciach o ktorich nic nevies skor ty, mali by ste si v robote bud minimalne preinstalovat tie pocitace, lebo ocividne su rozstelovane, alebo najst ineho admina.

mikrom

  • ****
  • 344
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #93 kdy: 30. 04. 2024, 20:44:08 »
muj stolni pocitac bezi skoro 24/7
...
ale tak kazdej 1.5-2 mesice najdu rano pocitac restartovany a aktualizovany.
...
Microsoft to restartoval kvuli aktualizacim.
ano mam to v praci s W10 podobne, obcas sa mi po nutenej aktualizacii restartne.

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #94 kdy: 30. 04. 2024, 23:01:14 »
o serverech ja  moc nevim,

ale garantuju ti, ze muj stolni pocitac bezi skoro 24/7 (pres noc treba pousti bilej sum nebo neco dodelava).

obcas zaktualizuju sam.

ale tak kazdej 1.5-2 mesice najdu rano pocitac restartovany a aktualizovany.
ne, nespadlo to. Microsoft to restartoval kvuli aktualizacim.

 moje prime pozorovani, nevim jakym dukazem to podporit, .



...Potom mas bud nieco nespravne nastavene, ...
Takze tu basnis o vecech, o kterych nic nevis.

Widle mimo jine maji nastaveni casu, kdy jsou vyuzivany. A NEMUZES nastavit ze 24/7. To proste nelze. A kdykoli mimo ten cas, ktery tam mas nastaven, se restartuji. Kdykoli se jim zachce.

Dalsi vec je, ze MS opakovane vydava aktualizace, ktere stroj restartuji bez ptani okamzite po te, co se nainstaluji. Zcela bez ohledu na to co mas kde nastaveno.

Plati samozrejme nejen pro desktop, ale i pro serverove edice. Na tech proto maji vsichni admini instalace aktualizaci znemozneny, a iniciuji je rucne. Ostatne, na tech serverech pokud si tam politikou nastavis, ze pouze stahnout, tak jakmile kliknes rucne na "vyhledat" tak to automaticky zacne i instalovat, politika nepolitika.

Tak si tie masiny kurna preinstaluj!!!
Na projekte mame vsade na vyvojovych masinach windows, na serveroch kde nam bezi produkt (a mame tich serverov asi 40) bezi vsade windows server.
Ani jeden stroj sa nikdy nerestartoval svojvolne. Rozne z nich maju uptime doslova mesiace. Tak mi vysvetli, ako dokaze niekto spackat windows instalaciu a nastavenia tak ze sa mu to restartuje svojvolne?

Schvalne som si pozrel moje nastavenia, mam tam nastavene aktivne hodiny na 08:00-16:00 (hovorim o osobnom PC, pracovny sa mi uz fakt zapinat nechce). A mam oneskorene updaty (tj nedostanem velky update hned ako vsetci ale o par tyzdnov neskor). A ten PC vyuzivam paradoxne hlavne mimo toho okna, v case od tej 16tej do 23. A nikdy sa nerestartoval len tak z pr*dele.

Takze tu basnis o veciach o ktorich nic nevies skor ty, mali by ste si v robote bud minimalne preinstalovat tie pocitace, lebo ocividne su rozstelovane, alebo najst ineho admina.

Jo to se mi děje na některých počítačích typicky v labu kdy 24/7 několik měsíců sbírají data z testu. Když jsem poctivě co tři týdny / měsíc cca restartoval ručně bylo to ok, ale pak jsem se na to vy....l a nechal to běžet co to udělá ...a za pár dnů jsem zjistil že je to restartnuty a čeká to na login ... Samo že data v řiti. V korporátu těžko řešitelné,  když tyhle policy nastavuje nějakej indián pro deset tisíc useru.... Maximum co máme jsou elevated práva na instalace ale to myslím na zákaz updatů a restartu nestačí... Ty rebooty jsou prostě wokenní nutný zlo od počátku věků...
 
Gréta je nejlepší.


