Doučování/konzultace jazyka C

Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #15 kdy: 18. 11. 2022, 23:37:11 »
Tak jestliže jsi na vejšce tak je to snad jeden dotaz ke kámošům z kruhu. A nebo dotaz na cvíku. Tam bych hledal informace. A nebo si zajdi do laborky a hledej tam kdo by ti poradil.


Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #16 kdy: 19. 11. 2022, 00:04:04 »
Když přijde dneska obkladač a řekne si za den 4-6 tis. tak se nad tím nikdo nepozastavuje.
Ale pozastavuje. Proto si od urcite doby delam vsechno sam. Kvuli cene, delam to poradne ale hlavne dockam se. Ne ze mi 2 dni pred prichodem prestane zvedat telefon nebo po prijmu zalohy rekne ze ted prave nemuze.

none_

Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #17 kdy: 19. 11. 2022, 22:51:52 »
Jestli to zvladnete za srovnatelnou dobu ve srovnatelne kvalite, tak gratuluji.

Muj problem je, ze bych to mozna zvladl, ale trvalo by to 2x tak dlouho a pokud si spocitam, kolik muzu za tu dobu vydelat, tak me to stoji vic.

Navic si na to musim vycerpat dovolenou, protoze o vikendu delam radsi jine veci nez lepim dlazdicky...

Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #18 kdy: 19. 11. 2022, 23:14:19 »
Mne to taky trva 2 krat tak dlouho. Jenze kdyz si pripoctete ze budete cekat mesic a mozna se ani nedockate ...
No a s cenou za praci to uz je taky horsi. O moc horsi. Dnes uz si reknou o takove penize ktere ani ja nedostavam. Nepokladam proto za rozumne platit nekomu vic nez mam ja. To si radeji vemu dovolenou a udelam to za "svuj plat".

none_

Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #19 kdy: 19. 11. 2022, 23:23:30 »
No a co pak delate, az prijdou deti a reknou: tati mi chceme na tyden k mori? Nemam pocit, ze bych mel tolik dovolene, abych ji mohl aspon jeden tyden kazdy rok obetovat...


mikrom

  • ****
  • 321
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #20 kdy: 20. 11. 2022, 18:46:10 »
Ahoj, hledám doučování/konzultace jakyka C. Progooglil jsem net a našel buď staré inzeráty, nebo šílenosti typu 1500kč/h. Jde mi o dovysvětlení některých věcí, popřípadě (pookud to bude možné) kontrolu kódu, který mi občas nefunguje. Vše v oblasti sš/vš úloh a příkladů... 

Poradíte někdo kde hledat?

díky
Ked sa chces naucit programovat musis nad tym stravit mnozstvo casu, bez toho to jednoducho nejde.
Jedna zo zakladnych dovednosti programatora je naucit sa kod debugovat, tak zistis preco ti to nefunguje. Naco by si za to hned platil velke sumy, ked pomoc mozes mat aj bezplatne. Prihlas sa do nejakeho programatorskeho fora a postuj tam svoje problemy a urcite sa niekto najde kto ti pomoze. Ked budes postovat sem https://www.tek-tips.com/threadminder.cfm?pid=205 pomozem ti aj ja :)
Ak chces naozaj sukromne doucovanie, daj sem emailovy kontakt.

Wolda

  • **
  • 71
  • http://honza.ucw.cz
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #21 kdy: 21. 11. 2022, 21:48:43 »
Dovolim si zpet k tematu - o jake VS se bavime?

Re:Doučování/konzultace jazyka C
« Odpověď #22 kdy: 21. 11. 2022, 23:22:14 »
FiremniTuzka: Jaká je vůbec pointa tvého komentáře, že člověk co něco umí by měl být mizerně zaplacený nebo dělat někomu jinému charitu? Lidi co jsou do toho zapálení nic takového nepotřebujou, takže je otázka jak moc to tazatel myslí vážně a kolik je ochotný investovat do jeho vzdělání...

Já osobně vidím problém v tom, že někteří lidi si myslí, že se prostě naučí programovat za pár hodin, ale není tomu tak. Je to jak hudební nástroj - je potřeba pilovat, každý den něco dělat klidně i několik hodin. Na netu je dostatek materiálu a různých coding kurzů, jazyk C má výborné compilery, debuggery, sanitizery, atd... Podle mě dnes nikdo mentora nepotřebuje, ale když jo, tak ho musí zaplatit.

BTW to je jak učitěl angličtiny - můžeš si zaplatit kurz kde je 10 lidí nebo si zaplatit soukromého učitele. Ale v každém případě je potřeba investovat mnohem víc času do samovzdělání a přípravy. Chodit jen na ten kurz bez další motivace je k ničemu...