Základní mzda v CGI

b2

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #15 kdy: 30. 10. 2018, 08:10:41 »
Já jsem v půlce 2009 nastoupil do CGI za 34k na manuální testování...34k před 10 lety...

V Praze. A s jakou praxi?

To je presne to co rikam uz delsi dobu. Programatori se musi drit a pak dostanou o trochu vic nez bezstarostni testeri. Biju se do hlavy ze nejsem radeji tester.


Matas

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #16 kdy: 30. 10. 2018, 08:12:12 »
Já jsem v půlce 2009 nastoupil do CGI za 34k na manuální testování...34k před 10 lety...

V Praze. A s jakou praxi?

To je presne to co rikam uz delsi dobu. Programatori se musi drit a pak dostanou o trochu vic nez bezstarostni testeri. Biju se do hlavy ze nejsem radeji tester.

Jj, v Praze. S praxí rok a minimální znalostí automatizace.

b2

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #17 kdy: 30. 10. 2018, 08:36:03 »
Nicmene neni treba to videt zase tak cerne, s 35000,- v Praze jsi proste nuzak. CGI razi v Praze ocividne strategii, ze by radeji rozvijela relativne novou ostravskou pobocku. V Praze CGI juniorum z bootcampu nabizi malo, ale v Ostrave ne zase o tolik min. V roce 2016 to bylo nejakych 35000,- pro Prahu a 30000,- pro Ostravu, coz neni na Ostravu spatne (na Prahu ale hodne spatne). Rocne se muzes spolehnout na to, ze ti pridaji 3000,- , a vice ti pridaji jen pokud opravdu hori a ty toho vyuzijes.

Robert

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #18 kdy: 30. 10. 2018, 18:07:58 »
To já mám v centru Prahy 30000 Kč hrubého po 2 letech praxe.

b2

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #19 kdy: 30. 10. 2018, 18:16:45 »
To já mám v centru Prahy 30000 Kč hrubého po 2 letech praxe.

A zijes? Zijes. No vidis. Vsak aji v kumbalu pro uklizecky se da spat, ne?


agent

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #20 kdy: 30. 10. 2018, 19:31:30 »
To já mám v centru Prahy 30000 Kč hrubého po 2 letech praxe.
A to se chlubíš nebo si stěžuješ?  ;D

Bukanyr

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #21 kdy: 30. 10. 2018, 20:36:38 »
CGI je pocitacova grafika... tak jaka firma? Kterej jantar muze dat takovy nazev firme?

Sokis

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #22 kdy: 30. 10. 2018, 20:41:06 »
CGI je pocitacova grafika... tak jaka firma? Kterej jantar muze dat takovy nazev firme?

Jako vtip dost chaby. CGI nemusim, ale jako firmu o nekolika desitkach tisich lidi ji nemuze znat jen lopatacek

m

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #23 kdy: 30. 10. 2018, 21:07:01 »
CGI je pocitacova grafika... tak jaka firma? Kterej jantar muze dat takovy nazev firme?

Jako vtip dost chaby. CGI nemusim, ale jako firmu o nekolika desitkach tisich lidi ji nemuze znat jen lopatacek
a nebo 99.9999% populace sveta ..

Nejaka montovna .., nekolik desitek tisic lidi ? A ? jsou firmy o par lidech co je zna cely svet a jsou firmy o stech tisic o kterych vi jen lide z oboru..

zatimco pro grafiku je to asi uz 30+ let zazita zkratka na celem svete ?

m

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #24 kdy: 30. 10. 2018, 21:09:04 »
To já mám v centru Prahy 30000 Kč hrubého po 2 letech praxe.

gratululky , i ridic tramvaje bez praxe ma vice :DDD

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #25 kdy: 30. 10. 2018, 21:11:22 »
CGI je pocitacova grafika... tak jaka firma? Kterej jantar muze dat takovy nazev firme?
Prej najakej Serge Godin. Ale je mozny v roce 1976 o computer  generated imagery moc lidi nevedelo...
https://www.cgi.com/en/overview/cgi-history

Tomáš S.