Don.J

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #95 kdy: 30. 04. 2024, 23:05:50 »
Typicky projev "aktualizace" funkcni ovladacu na stare a nefunkcni. Zabranit tomu muzes dvema zpusoby. Jako solo uzivatel vypnes aktualizace (tu sluzbu). Nebo mas wsus, a nedovolis pres nej aktualizovat ovladace.
Existuje úplně normální volba pro nastavení aktualizací ovladačů ve Widlích, jmenuje se "Nastavení instalace zařízení", kde dáš úplně normálně neaktualizovat přes Win Update.

Easy ... pripojis se pres RDP, a otevira ti to okna na dalsi ... neexistujici monitor. Ne vzdy, ale neni to zas takova vzacnost.

Nebo, kdyz uz sme u toho, se pripojit pres to RDP a widle ti s klidem tvrdi, ze GPU tam neni.
Světe div se, okno si pamatuje pozici a otevře se tam, kde jsi ho vypnul, tedy pokud změníš monitorovou sestavu, tak je za rohem, není nic jednoduššího, než ho přesunout. Tedy dole na liště dáš přes přave tlačítko přesunout (pokud ho nevidíš, dáš obnovit), zmáčkneš šípku kamkoli a myší si přesuneš okno kam chceš. Opět to ale není problém Windows ale programu, kterýmu je putna, že se zobrazilo okno mimo.

Nejen, zvesela to ignoruje politiky z GPO. Ja tam mam ze se maji widle restartovat 3dny po aktualizaci. Ty 3 dny maji useri na to aby to restartovali v nejaky pricetny cas sami. Mam zanamenane stovky pripadu, ze se ty widle klidne restartnou lidem pod rukama hodinu po aktualizaci. A samozrejme jim to postrili vsechny aplikace a neulozi data.
Tohle bude právě blbě nastaveným pravidlem v GPO, zkus hledat ještě další pravidlo :) - apropo, když se ty i ty tvý jůseři naučíte, kdy je update day a odkliknete si to sami, tak si ušetříte dost nervů. To co popisuješ se mi nikdy s příčetně nastaveným Windowsem nestalo.
Dle tvých diskutačních schopností, co tu na rootu pozoruju to možná prostě jen bude karma :D

A pro ty, co nechtějí trpět pod nadvládou entrprajs baterkových adminů, pokud zkuste si ten komp prostě přeinstalovat na čisto jak už to zaznělo nebo si to zkuste ve virtuálu, jestli to bude vše co potřebujete funkční. ... nebo prostě najděte cestu kudy to změnit a ne, váš vedoucí to opravdu být nemusí a ani jeho vedoucí.

Don.J

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #96 kdy: 30. 04. 2024, 23:15:16 »
Jo to se mi děje na některých počítačích typicky v labu kdy 24/7 několik měsíců sbírají data z testu. Když jsem poctivě co tři týdny / měsíc cca restartoval ručně bylo to ok, ale pak jsem se na to vy....l a nechal to běžet co to udělá ...a za pár dnů jsem zjistil že je to restartnuty a čeká to na login ... Samo že data v řiti. V korporátu těžko řešitelné,  když tyhle policy nastavuje nějakej indián pro deset tisíc useru.... Maximum co máme jsou elevated práva na instalace ale to myslím na zákaz updatů a restartu nestačí... Ty rebooty jsou prostě wokenní nutný zlo od počátku věků...
Tak si vytvoř lokálního usera na stroji, nastav mu autologin a spuštění všech apek znovu při startu. Nebo pokud je to sběrač dat, tak mu zakaž službu windows update. Nic jednoduššího není, případně čistá instalace bez šmouliců od adminů.
Stejně mi přijde, že těm vašim adminům je úplně u zadele, že to co nutí kdejakýho BFU nutí i na další stroje, kde je potřeba mírně jiná politika. Zkusili jste s nima nebo jejich nadřízenýma o tom komunikovat?

