Aktuální MD rate pro korporáty

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #90 kdy: 30. 04. 2021, 16:06:18 »
Ja nic proti Cesku a Cechom nemam, studoval som tam a vratil som sa na Slovensko (a medzitym som bol v zahranici), ale co mam znamych / znameho ktori robi IT v Cechach tak nema na Cechov ani jedno mile slovo, ze to su najvacsi hadi ked su na menererskych poziciach, to by si neveril tie story co vzdy da. Ze by sa najradsej odpratal prec ale uz je zvyknuty na Prahu atd ale ze cesky IT proste horor akokolvek sa na to pozries.
Ano, zazil som to na vlastnej kozi, lzi, vyhrazanie sa paragrafmi a ze si v CR uz ani neskrtnem, klamstva a podvody, porusovanie zakonov. Ale toto nevnimam, ze to specificky ceska vec. Slovaci su rovnake kurvy, toto je podla mna slovanska mentalita skombinovana so 40 rokmi moralnej devastacie komunizmom v rusackom prevedeni. A dnes zneme vysledky. Za najvacsiu tragediu povazujem, ze dnes mas znovu davy debilov, ktori by sa najradsej tym rusackym vrahom strcili az do riti, rok 68 ich absolutne nezaujima, nezaujima ich to, ze nas znicili ekonomicky, moralne a duchovne, ze nas doslova nepriatelsky okupovali, kopec debilov znovu sa chce tomu primitivnemu a zlemu narodu vopchat do analu a tu sme zas pri tom, ze ked mne zdochla koza tak aj susedovi nech zdochne. Tu ide len o to, ze luza a spodina ktora je nevzdelana a neschopna sa nemoze pozerat na to, ze nie kazdy je taky luzer, lenivy, hlupy, nevzdelany ako su oni tak nas chcu naspat dostat do mizerie, kde budeme vsetci zit v totalite a biede. Preco z toho skveleho Ruska uteka prave ta inteligencia? No presne preto, ze tam si ich nevazia a to je ta slovanska mentalita.


Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #91 kdy: 30. 04. 2021, 16:11:53 »
ked vidim tie prepite alkoholicke trosky
Zeman se taky dobře učil a skončil stejně jako alkoholická troska...

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #92 kdy: 30. 04. 2021, 16:15:56 »
rovnake kurvy, toto je podla mna slovanska mentalita skombinovana so 40 rokmi moralnej devastacie komunizmom
IMHO to není "slovanskou mentalitou", lužičtí Srbové nebo Slovinci jsou v pohodě a naopak stejné kurvy, nebo i horší, jsou i jinde. Je to tím komunismem.

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #93 kdy: 30. 04. 2021, 16:17:18 »
ked vidim tie prepite alkoholicke trosky
Zeman se taky dobře učil a skončil stejně jako alkoholická troska...
Mozno sa dobre ucil, ale podla mojich informacii to bol clen KSC, sice ho vylucili ale potom bol v prognostaku, kde urcite nedali ziadneho disidenta. No a to co dnes predvadza je bez nadsazky vlastizrada. Moze byt vzdelany ako chce, je to vlastizradca a rusky podrztaska.

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #94 kdy: 30. 04. 2021, 16:19:52 »
rovnake kurvy, toto je podla mna slovanska mentalita skombinovana so 40 rokmi moralnej devastacie komunizmom
IMHO to není "slovanskou mentalitou", lužičtí Srbové nebo Slovinci jsou v pohodě a naopak stejné kurvy, nebo i horší, jsou i jinde. Je to tím komunismem.
Luzicti srbove a slovinci su germanizovani, takze oni maju germansku naturu, ved stovky rokov su obklopeny nemeckym zivlom a de facto ich tento zivel pohltil a oni prijali jeho mentalitu, pochybujem, ze maju viac spolocneho s takymi rusakmi alebo bielorusmi nez s nemcami/rakusanmi. Tu naturu ste mali aj vy (aj na Slovensku bola do roku 1945 kym neboli karpatski nemci vysidleni), ale zacina sa vytracat, je to vidno aj v tom upadku co si cesky narod voli za politicku reprezentaciu.


tralala5

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #95 kdy: 30. 04. 2021, 16:22:12 »
Ako ja chcem povedat tolko ...

a tak co riesis? si to nejako extra pripustas, no tak sa maj dobre a kasli na ostatnych, absolutne neriesim kto si co o mne mysli, nechapem preco ta to irituje ze ti niekto zavidi alebo co.