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #26 kdy: 30. 10. 2018, 22:10:28 »
To jsi slysel hodne blbe, tak malo zarucene nikdo nemel. 30k hrubeho, spise o neco vic.

To je možné. Je to informace typu Jedna Paní Povídala. Ale zase to měla být mzda v tom kurzu. Když tě ještě nepovažují ani za juniorního programátora. Po těch třech měsících se to mohlo zvednout, to už jsem se nedozvěděl. Ještě jsem se dozvěděl, že to bylo formou 7 hodinového AC (všechna kola v jeden den), mělo tam být okolo 10 lidí a brali 5. Funkční znalost OOP v Javě a SQL byla prý vyžadováno.

tech 30k myslis na benzin do prace, nebo to seriozne nekdo nabizi jako mzdu?
Rozpočet na benzín byl 0, dokonce rozpočet i na auto byl 0. Celkově rozpočet na dojezd byl 0. Jsi někdy viděl firmu, co by dala juniornímu programátorovi služební vůz s rozpočtem na palivo ve velikosti podobné tomu od medicínského dealera?
Nicmene neni treba to videt zase tak cerne, s 35000,- v Praze jsi proste nuzak. CGI razi v Praze ocividne strategii, ze by radeji rozvijela relativne novou ostravskou pobocku. V Praze CGI juniorum z bootcampu nabizi malo, ale v Ostrave ne zase o tolik min. V roce 2016 to bylo nejakych 35000,- pro Prahu a 30000,- pro Ostravu, coz neni na Ostravu spatne (na Prahu ale hodne spatne). Rocne se muzes spolehnout na to, ze ti pridaji 3000,- , a vice ti pridaji jen pokud opravdu hori a ty toho vyuzijes.
Tak je to podprůměr, to určitě, ale zase až tak úplně k nevyžití to taky není. A programátor bez komerční praxe si nemůže moc vyskakovat. Lovení a přetahovánínáboráři si může začít užívat až v době, kdy nějakou tu praxi bude mít. Těch 30 tisíc pro Ostravu v roce 2016 je celkem povzbudivých, si myslím.

Kožená Kšiltovka

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #27 kdy: 30. 10. 2018, 22:37:46 »
CGI je pocitacova grafika... tak jaka firma? Kterej jantar muze dat takovy nazev firme?

Jako vtip dost chaby. CGI nemusim, ale jako firmu o nekolika desitkach tisich lidi ji nemuze znat jen lopatacek

Nemyslím si, že bych byl lopaťák, ale kdyby nekoupili Logicu, tak bych taky asi nevěděl, že existují. Prostě to není IT firma jako IBM, Sun, Oracle, HP atd. o kterých většina lidí aspoň někdy slyšela.

Matas

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #28 kdy: 01. 11. 2018, 08:33:23 »
CGI je pocitacova grafika... tak jaka firma? Kterej jantar muze dat takovy nazev firme?

Jako vtip dost chaby. CGI nemusim, ale jako firmu o nekolika desitkach tisich lidi ji nemuze znat jen lopatacek
a nebo 99.9999% populace sveta ..

Nejaka montovna .., nekolik desitek tisic lidi ? A ? jsou firmy o par lidech co je zna cely svet a jsou firmy o stech tisic o kterych vi jen lide z oboru..

zatimco pro grafiku je to asi uz 30+ let zazita zkratka na celem svete ?

Ty si blbeček. A napadlo tě, že ta firma je tu dříve než se "CGI" zkratka pro grafiku začala používat? Vrať se k lopatce.

Tomáš S.

Re:Základní mzda v CGI
« Odpověď #29 kdy: 01. 11. 2018, 13:53:46 »
Myslíte si tedy, že mzda 35000 hrubého pro člověka bez komerční praxe, bez nějakých větších projektíků, se znalostmi na úrovni bootcampera a v Praze je reálná? Nebo jít ještě níž?