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #97 kdy: 01. 05. 2024, 09:41:42 »
Tak si vytvoř lokálního usera na stroji, nastav mu autologin a spuštění všech apek znovu při startu. Nebo pokud je to sběrač dat, tak mu zakaž službu windows update. Nic jednoduššího není, případně čistá instalace bez šmouliců od adminů.
Stejně mi přijde, že těm vašim adminům je úplně u zadele, že to co nutí kdejakýho BFU nutí i na další stroje, kde je potřeba mírně jiná politika. Zkusili jste s nima nebo jejich nadřízenýma o tom komunikovat?
Takhle to nefunguje. Nemůžu vytvořit nic, zakázat updaty nejde, čista instalace je utopie... Kámo máme fortinet, crowdstrike, a buchvico ještě, zakázaný fleshky, a tak dále, policy tvoří indi v Indii, veškerý výjimky musí jít přez vedení který tomu nerozumí a první otázka je jestli to nejde jinak. V tomhle případě to jde easy - jednou za tři týdny restart. Veškerý porušení interní it politiky jde od těch Indů rovnou na vedení, pokud by se proflakl nějaký průšvih ze svévolně upravenyho stroje, co já vím třeba omylem puštěný dhcp a odstavení části sítě, je to na vytýkací dopis, případně hodinovku....
Gréta je nejlepší.

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #98 kdy: 01. 05. 2024, 10:00:25 »
Zkousel jsem vsechno mozny a nakonec jsem to preinstaloval na Win10. Osobne mam podezreni na ovladac k IR kamere pro rozpoznavani obliceju. I kdyz ma mozna muj notebook problem s touhle komponentou, tak me Win 10 normalne umozni se prihlasit. Na Win 11 vidim jen cernou obrazovku, cerny kurzor a jedna klavesa na kterou to nejak reaguje je CAPSLOCK.

Ako to vlastne funguje (na win10)?
Prihlasis sa pomocou tvare? Tj nemusis zadavat heslo/pin?

Ak mas podozrenie na ovladac, to ze funguje na win10 nemusi znamenat ze ta ista implementacia je pouzita aj pre win11. Mozno je ten ovladac tak rozbity, ze windowsu neumozni pokracovat k inym moznostiam prihlasenia. Neviem, tak trochu varim z vody, chce to viac detailov.

Ve Win10 funguje vsechno vcetne prihlasovani pomoci tvare. Je to HP Elitebook z roku 2020, akorat mu vyprsela 3 leta zaruka. Neni to zase az takova plecka a ma to TPM 2.0 a USB 3.1. HP se tvari, ze ovladace pro Win 10 a Win 11 jsou ty same a zadne dalsi updaty uz nebudou.

Don.J

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #99 kdy: 02. 05. 2024, 07:55:39 »
Takhle to nefunguje. Nemůžu vytvořit nic, zakázat updaty nejde, čista instalace je utopie... Kámo máme fortinet, crowdstrike, a buchvico ještě, zakázaný fleshky, a tak dále, policy tvoří indi v Indii, veškerý výjimky musí jít přez vedení který tomu nerozumí a první otázka je jestli to nejde jinak. V tomhle případě to jde easy - jednou za tři týdny restart. Veškerý porušení interní it politiky jde od těch Indů rovnou na vedení, pokud by se proflakl nějaký průšvih ze svévolně upravenyho stroje, co já vím třeba omylem puštěný dhcp a odstavení části sítě, je to na vytýkací dopis, případně hodinovku....
Takže celý problém tkví v absolutní nekompetentnosti vedení. IT Ředitele/Managera máte imbecila s excelem a malovanýma grafama a prezentacema, který vlastně vůbec nerozumí tomu, co řídí. No, obávám se, že jediný, co ti zbývá je donutit vedení aby vyhodilo vedení IT (což bude evidentně nějaký anální kolík s hnědým přelivem) - můžeš jim ukázat, co tě/je to stojí zbytečně času navíc, když přijdete o data nebo se o to musíš zvýšeně starat a vynásobit to počtem IT zaměstnanců, no a nebo dát výpověď a uvést jako důvod nekompetentnost IT vedení a že se pod takovým blbem nedá dělat. Ono totiž dokud nejde zpětná vazba výš tak se nic nezmění.

Každopádně někde, kde něco nastavují Indi remote z Indie, bych nebyl ani hodinu, to je dlážděná cesta do pekel, to je jako postavit se před důl na Ostravsku a poslepu pomocí ententýky dva špalíky vybírat IT adminy a vývojáře.

Apropo zakázat na IT stroji flešku v době NASů a jiných síťových uložišť, které jsou běžně dostupný, je fakt mimo...

