Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej

Windowsak

Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« kdy: 24. 07. 2011, 15:37:58 »
Prečo linuxáci útočia na MS kecami o modrej smrti?Veď modrá smrť je už minimálne 8 rokov neaktuálna záležitosť.Skúste kritizovať Windows 7 a nie 9 rokov starý systém.


Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #1 kdy: 24. 07. 2011, 16:23:05 »
Nemyslím si, že je to neaktuální záležitost. Párkrát jsem modrou obrazovku u 7 viděl. A to se k pc s win dostanu minimálně.

Windowsak

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #2 kdy: 24. 07. 2011, 16:29:13 »
Windows 7, cista instalace, veskere komponenty v poradku, modra smrt pri kazdem prvnim spusteni ten den - logicky jsem nainstalovat vsechny aktualizace - modra smrt pri KAZDEM spusteni

tak netvrd, ze kritizujeme 9 roku stary system (prestoze tak jadro windows 7 porad vypada)

DarkKnight

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #3 kdy: 24. 07. 2011, 16:30:12 »
sorry - predchozi koment je muj, netusim, jak se tam dostal ten nick :)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #4 kdy: 24. 07. 2011, 16:32:08 »
No to mate pravdu! Linuxaci by meli updatovat svoje postoje, protoze pocinaje Windows Vista Microsoft pry zavedl i cervenou a cernou obrazovku smrti a barev je tedy nyni na vyber vicero. Jinak neexistence BSOD na W7 je pouhou iluzi: http://www.google.com/search?q=bsod+%22windows+7%22&hl=en&safe=off&prmd=ivnsfd&source=lnms&tbm=isch&ei=fissTsaCBMf3sgbb64ztCw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CAsQ_AUoAQ&biw=1024&bih=475 , Tak spete dal.

Tez nevim, kdo na Microsoft utoci. Sdeleni pravdy neni utokem, ale pouhym konstatovanim. Jeste jsem neslysel, ze by komando Linuxaku, ozbrojenych kosami, cepy a AK-47 napadlo budovu MS v Redmondu.

Pokud se nudite, tak pokusem o vyvolani flamu na toto tema to moc nespravite. Mozna, ze byste byl uspesnejsi, kdybyste sel na nejake Widlacke forum propagovat Linux. Widlaku je vic a tak se snad nekdo chyti.


McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #5 kdy: 24. 07. 2011, 16:32:56 »
BSOD je kolorit, který k Windows patří. A vyskytuje se samozřejmě hojně i na Windows 7. Linuxáci mají zase Kernel Panic.

Imho troll.

McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #6 kdy: 24. 07. 2011, 16:34:29 »
sorry - predchozi koment je muj, netusim, jak se tam dostal ten nick :)

hacknul ti to Windowsák:-) je to přeci krutý hacker, co diktuje! :-D (13yo)

Windowsak

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #7 kdy: 24. 07. 2011, 16:42:31 »
Nemyslím si, že je to neaktuální záležitost. Párkrát jsem modrou obrazovku u 7 viděl. A to se k pc s win dostanu minimálně.
Lebo nevies na Windowse robit.Najprv si precitaj dokumentaciu.

Windowsak

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #8 kdy: 24. 07. 2011, 16:43:58 »
sorry - predchozi koment je muj, netusim, jak se tam dostal ten nick :)
Zaujimave,ze 99 percent populacie nema tento problem.Asi si specialny pripad.

Windowsak

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #9 kdy: 24. 07. 2011, 16:50:55 »
Schvalne som dnes okusil ten linux a neustale mi ukazuje chybove hlasky.Vyskusal som najznamejsiu a najnovsiu distribuciu ubuntu 11.10

Windows 7 mam nainstalovany dva roky a modru obrazovku som este nevidel.Na pocitaci pracujem 12 hodin denne a vyuzivam rozny software.

Do not feed the trolls ...
« Odpověď #10 kdy: 24. 07. 2011, 17:04:23 »

Windowsak

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #11 kdy: 24. 07. 2011, 17:10:06 »
Ja som trol?Napisal som len pravdu ktoru tu neviete zniest a preto ma nazyvate trolom.Vy ste trolovia.Nelezte do mojej temy ked neviete poriadne odpovedat a neobvynujtema

leosek

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #12 kdy: 24. 07. 2011, 17:13:51 »
Schvalne som dnes okusil ten linux a neustale mi ukazuje chybove hlasky.Vyskusal som najznamejsiu a najnovsiu distribuciu ubuntu 11.10

Protoze neumis s linuxem pracovat, napred si precti dokumentaci ;)

Windowsak

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #13 kdy: 24. 07. 2011, 17:34:17 »
Schvalne som dnes okusil ten linux a neustale mi ukazuje chybove hlasky.Vyskusal som najznamejsiu a najnovsiu distribuciu ubuntu 11.10

Protoze neumis s linuxem pracovat, napred si precti dokumentaci ;)
S linuxom nevie nikto pracovat,lebo je nestabilny.

Re: Modrá smrť a linuxáci z doby kamennej
« Odpověď #14 kdy: 24. 07. 2011, 17:43:37 »
Co mate proti modre smrti? Jak ma operacni system reagovat na vyjimky v kernelu, ke kterym se nikdo neprihlasi?

Kernely padaji jak windowsowske tak linuxove. Onehda jsem mel na serveru kernel panic minimalne kazdy den jednou a desne me stvalo, ze neumim linux nastavit aspon do rezimu automatickeho restartu. Na vine byl ovladac wifiny

Modre smrti podle mych zkusenosti zpusobuje z vetsi poloviny HW a zbytek jsou ovladace a opravdu neznatelne se v tom objevuji chyby samotneho OS. Nahodile pady: zdroj, teplota, pamet, disk. Pravidelne pady: ovladac, pamet. Hodne se podcenuji zdroje.

A proc casteji modra smrt nez kernel panic? Windowsu je stale znatelne vic nez linuxu a linuxak kdyz uz kupuje HW na server, nebere nic z ciny, protoze by na ton linux nerozjel.