Firefox nefunguje po aktualizaci rozšíření

Firefox nefunguje po aktualizaci rozšíření
« kdy: 01. 02. 2023, 12:52:04 »
Firefox pro android mi udělal průser.  Aniž bych se o tom dozvěděl, natož nebo to někde nastavil nebo odsouhlasil, mi aktualizoval rozšíření.

Potom jsem si ničeho nevšiml, až posleze jsemch chtěl s nim interagovat (otevřít jeho control panel ) - Ukázala se prázdná obrazovka. Hell, F/... jsem si říkal, restartuju prohlížeč, to samé. Tak jdu do Menu - Addons, zapnu, vypnu. Dole vitím "toast" oznámení Extension was successfully enabled

Jenže když dám zpět tak vidím, že extension se ale actually disabled. FIREFOX dokonce lhal! (dokonce se animoval ten přepínač vyp/zap)

Tušíž se nedostanu ani do  "nastavení" addonu.


Proč do háje firefox dělá takovéhle průsery, proč aktualizuje addon, který pak nefunguje ????

Je nějaký způsob, jak vrátit starou verzi rozšíření, která fungovala, než Firefox se dotoho vmontoval.
Opravdu nemám v programu hlídat, kdy firefox něco, podělá, dělat zálohy nastavení a aktualizovat , vracet zálohované nastavení....
Právě že jde nepostradatelný addon, bez kterého je browsování webu nepředstavitelné

Nebo je nějaký způsob, jak a v jaké cestě souborového systému androidu(mám root) najít data rozšíření?
« Poslední změna: 01. 02. 2023, 13:08:25 od Petr Krčmář »


Re:Firefox nefunguje po aktualizaci rozšíření
« Odpověď #1 kdy: 01. 02. 2023, 13:43:24 »
Firefox pro android mi udělal průser.  Aniž bych se o tom dozvěděl, natož nebo to někde nastavil nebo odsouhlasil, mi aktualizoval rozšíření.

Potom jsem si ničeho nevšiml, až posleze jsemch chtěl s nim interagovat (otevřít jeho control panel ) - Ukázala se prázdná obrazovka. Hell, F/... jsem si říkal, restartuju prohlížeč, to samé. Tak jdu do Menu - Addons, zapnu, vypnu. Dole vitím "toast" oznámení Extension was successfully enabled

Jenže když dám zpět tak vidím, že extension se ale actually disabled. FIREFOX dokonce lhal! (dokonce se animoval ten přepínač vyp/zap)

Tušíž se nedostanu ani do  "nastavení" addonu.


Proč do háje firefox dělá takovéhle průsery, proč aktualizuje addon, který pak nefunguje ????

Je nějaký způsob, jak vrátit starou verzi rozšíření, která fungovala, než Firefox se dotoho vmontoval.
Opravdu nemám v programu hlídat, kdy firefox něco, podělá, dělat zálohy nastavení a aktualizovat , vracet zálohované nastavení....
Právě že jde nepostradatelný addon, bez kterého je browsování webu nepředstavitelné

Nebo je nějaký způsob, jak a v jaké cestě souborového systému androidu(mám root) najít data rozšíření?

Já myslim, že surfování bez jakéhokoliv addonu je představitelné.
Pokud nevyhovuje firefox, můžete používat operu, nebo chrome.
« Poslední změna: 01. 02. 2023, 13:45:34 od Karmelos »
Gréta je nejlepší.

Re:Firefox nefunguje po aktualizaci rozšíření
« Odpověď #2 kdy: 01. 02. 2023, 13:50:24 »
Firefox pro android mi udělal průser.  Aniž bych se o tom dozvěděl, natož nebo to někde nastavil nebo odsouhlasil, mi aktualizoval rozšíření.

Potom jsem si ničeho nevšiml, až posleze jsemch chtěl s nim interagovat (otevřít jeho control panel ) - Ukázala se prázdná obrazovka. Hell, F/... jsem si říkal, restartuju prohlížeč, to samé. Tak jdu do Menu - Addons, zapnu, vypnu. Dole vitím "toast" oznámení Extension was successfully enabled

Jenže když dám zpět tak vidím, že extension se ale actually disabled. FIREFOX dokonce lhal! (dokonce se animoval ten přepínač vyp/zap)

Tušíž se nedostanu ani do  "nastavení" addonu.


Proč do háje firefox dělá takovéhle průsery, proč aktualizuje addon, který pak nefunguje ????

Je nějaký způsob, jak vrátit starou verzi rozšíření, která fungovala, než Firefox se dotoho vmontoval.
Opravdu nemám v programu hlídat, kdy firefox něco, podělá, dělat zálohy nastavení a aktualizovat , vracet zálohované nastavení....
Právě že jde nepostradatelný addon, bez kterého je browsování webu nepředstavitelné

Nebo je nějaký způsob, jak a v jaké cestě souborového systému androidu(mám root) najít data rozšíření?
Tak jestli chcete opravdu poradit, tak by bylo dobré specifikovat, jestli se jedná o Firefox nebo Firefox Beta nebo Firefox Nightly. A ten addon si taky máme vyluštit z křišťálové koule?

f

Re:Firefox nefunguje po aktualizaci rozšíření
« Odpověď #3 kdy: 03. 02. 2023, 12:29:52 »
Nebo je nějaký způsob, jak a v jaké cestě souborového systému androidu(mám root) najít data rozšíření?

/data/data/org.mozilla.firefox/files/mozilla/${PROFILE_NAME}/storage/default/moz-extension+++${EXTENSION_UUID}

Re:Firefox nefunguje po aktualizaci rozšíření
« Odpověď #4 kdy: 03. 02. 2023, 12:42:07 »
Je zajímavé, že neustále v polovině příspěvků řešíte, co dělají různé skripty, jak co blokovat a jak webové stránky modifikovat. V druhé polovině příspěvků řešíte, že vám nefunguje prohlížeč, plugin v prohlížeči nebo nějaký web.

Já jsem přesvědčený, že ta první polovina příspěvků je příčinou té druhé poloviny. Nebo-li kdybyste se v tom přestal vrtat a nedělal s prohlížečem hlouposti, bude vám normálně fungovat – stejně, jako všem ostatním.


Re:Firefox nefunguje po aktualizaci rozšíření
« Odpověď #5 kdy: 05. 02. 2023, 19:51:22 »
Pokud nevyhovuje firefox, můžete používat operu, nebo chrome.
chromý na androidu neumí ANI rozšíření !!! Když už tak Bromite nebo iodine nebo co já vím s kolika chemickými prvky se dá serfovat na na androidu
Firefox právě vyhovuje možností nastavení, ale vázne stabilita a pak takovéhle průsery


Každopádně díky f