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #100 kdy: 02. 05. 2024, 08:23:55 »
...Potom mas bud nieco nespravne nastavene, ...
Takze tu basnis o vecech, o kterych nic nevis.

Widle mimo jine maji nastaveni casu, kdy jsou vyuzivany. A NEMUZES nastavit ze 24/7. To proste nelze. A kdykoli mimo ten cas, ktery tam mas nastaven, se restartuji. Kdykoli se jim zachce.

Dalsi vec je, ze MS opakovane vydava aktualizace, ktere stroj restartuji bez ptani okamzite po te, co se nainstaluji. Zcela bez ohledu na to co mas kde nastaveno.

Plati samozrejme nejen pro desktop, ale i pro serverove edice. Na tech proto maji vsichni admini instalace aktualizaci znemozneny, a iniciuji je rucne. Ostatne, na tech serverech pokud si tam politikou nastavis, ze pouze stahnout, tak jakmile kliknes rucne na "vyhledat" tak to automaticky zacne i instalovat, politika nepolitika.
100% to máte blbě nastavené, protože se mi ještě nestalo na desktopu natož serveru, že by se kvůli aktualizaci svévolně zrestartoval. A na osobním notebooku mám Windows spoustu let a zvlášť během studií jsem neměla pravidelný režim, že bych ntb používala jen přesně od...do.
Ale jo, na desktopu toho dosáhnout lze. V nastavení aktualizací stačí povolit automatickou úpravu času neaktivity a instalaci aktualizací co nejdřív. ALE nikdy to neudělá,když se na mašině pracuje, musí být aspoň 5 minut bez uživatelského vstupu, tzn bez hnutí myši nebo stisku klávesy.

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #101 kdy: 02. 05. 2024, 08:26:01 »
takze naprikald ty ztraty souboru pri upgrade na win11 se nikdy nikomu nestaly? sorry, se ani nebudu namahat to hledat jenom abych  to dokazoval..
Spíš si myslím, že není, co dokazovat. Kromě zástupců aplikací si nedovedu představit, jaké soubory by se mohly po upgrade ztratit. Pravda ve své práci se často setkávám, že se kolegům "ztratí" samy nějaké soubory, ale to znamená buď za a) smazal si je nebo přesunul do nějaké podsložky nebo za b) jsou na ploše na jiném místě - a to že si Win přeuspořádávají z různých důvodů plochu (změna monitoru apod.) tu máme minimálně od Win XP.
alebo za c) subor mu zmazalo nieco ine.
Mne bezne vymazava subory tento bezpecnostny software, ktory mi nutene nainstalovali:
Check Point End Point Security - https://en.wikipedia.org/wiki/Check_Point
Obcas mi to vymaze nejake skripty, BAT-subory alebo aj ZIPy ktore obsahuju zdrojaky. Vsetko su to uplne neskodne zdrojaky, ktore nemozu nijako poskodit system. Iba to vypise ze subor dava do karanteny a ked kuknem subor je fuc.

Alebo po D) čo už Microsoft sám priznal sa im už pár krát rozbila aktualizácia ktorá vytvorila nový používateľský profil a dáta boli v podstate "skryté". A raz sa skutočne aj mazaly samé, skutočne kvôli chybe od Microsoftu. Samozrejme niektorý Micromrdáči tu budú tvrdiť že vo Windows neexistuje žiadny BUG a že Microsoft je najperfektnejší a má najlepší systém.

Pokud v produkci používáš Canary kanál,tak se nemůžeš divit,když ti tam probublá něco,co není otestovaný 😁
Fakt mi to přijde,že na tyhle věci nadávají jen ti,co ve skutečnosti neumí anglicky a nemůžou být obtěžováni tím,že by si četli popisky u zatržítek. Protože čím víc fajfka,tím víc Adidas.

