PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #30 kdy: 11. 03. 2018, 20:20:58 »
Jsú Lyspežy lepšejší nežly péhapkážy? Se poptávám protoře byh chcěl bit prokramátor sleš vívojáž. Dívám se kupžedu na všyckje rezpondi.
;D


xyz

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #31 kdy: 12. 03. 2018, 09:36:20 »
Někteří jste krapet zaspali, s PHP totiž už minimálně 6 let nikdo nezačíná, a to ani lemplové. Lempl je nerad nazýván lemplem, a tak se už před 10 lety začal postupně přesouvat do jiných, více "cool", jazyků. Známý si zoufal, že na inzerát 45-60k (Praha), kde jedinou podmínkou je znalost PHP, mu za rok a půl přišel 1 člověk. Paradoxně je tak lemplů v PHP zoufalý nedostatek. ;D

Kate

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #32 kdy: 12. 03. 2018, 10:04:07 »
Podle mě je to dost o přístupu zaměstnavatele a o tom jaké PHP programátory vlastně shání. Člověka co bude za pár korun opisovat StackOverflow nejspíš sežene v pohodě, ale jakou kvalitu si platí, takovou dostane. Znám jednoho člověka co je v PHP neskutečný borec, ale platově taky bere tolik co jiní za Javu.

Peter z vesnice

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #33 kdy: 12. 03. 2018, 11:13:22 »
Známý si zoufal, že na inzerát 45-60k (Praha), kde jedinou podmínkou je znalost PHP, mu za rok a půl přišel 1 člověk

Prečo vobec hladal pehapkara?! To si mu nepovedal, ze su to lemplovia?

m

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #34 kdy: 12. 03. 2018, 12:12:40 »
Někteří jste krapet zaspali, s PHP totiž už minimálně 6 let nikdo nezačíná, a to ani lemplové. Lempl je nerad nazýván lemplem, a tak se už před 10 lety začal postupně přesouvat do jiných, více "cool", jazyků. Známý si zoufal, že na inzerát 45-60k (Praha), kde jedinou podmínkou je znalost PHP, mu za rok a půl přišel 1 člověk. Paradoxně je tak lemplů v PHP zoufalý nedostatek. ;D
za tohle ? divim se ze mu vubec nekdo prisel:D


Jablon

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #35 kdy: 12. 03. 2018, 13:23:55 »
Tohle téma je docela zábavné :D ... Ano, okolo PHP je hodně leplů a jsou opravdu levní. Člověk co v tom opravdu umí dělat, nepůjde pod 500Kč/hodina. Jsou frajeři co už jsou někde kolem 1000Kč/hodina, ale to prostě nejsou magoři o které se zde otíráte.

Jinak o PHP programátory je velký zájem, ale prostě nejsou ;).

shemale

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #36 kdy: 12. 03. 2018, 13:51:24 »
Mozna se s tebou necbtej bavit protoze neumi madarsky?
asi tak... :-D

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #37 kdy: 12. 03. 2018, 14:09:02 »
Známý si zoufal, že na inzerát 45-60k (Praha), kde jedinou podmínkou je znalost PHP, mu za rok a půl přišel 1 člověk.
Já bych neodpověděl i kdybych neměl práci a uměl bych PHP. Ať vymaže těch 45 a nechá jen 60k. Pokud v inzerátu vidím rozmezí, tak automaticky předpokládám dolní hranici. Takže na nabídku 40 až 100 tisíc bych neodpověděl. Jednou to tak i dopadlo, že mi perzonalista rovnou oznámil, že platí ta dolní hranice a ani ta by nebyla jistá. 45 tisíc by byl pěkný plat třeba v Opavě nebo Olomouci. Ale už ani v Ostravě ne.

phpspravce

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #38 kdy: 12. 03. 2018, 14:31:46 »
... Známý si zoufal, že na inzerát 45-60k (Praha), kde jedinou podmínkou je znalost PHP, mu za rok a půl přišel 1 člověk. Paradoxně je tak lemplů v PHP zoufalý nedostatek. ;D
Tady to bude spíš tim, že neplatí a je to nějaké pochybná garážová firma. Za prvně, když je rozmezí tak většina počítá s dolní hranicí a ta horní hranice je nedosažitelný sen ... a pracovat v Praze za 45k, no to asi těžko. A pak píšeš, že hledal půl roku, což znamená že ani moc nikoho nepotřeboval.

