Jak tohle udělám, když nemám MacOS?

MasoxCZ

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #120 kdy: 29. 03. 2018, 11:47:04 »
Quarkpress a pagemaker ve me vyvolava spoustu vzpominek... generovani vystupu do tiskarny u katalogu a vsichni kolem se jenom modlili at to zase nespadne...  ;D a nejlepsi odpoved na to proc nic nedelame byla ze generujeme vystup do tiskarny...  ;D jo, mladi bylo fajn.

Jojo, oblíbená kratochvíle byla reset LANswitche nebo bliknutí napájení během svícení filmů pro offsety (a osvitku tehdy žádná UPSka neudržela) :-D


kk

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #121 kdy: 29. 03. 2018, 14:51:50 »
ahoj, ja dostal mac v praci, takze ho musim pouzivat. muzete mi nekdo poradit nejaky spravce hesel pro mac?

potrebuji aby byl multiplatformni a dokazal se synchronizovat s mym vlastnim webdav ulozistem.

na lin a win pouzivam keepass, ale na macu to funguje dost uboze a alternativu jsem nenasel.

Multipass

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #122 kdy: 29. 03. 2018, 16:33:28 »

kk

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #123 kdy: 29. 03. 2018, 18:03:12 »
diky za tip, bohuzel se mi to nepodarilo propojit s mym webdav serverem, chtelo to vyplnit jmeno a heslo, jenze ja tam zadne nemam, bez jmena a hesla me to ani nepustilo dal.

navic to neni opensource a pokud sem to spravne pochopi tak apka na mobil je omezena na 20 zaznamu nebo se musi koupit placena verze..


andrej

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #124 kdy: 10. 04. 2018, 21:36:18 »
Málokdy se najde usecase, na který výrobci nemysleli. Mají na něj třeba trochu jiné řešení, než byste si představoval, ale nějaké mají.
jasne, napriklad https://www.root.cz/zpravicky/chyba-v-macos-high-sierra-umoznuje-prihlasit-roota-bez-hesla/ bolo velmi elegantne


Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #125 kdy: 11. 04. 2018, 09:09:32 »
BTW nezmínil jsem tiskárnu kde jsem kdysi pracoval (konkrétně Telegraf napřed na Václaváku a po přestěhování cca '96 v Uhříněvsi) ani DTP studia a tiskárny se kterými jsem historicky spolupracoval (např. Svoboda na Smíchově a v Malešicích).
[/quote]
MasoxCZ my se asi musíme znát, Artedit, Dadouch, Sela, Daveran, co ti to říká ?

MasoxCZ

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #126 kdy: 11. 04. 2018, 12:15:45 »
BTW nezmínil jsem tiskárnu kde jsem kdysi pracoval (konkrétně Telegraf napřed na Václaváku a po přestěhování cca '96 v Uhříněvsi) ani DTP studia a tiskárny se kterými jsem historicky spolupracoval (např. Svoboda na Smíchově a v Malešicích).
MasoxCZ my se asi musíme znát, Artedit, Dadouch, Sela, Daveran, co ti to říká ?
[/quote]

Ahoj Dave, říká mi to to, žes mě za Infimy znal jako Nekrouše :-)

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #127 kdy: 11. 04. 2018, 12:28:40 »
Ahoj Dave, říká mi to to, žes mě za Infimy znal jako Nekrouše :-)
Pošli mi kontakt na tebe na PM nebo na daveran na seznam.cz...

romanz

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #128 kdy: 16. 04. 2018, 11:53:33 »
tak co, znáte se ?  ???
Nenapínejte nás..

MasoxCZ

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #129 kdy: 17. 04. 2018, 06:20:24 »
tak co, znáte se ?  ???
Nenapínejte nás..

Přečti si to ještě jednou a pomalu. Ale bacha, ať ti nepřesně guma u trenýrek, máš ji asi dost napnutou...

Profesor

Re:Jak tohle udělám, když nemám MacOS?
« Odpověď #130 kdy: 18. 04. 2018, 10:42:25 »
During discovery of the Higgs Boson, apart from the announcement itself, one important thing stood out: all the scientists, students and NASA staffers were using MacBooks.

No vida, bez Macu by sme byli jeste v stredoveku.