Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #60 kdy: 01. 06. 2011, 06:38:06 »
Nejefektivnější to bude asi vyhodit :-)


Laďa

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #61 kdy: 01. 06. 2011, 17:01:01 »
Proč?

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #62 kdy: 01. 06. 2011, 17:11:28 »
Tak třeba už jen proto že bylopodáno spoustu odzkoušených řešení a asi nezbralo ani jedno protože kdyby ano tak by diskuze už dávno skončila

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #63 kdy: 01. 06. 2011, 17:15:57 »
Kde nepomůže konzole tak tam už asi nepomůže nic! a při dnešních cenách takovýhle krabiček tedy aspoň u mne pokud ji nedám dohromady během jednoho dne tak okamžitě letí do elektrodpadu

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #64 kdy: 11. 06. 2011, 14:08:36 »
Zdravím, dostal jsem od známého router ASUS WL-500G DELUXE  a občas když vypadl el. proud tak má potíže se znovu zapojit. :(
Vždy se mi to podaří zprovoznit ale jeden problém nemohu vyřešit.
Vše jede jen když najedu na status tak mi to ukazuje že nenalezl IP adresu a masku a pod. pro přípojení na internet. Zkoušel jsem stáhnout nový firmware ale nepomohlo to. Modemem od UPC to určitě není, když zapojím LAN kabel na přímo tak to je ok. Tak prosím o radu jak na to...

Mam ještě jednu prosbu potřeboval bych okopírovat cd od ASUSu s utilitami, já ho nedostal, prosím pošlete mi jej na becikpavel@gmail.com děkuji...


Jouda

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #65 kdy: 11. 06. 2011, 17:30:57 »
Zdravím, dostal jsem od známého router ASUS WL-500G DELUXE  a občas když vypadl el. proud tak má potíže se znovu zapojit. :(
Vždy se mi to podaří zprovoznit ale jeden problém nemohu vyřešit.

A jak se ti to povede zprovoznit? Co s tím děláš?

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #66 kdy: 11. 06. 2011, 19:04:49 »
A jak se ti to povede zprovoznit? Co s tím děláš?
[/quote]

No, rozchodit se mi to podaří takto: Musím být nasraný  a nikdo mě nesmí vyrušovat dokud to nezprovozním!
Tak já dělám to, když po vypadnutí EL.proudu zjistím že mě to nechce znova správně naběhnout tak nejdříve to zkusím na 2 minutky odpojit od sítě.
Když to nepomůže zkusím resertovat tlačítkem na zadní straně routeru (držím asi tak 20 sek.)
Pokud ani toto nepomůže tak to resertuji tvrdým restartem co je uvnitř routeru ( já si jej vyvedl ven kouskem drátku abych to nemusel pokaždé šroubovat).
A poslední možnost kterou mě to dnes pomohlo bylo znova natáhnout firmware (ten samej co jsem tam měl) a mě to vyšlo.
Pokaždé co jsem natáhnul firmware tak jsem to musel resertovat (cca 20 sek.)


Mimochodem už jsem  zjistil i ten můj problém z modemem, mam nyní vše OK.... :)

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #67 kdy: 24. 06. 2011, 00:25:10 »
A jak se ti to povede zprovoznit? Co s tím děláš?

No, rozchodit se mi to podaří takto: Musím být nasraný  a nikdo mě nesmí vyrušovat dokud to nezprovozním!
Tak já dělám to, když po vypadnutí EL.proudu zjistím že mě to nechce znova správně naběhnout tak nejdříve to zkusím na 2 minutky odpojit od sítě.
Když to nepomůže zkusím resertovat tlačítkem na zadní straně routeru (držím asi tak 20 sek.)
Pokud ani toto nepomůže tak to resertuji tvrdým restartem co je uvnitř routeru ( já si jej vyvedl ven kouskem drátku abych to nemusel pokaždé šroubovat).
A poslední možnost kterou mě to dnes pomohlo bylo znova natáhnout firmware (ten samej co jsem tam měl) a mě to vyšlo.
Pokaždé co jsem natáhnul firmware tak jsem to musel resertovat (cca 20 sek.)


Mimochodem už jsem  zjistil i ten můj problém z modemem, mam nyní vše OK.... :)

[/quote]



Kdyby někomu vypovědělo trafo ke routeru tak já si je objednal na této adrese,  jsem sním spokojen a dokonce se tolik nezahřívá jako originální.
Píšu to sem kdyby někdo hledal a nemohl to třeba najít...platil jsem za to
255 kč
bez poštovného... :)

http://www.scav.cz/obchod/e-shop/?hledej=5V%202,0A%2010W


kuba

Re: Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #68 kdy: 30. 08. 2011, 21:46:50 »
odešel adaptér od WL-500g a můžu potvrdit, ešus je na proud citlivej. Zapojil jsem ho na starej univerzální adaptér, co jsem měl doma.... a ešus chcípnul. Ono taky aby ne, když jak jsem pak adaptér proměřil, lezlo z něj místo nastavenejch 5V lezlo něco kolem 9V :-(. Tak jsem holt v jeden den vyhodil obé.... :-(
Taky mi odešel zdroj a také jsem zkoušel připojit na můj univerzalní adaptér. Nastavit se dalo 4,8V nebo 6,2V tak jsem raději těch 6,2V nezkoušel.. ale na 4,8V nefungoval (nutno podotknouti, že dával max 300mA, tak se není asi čemu divit)

Sehnal jsem přes internet adaptér 5V/2A za 150,-kč a problém se vyřešil. Asus běhá teď těch 10minut v pořádku :)
dobrou noc

HoRa

Re:Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #69 kdy: 26. 10. 2012, 21:09:28 »
Nevím zda mi někdo odpoví ale zkusím.
Ausu jede, ale wifi nejede :(, už cca měsíc měl signál výpadky, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Dnes přestala wifi fungovat úplně. Máte někdo nějakou rozumnou radu? Díky předem

rostas

Re:Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #70 kdy: 26. 10. 2012, 21:39:51 »
Ahoj, určitě špatný zdroj. Stačí vyměnit za nový a bude to OK.

HoRa

Re:Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #71 kdy: 27. 10. 2012, 13:45:34 »
Bohužel zdroj jsem nedávno opravoval a je OK. Vše kromě WiFi jede.

pb.

Re:Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #72 kdy: 28. 10. 2012, 08:02:00 »
Předpokládám, že už je to starší kousek. V tom mém se nafoukly elektrolytické kondenzátory a router fungoval vždy několik minut, než se zase restartoval. Po výměně funguje zase jako nový.

HoRa

Re:Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #73 kdy: 28. 10. 2012, 08:19:55 »
Tak ani výměna kondenzátorů nepomohla. Wifi část signám příjímá (je schopen zjistit sítě v okolí), ale při vysílání tam naskakují chyby., ani není na jiných zařízeních vidět.

Re:Asus WL-500g Deluxe přestal fungovat
« Odpověď #74 kdy: 28. 10. 2012, 09:18:51 »
Tak ani výměna kondenzátorů nepomohla. Wifi část signám příjímá (je schopen zjistit sítě v okolí), ale při vysílání tam naskakují chyby., ani není na jiných zařízeních vidět.
Vím co s tím je. Je to rozbitý.