Anketa

Kolik jste investovali za svůj život do výrobků firmy Apple ?

0Kč
1 - 25000Kč (1 - 1000€)
25001 - 75000Kč (1001 - 3000€)
75000 - 125000Kč (3001 - 5000€)
125001 - 200000Kč (5001 - 8000€)
200001Kč a víc (8001€ a víc)

Kolik jste investovali do výrobků Apple ?

sv.Steve

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #225 kdy: 21. 01. 2019, 20:47:13 »
Není žádný důvod nenásledovat svoje srdce.
sv.Steve



jinej muf

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #226 kdy: 21. 01. 2019, 20:47:50 »
Poprosím ty co zaškrtnou nulu aby se zdrželi dalších komentářů.

Rád bych se zdržel, ale když vidím takovou nedemokratickou žádost, tak mi to prostě nedá se neozvat...  :o

MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #227 kdy: 22. 01. 2019, 09:36:23 »
... besneni cenzurovano ... doslova ZOUFALOU potřebu konfirmace vašeho lepšolidství. A tvoje gradující běsnění pořád dokola potvrzuje, že mám pravdu.

S tím že sme lepší se prostě smiř. Běsy tady lomcují tebou a vypínají ti mozek. Pořád tu meleš svoje nesmysly. Ale nač se já vlastně snažím když máš ten mozek vypnutej a nevnímáš realitu. Mír a láska s tebou, snad jednou procitneš.

Tak už konečně vysvětli, kde se bere to uspokojení nad tím, že cizí lidi utrácí prachy za výrobky konkrétní značky, přičemž ten ukojenec z toho nemá prospěch.

MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #228 kdy: 22. 01. 2019, 09:39:26 »
Poprosím ty co zaškrtnou nulu aby se zdrželi dalších komentářů.

Rád bych se zdržel, ale když vidím takovou nedemokratickou žádost, tak mi to prostě nedá se neozvat...  :o

On to sice určitě myslel na mě, jenomže tam zároveň dal podmínku, kterou nesplňuju (jakkoli bych chtěl) :-D Takže Smolík Pacholík.

Štefan

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #229 kdy: 22. 01. 2019, 10:22:52 »
Nerozumím slovu "investovali" v souvislosti se spotřebním zbožím. Dle mého názoru by otázka měla být buď definována jinak, nebo by měla být omezena "cílová" skupina respondentů na ty, kteří používají výrobky firmy Apple jako nezbytnou část své práce, tj. jako "výrobní prostředek".


MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #230 kdy: 22. 01. 2019, 10:46:42 »
Nerozumím slovu "investovali" v souvislosti se spotřebním zbožím. Dle mého názoru by otázka měla být buď definována jinak, nebo by měla být omezena "cílová" skupina respondentů na ty, kteří používají výrobky firmy Apple jako nezbytnou část své práce, tj. jako "výrobní prostředek".

Případně ještě obchodníci investují do nákupu zboží.

h4x0r

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #231 kdy: 22. 01. 2019, 10:48:27 »
Macy jsou v našich končinách nástrojem profíků a nejlepších programátorů. Proto slovo "investice" je zcela na místě.

Lojza

  • *****
  • 672
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #232 kdy: 22. 01. 2019, 11:04:59 »
investice je to jenom pro ty profiky kteri to pouzivaji jako vyrobni prostredek a vydelavaji si prostrednictvim jeho pouzivani. Je spousta dalsich uzivatelu jako ja, co to proste pouzivaji jako domaci laptop a pro mne to zadna investice z povahy veci nebyla.
Ona zlata doba macu uz je navic nejspis pryc, ze zacatku se pouzival na dtp protoze z nej lezlo to co clovek videl (apple laser writer, postscript), nasledne pak jako daw kvuli male latenci (nejspis kvuli kooperativnimu multitaskingu). Dneska uz zadnou konkurencni vyhodu nema.

Youda

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #233 kdy: 22. 01. 2019, 12:05:16 »
Firma Apple prodava hlavne radost.

A funguje ji to.

