Poměr cena práce vs. velký pracovní výkon

Re:Poměr cena práce vs. velký pracovní výkon
« Odpověď #30 kdy: 17. 03. 2023, 16:15:34 »
Citace
muze se stat, ze se o te firme zacnou v komunite rikat veci jak to tam celkove stoji za .....

Co je dnes komunita, anonymové na root.cz? Komunita je jak hospoda, lidi si pořád na něco stěžujou, ale výpověď stejně nedají...

spolužáci, bývalí kolegové, to se za pár let v praxi nasčítá na hodně lidí. Určitě sám znáš jména firem, kam by ses 100x rozmýšlel jít, ne?


Re:Poměr cena práce vs. velký pracovní výkon
« Odpověď #31 kdy: 17. 03. 2023, 16:54:16 »
spolužáci, bývalí kolegové, to se za pár let v praxi nasčítá na hodně lidí. Určitě sám znáš jména firem, kam by ses 100x rozmýšlel jít, ne?

Kdyby to tak bylo, tak CoolPeople a AAAAuto zkrachují do týdne, a vida, jsou to největší firmy.

Když dojde na lámání chleba, tak ačkoliv veřejně si všichni hrajou na sluníčkáře, tak prakticky v tom Albertu kdyby byla vajíčka od utýraných slepic k smrti o korunu levnější, tak je lidi koupí.

Re:Poměr cena práce vs. velký pracovní výkon
« Odpověď #32 kdy: 17. 03. 2023, 17:06:42 »
Nějaké principy a svým způsobem zásady je už znak jisté vyspělosti člověka. Třeba já prodával auto, a přestože mi furt volali z AAAAuto, tak bych už z principu tam prostě nešel, i kdyby mi za něj nabídli miliardu, prostě jim nevěřím.

Stejně tak CoolPeople.

Stejně tak si nekoupím přístroj do domácnosti od firmy, která na něj nemá servis, i kdyby byl zadarmo.

Reference na firmy jako zaměstnavatele mi nepřijdou vypovídající, navíc u velkých korporátů je to strašně individuální. Pracoval jsem ve firmách, co byly oceněny několikrát za sebou jako zaměstnavatel roku, a že by to tam bylo super, se říct teda nedá.

A to, že firma se pro sebe chová výhodně a myslí v pravděpodobnostech, to dělá 100% firem, myslím že dlouhodobá nevýhodnost pracovního poměru je obecně daná už z principu věci, kdo to chce jinak jde na živnost nebo podnikat.

Většina zaměstnanců jsou pohodlní (neplést s líní, oni třeba pracují 12 hodin denně, ale ve své zóně komfortu) lidé co nevidí dlouhý horizont a bojí se krátkodobých rizik a výkyvů. Ten dlouhodobý pohled je až u top managementu.

Důvod, proč většina lidí nemůže jít podnikat je to, protože nedokážou udělat práci, za kterou nedostanou zaplaceno a nedokážou pochopit, že třeba za nějaký marketing, obchod či networking jim nikdo nezaplatí a výsledky neuvidí ten měsíc na výplatní pásce. Že třeba marketing, obchod atd. je běh na roky.

Proto firma drží ty dlouhodobé věci, a krátkodobé věci deleguje na zaměstnance s tím, že cíl je udržet dlouhodobý systém na vydělávání peněz a zaměstnance mít něco jako brzdové destičky, až se opotřebuje tak nahradit.

Re:Poměr cena práce vs. velký pracovní výkon
« Odpověď #33 kdy: 17. 03. 2023, 17:07:24 »
spolužáci, bývalí kolegové, to se za pár let v praxi nasčítá na hodně lidí. Určitě sám znáš jména firem, kam by ses 100x rozmýšlel jít, ne?

Kdyby to tak bylo, tak CoolPeople a AAAAuto zkrachují do týdne, a vida, jsou to největší firmy.

Když dojde na lámání chleba, tak ačkoliv veřejně si všichni hrajou na sluníčkáře, tak prakticky v tom Albertu kdyby byla vajíčka od utýraných slepic k smrti o korunu levnější, tak je lidi koupí.

Bavíme se snad o ajťácích a IT firmách (nebo IT odděleních) že? Já tedy mám díky spolužákům a bývalým kolegům dost přehled o tom, kde nemá cenu to zkoušet a kde naopak jo. Jasně, chce to pár let, aby měl člověk tu svoji sociální bublinu (řekněme 10 a výš), ale potom už je přehled v IT oblasti (a nenalhávejme si - ČR je taková malá IT vesnice, kde zná každý každého) docela hodně dobrý.

Re:Poměr cena práce vs. velký pracovní výkon
« Odpověď #34 kdy: 17. 03. 2023, 20:48:19 »
Dělal jsem 25 let od 7hodin do sedmi (19 hodin).
Teď jsem už 3 roky, od covidu, doma na "homeoffice", dělám dva dny v týdnu, ale někdy jedu jak šroubek celý týden!
Iamhappy

Tazateli radím, dělej něco co tě vnitřně uspokojuje, co znáš a v čem se chceš sebevzdělávat, prachy pak někdy přijdou sami. Pakliže se bojíš většího výkonu, tak věř že v každé větší a nebo mezinárodní firmě ti nadřízený, za vydatné pomoci vrchního kapitalisty, pomocí biče a cukru donutí k takovému nasazení že budeš zpětně zírat, ale většinou za to budeš i bohatě odměněn. A jako všude, normální práce se od tebe mlčky očekává a tvé problémy a průsery se pamatují!