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #96 kdy: 30. 04. 2021, 16:22:45 »
Tu naturu ste mali aj vy
Já bych to tak růžově neviděl, Češi měli i za Rakouska pověst ksindlu.

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #97 kdy: 30. 04. 2021, 16:24:50 »
je to vidno aj v tom upadku co si cesky narod voli za politicku reprezentaciu.
Je to čím dál horší, až se zase bude moct cestovat, už nebudu používat český pas, abych se nemusel stydět.

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #98 kdy: 30. 04. 2021, 16:26:18 »
Tu naturu ste mali aj vy
Já bych to tak růžově neviděl, Češi měli i za Rakouska pověst ksindlu.
Nemozes popriet, ze vas narod vygeneroval dost svetoznamych vedcov, odbornikov a vynalezcov. To je proste fakt. Napada mi pan Wichterle, matematik Jarnik a to su len dve mena ktore dam hned z hlavy, ale su ich stovky, tisice. A bolo to dane aj tym, ze ste mali neslovansky pristup k praci a vzdelaniu, teda profesionalizmus a poctivost.

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #99 kdy: 30. 04. 2021, 16:35:15 »
Ako ja chcem povedat tolko ...

a tak co riesis? si to nejako extra pripustas, no tak sa maj dobre a kasli na ostatnych, absolutne neriesim kto si co o mne mysli, nechapem preco ta to irituje ze ti niekto zavidi alebo co.
Ja som (naivny) idealista. Ja to vidim, ze tu je obrovske mnozstvo sikovnych, talentovanych ludi ktori keby dostali sancu tak nase krajiny posunu o desatrocia dopredu za celkom kratky cas a uplne zmenia to ako to funguje. Ale oni sancu nedostanu, cele to pada na tej zakernej mentalite vacsiny populacie a na zmrdoch a psychopatoch v politike, manazmente a statnej byrokracie. Toto je kamen urazu, cely potencial je zaslapany do zeme v podstate malickou klikou spinavcov a psychopatov, ja to vidim uplne jasne. Nie je to skoda, ze vsetci talentovani, nadani, vzdelani musia odist prec aby mohli svoj potencial vyuzit? Nie je to skoda, ze 30 rokov preslapujeme na mieste, niekedy dokonca je zaradeny spatny chod namiesto dopredneho? A vsetko co staci, je dat sikovnym, pracovitym a poctivym priestor a nechat ich budovat. Kde dnes mohlo byt Cesko aj Slovensko, keby rozna zberba a polomafianska podnikatelsko-manazerska klika v suzvuku s politickou mafiou cely potencial neblokovala? Mohli sme skutocne mat uz tu rakusku zivotnu uroven, zial, nevydalo.

tralala5

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #100 kdy: 30. 04. 2021, 16:39:38 »
Ako ja chcem povedat tolko ...