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #102 kdy: 02. 05. 2024, 08:27:17 »
Zrovna teď nastal bug, který se mi už pár měsíců děje: Zobrazím start menu (klávesou Win) a začnu psát, abych začal vyhledávat programy. Ale v menu jen běhají tři tečky a nic se nevyhledá. Pro opravu je potřeba celý počítač restartovat  >:(

Předpokládám ale, že mi zdejší MS hujeři vysvětlí, že to není žádná chyba MS, ale že za to určitě může driver pro start menu, který dodává výrobce mého počítače a mám si to vyřídit s ním ;D

Ano,tohle se stává. Ale restartovat není neprodleně třeba, stačí ťupnout na ikonu hledání. Havaruje jen on-the-fly vyhledávání v nabídce start.

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #103 kdy: 02. 05. 2024, 08:29:22 »
o serverech ja  moc nevim,

ale garantuju ti, ze muj stolni pocitac bezi skoro 24/7 (pres noc treba pousti bilej sum nebo neco dodelava).

obcas zaktualizuju sam.

ale tak kazdej 1.5-2 mesice najdu rano pocitac restartovany a aktualizovany.
ne, nespadlo to. Microsoft to restartoval kvuli aktualizacim.

 moje prime pozorovani, nevim jakym dukazem to podporit, .



...Potom mas bud nieco nespravne nastavene, ...
Takze tu basnis o vecech, o kterych nic nevis.

Widle mimo jine maji nastaveni casu, kdy jsou vyuzivany. A NEMUZES nastavit ze 24/7. To proste nelze. A kdykoli mimo ten cas, ktery tam mas nastaven, se restartuji. Kdykoli se jim zachce.

Dalsi vec je, ze MS opakovane vydava aktualizace, ktere stroj restartuji bez ptani okamzite po te, co se nainstaluji. Zcela bez ohledu na to co mas kde nastaveno.

Plati samozrejme nejen pro desktop, ale i pro serverove edice. Na tech proto maji vsichni admini instalace aktualizaci znemozneny, a iniciuji je rucne. Ostatne, na tech serverech pokud si tam politikou nastavis, ze pouze stahnout, tak jakmile kliknes rucne na "vyhledat" tak to automaticky zacne i instalovat, politika nepolitika.

Tak si tie masiny kurna preinstaluj!!!
Na projekte mame vsade na vyvojovych masinach windows, na serveroch kde nam bezi produkt (a mame tich serverov asi 40) bezi vsade windows server.
Ani jeden stroj sa nikdy nerestartoval svojvolne. Rozne z nich maju uptime doslova mesiace. Tak mi vysvetli, ako dokaze niekto spackat windows instalaciu a nastavenia tak ze sa mu to restartuje svojvolne?

Schvalne som si pozrel moje nastavenia, mam tam nastavene aktivne hodiny na 08:00-16:00 (hovorim o osobnom PC, pracovny sa mi uz fakt zapinat nechce). A mam oneskorene updaty (tj nedostanem velky update hned ako vsetci ale o par tyzdnov neskor). A ten PC vyuzivam paradoxne hlavne mimo toho okna, v case od tej 16tej do 23. A nikdy sa nerestartoval len tak z pr*dele.

Takze tu basnis o veciach o ktorich nic nevies skor ty, mali by ste si v robote bud minimalne preinstalovat tie pocitace, lebo ocividne su rozstelovane, alebo najst ineho admina.

Ano,když se stáhne kritická aktualizace, kde je nebezpečí z prodlení, tak se mašina překulí. A co je přesně za problém? Před odchodem přece práci ukládáš, ne? Byl bys radši, kdyby ti nechali otevřenou nějakou svinskou 0day zranitelnost?

Re:V akom stave je Windows 11?
« Odpověď #104 kdy: 02. 05. 2024, 08:34:15 »
takze naprikald ty ztraty souboru pri upgrade na win11 se nikdy nikomu nestaly? sorry, se ani nebudu namahat to hledat jenom abych  to dokazoval..


deje se to jen mne, mam neci specialni system? absolutne ne.
Zvláštní, že tu všichni, kdo na Win 11 denně pracují píší, že nemají problém, tak kde jsou ti, co mají problém jako pruzkumbojem? Mám na pracovním PC Windows 11 Enterprise a jsem spokojená.

Myslíš to,jak si uživatelé zapnuli automatické vysypávání koše a složky Download, a pak se divili, že jim systém po měsíci vysypal koš a víc než měsíc starý soubory v Downloadu? 😁