Sedel jsem pred mesicem v mallu na Cernaku ve Starbucks, cekajic na kino (prijel jsem krapet driv), hned naproti Starbucka je prodejna Apple.
Z ni vystoupila skupina cca sesti lidi, slecna ruskeho vzhledu (kozacky na jehlach, bunda s bilym koziskem) se postavila hrde ve vchodu s krabickou s iPhonem v ruce, zbyli clenove skupiny (mama, tata, deda, baba , pichak) si ji nafotili jak stoji v tom vchodu do Apple kvelbu.
A vsichni meli radost.

Hned za rohem ma kvelb Xiaomi a tam podobne vyjevy nevidite, zadne rusajdy na steklich, maximalne nejaky jouda v tricku si jde koupit nabijeci kablik na MiBand.

Štefan

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #234 kdy: 22. 01. 2019, 12:56:51 »
Macy jsou v našich končinách nástrojem profíků a nejlepších programátorů. Proto slovo "investice" je zcela na místě.
Nemyslím si, že je dotaz položen "Kolik jste investovali do Maců?", takže jste zásadním způsobem zůžil skupinu produktů a učinil tak skvělý praktický příklad pro https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam

h4x0r

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #235 kdy: 22. 01. 2019, 14:54:57 »
Nemyslím si, že je dotaz položen "Kolik jste investovali do Maců?", takže jste zásadním způsobem zůžil skupinu produktů...

Proč se motáš do problematiky které nerozumíš ? Kdo má iMac má i iPhone i iPad i AppleWatch i Macbook. Někdy i ve více inkarnacích  ;) Třeba já mám po jednom kusu z výše uvedeného a dokonce iPady dva. Tedy mám ještě i Mac mini ale ten neuvádím jako investici, protože mi nevydělává a slouží pouze jako domácí multimediální centrum.

joudar

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #236 kdy: 22. 01. 2019, 15:05:11 »
... Třeba já mám po jednom kusu z výše uvedeného a dokonce iPady dva. Tedy mám ještě i Mac mini ale ten neuvádím jako investici, protože mi nevydělává a slouží pouze jako domácí multimediální centrum.

Tak to se máš, a jsme rádi, že jsi se nám pochlubil...

MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #237 kdy: 22. 01. 2019, 15:57:24 »
Firma Apple prodava hlavne radost.
(...)
Sedel jsem pred mesicem v mallu na Cernaku ve Starbucks, cekajic na kino (prijel jsem krapet driv), hned naproti (...)
Z ni vystoupila skupina cca sesti lidi, slecna ruskeho vzhledu (kozacky na jehlach, bunda s bilym koziskem) se postavila hrde ve vchodu s krabickou s iPhonem v ruce, zbyli clenove skupiny (mama, tata, deda, baba , pichak) si ji (...)

Z absence spojky "a" usuzuji, že se fotila jen s krabičkou, tedy vyvstává otázka, zda byla krabička plná (koupená i s obsahem), nebo mazácky pouze půjčená ;-) před transferem ke konkurenci u sousedů.

MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #238 kdy: 22. 01. 2019, 15:59:37 »
Nemyslím si, že je dotaz položen "Kolik jste investovali do Maců?", takže jste zásadním způsobem zůžil skupinu produktů...

Proč se motáš do problematiky které nerozumíš ? Kdo má iMac má i iPhone i iPad i AppleWatch i Macbook. Někdy i ve více inkarnacích  ;) Třeba já mám po jednom kusu z výše uvedeného a dokonce iPady dva. Tedy mám ještě i Mac mini ale ten neuvádím jako investici, protože mi nevydělává a slouží pouze jako domácí multimediální centrum.

Takže vyděláváš hodinkama? :-O Jak? Vybíráš na ně vstupný / očumný? :-)

qwercf

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #239 kdy: 22. 01. 2019, 16:40:11 »
Z absence spojky "a" usuzuji, že se fotila jen s krabičkou, tedy vyvstává otázka, zda byla krabička plná (koupená i s obsahem), nebo mazácky pouze půjčená ;-) před transferem ke konkurenci u sousedů.

No v rusku je pomerne dravy kapitalismus, a tam kdyz nekdo vydelava, tak vydelava kurefsky...  A taky tam maj ty sankce, taxi rikam, ze ifouny tam zrovna moc nedovazej, taxou asi drahy jakprase...
Takze si slecna prijela za levnejc koupit lepsospolecensky status k nam...  8)