a tak co riesis? si to nejako extra pripustas, no tak sa maj dobre a kasli na ostatnych, absolutne neriesim kto si co o mne mysli, nechapem preco ta to irituje ze ti niekto zavidi alebo co.
Ja som (naivny) idealista. Ja to vidim, ze tu je obrovske mnozstvo sikovnych, talentovanych ludi ktori keby dostali sancu tak nase krajiny posunu o desatrocia dopredu za celkom kratky cas a uplne zmenia to ako to funguje. Ale oni sancu nedostanu, cele to pada na tej zakernej mentalite vacsiny populacie a na zmrdoch a psychopatoch v politike, manazmente a statnej byrokracie. Toto je kamen urazu, cely potencial je zaslapany do zeme v podstate malickou klikou spinavcov a psychopatov, ja to vidim uplne jasne. Nie je to skoda, ze vsetci talentovani, nadani, vzdelani musia odist prec aby mohli svoj potencial vyuzit? Nie je to skoda, ze 30 rokov preslapujeme na mieste, niekedy dokonca je zaradeny spatny chod namiesto dopredneho? A vsetko co staci, je dat sikovnym, pracovitym a poctivym priestor a nechat ich budovat. Kde dnes mohlo byt Cesko aj Slovensko, keby rozna zberba a polomafianska podnikatelsko-manazerska klika v suzvuku s politickou mafiou cely potencial neblokovala? Mohli sme skutocne mat uz tu rakusku zivotnu uroven, zial, nevydalo.

ano je to skoda ale ty ako jednotlivec s tym nic nespravis, bud sa s tym zmieris, zariadis sa podla toho a budes sa mat fajn, alebo nad tym zlomis palicu a odides.nic medzi neexistuje. nasa generacia s tym nespravi podla mna uz nic, jedine stastie ze sme (este stale) v EU a mozes ist viac menej hocikam, si zober este tym ze sme v IT sme to este ako tak vyhrali, neviem si predstavit makat niekde v automobilke a po sichte sa ist ozrat :D pozri sa na to aj z tej lepsej stranky

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #101 kdy: 30. 04. 2021, 16:40:16 »
Tu naturu ste mali aj vy
Já bych to tak růžově neviděl, Češi měli i za Rakouska pověst ksindlu.
Nemozes popriet, ze vas narod vygeneroval dost svetoznamych vedcov, odbornikov a vynalezcov. To je proste fakt. Napada mi pan Wichterle, matematik Jarnik a to su len dve mena ktore dam hned z hlavy, ale su ich stovky, tisice. A bolo to dane aj tym, ze ste mali neslovansky pristup k praci a vzdelaniu, teda profesionalizmus a poctivost.
Jistě, ale takoví jsou všude.

tralala5

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #102 kdy: 30. 04. 2021, 16:42:36 »
akoze prisaham ze ak by som nemal pracu v zahranici a pracoval pre nich remote z svk tak som uz davno prec, absolutne nic ma tu nedrzi, som single, nemam vztah, deti ... nic, ak by som mal ist pracovat do svk it firmy tak radsej emigrujem, tak to mam ja

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #103 kdy: 30. 04. 2021, 16:43:18 »
jedine stastie ze sme (este stale) v EU
Až jednou vyhraje volby Pitomio nebo podobný ksindl, tak se to změní.

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #104 kdy: 30. 04. 2021, 16:49:21 »
jedine stastie ze sme (este stale) v EU
Až jednou vyhraje volby Pitomio nebo podobný ksindl, tak se to změní.
To nie je velmi pravdepodobne. Myslim, ze ani tento blbecek by nevystupil z EU a bud by ho zahaltovali ini alebo jeho chamtivost pretoze by si spocital, ze je lepsie rozkradat eurofondy a byt nacucnuty na EU cecku nez potom stabilizovat krajinu po odchode z EU a este niest za to zopovednost. Skor ma stve, ze ten STBak ma stale take preferencie aj po tom co totalne zbabral a fatalne nezvladol riadenie pocas pandemie, jeho financny urad prehrava takmer 50% zalob zo strany firiem na ktore si "zakleknul" co je skandalozne a uz aj EU potvrdila, ze je konecny uzivatel vyhod Agrofertu a stale 30% dementov mu to tam hodi. Nieco strasne. O Slovenskej politike ani nehovorim, tam sa uz nemozu dockat az sa im vrati mafia ktora ich bude zdierat z koze a nastoli absolutne bezpravie a utlak.