LYSP komónní

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #39 kdy: 13. 03. 2018, 00:47:06 »
... Známý si zoufal, že na inzerát 45-60k (Praha), kde jedinou podmínkou je znalost PHP, mu za rok a půl přišel 1 člověk. Paradoxně je tak lemplů v PHP zoufalý nedostatek. ;D
Tady to bude spíš tim, že neplatí a je to nějaké pochybná garážová firma. Za prvně, když je rozmezí tak většina počítá s dolní hranicí a ta horní hranice je nedosažitelný sen ... a pracovat v Praze za 45k, no to asi těžko. A pak píšeš, že hledal půl roku, což znamená že ani moc nikoho nepotřeboval.
rok a pul, ne pul roku :-D

Lama

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #40 kdy: 13. 03. 2018, 06:59:25 »
 :D :D :D :D

Jester

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #41 kdy: 24. 03. 2018, 21:27:03 »
Pravdu máš brácho! Teraz som vo firme kde biznis je postavený na PHP aplikácii. Je to verbež, v strašnom stave je celý PHP tým. Musím tam zavádzať základné procesy. Vyhádzať ich nemôžem, niesu ludia na trhu. Každý večer si trhám vlasy kam som sa to dostal.
Druhé moje trápenie sú sysadmini čo tam máme. To je ešte o level horšie ako pehapkari. Zavretý v smradľavom kancli iba prdia do stoličiek a pozerajú seriáli. Keď po nich niečo tí pehapkari chcú tak to nejde. A ja to mám kurva riešiť, tieto hádky medzi nimi. Tí tupci ani nevedia nainštalovať Redis a že to je normálna technológia ktorá sa vo svete používa. Že vraj takú neotestovanú technológiu nemôžu nasadiť (?!). Tie opice poznajú iba apt-get. Keď phpkari potrebujú inú verziu nejakej sračky ako je v repozitári tak koniec. Ešte sme na PHP 5. Celé zle, ale pôjdu preč. Presvedčil som majiteľa firmy, že pôjdeme do cloudu a adminov sa zbavíme. Potom mi ostanú na už krku iba tí phpkari  :(
Mozna se s tebou necbtej bavit protoze neumi madarsky?
To ještě jde, s tebou se nebaví, protože jsi pologramotný odpad.

droid

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #42 kdy: 24. 03. 2018, 23:04:04 »
Pravdu máš brácho! Teraz som vo firme kde biznis je postavený na PHP aplikácii. Je to verbež, v strašnom stave je celý PHP tým. Musím tam zavádzať základné procesy. Vyhádzať ich nemôžem, niesu ludia na trhu. Každý večer si trhám vlasy kam som sa to dostal.
Druhé moje trápenie sú sysadmini čo tam máme. To je ešte o level horšie ako pehapkari. Zavretý v smradľavom kancli iba prdia do stoličiek a pozerajú seriáli. Keď po nich niečo tí pehapkari chcú tak to nejde. A ja to mám kurva riešiť, tieto hádky medzi nimi. Tí tupci ani nevedia nainštalovať Redis a že to je normálna technológia ktorá sa vo svete používa. Že vraj takú neotestovanú technológiu nemôžu nasadiť (?!). Tie opice poznajú iba apt-get. Keď phpkari potrebujú inú verziu nejakej sračky ako je v repozitári tak koniec. Ešte sme na PHP 5. Celé zle, ale pôjdu preč. Presvedčil som majiteľa firmy, že pôjdeme do cloudu a adminov sa zbavíme. Potom mi ostanú na už krku iba tí phpkari  :(
Mozna se s tebou necbtej bavit protoze neumi madarsky?

No to mam najradsej ked Madar z Cehunova co ani nevie rozpravat po Slovensky nadava Slovakom do Madarov. Sak sa uvedom Cehuni su najnizsia kasta medzi Madarmi. Madari zeru segedin, Cehuni zeru ten odpad co im madari nechali - knedlo veprso zelo ale inak je to ta ista, rasa ktora sem prisla z azie priniesla sem knedliky a odvtedy nosite ponozky v sandaloch a klaniate sa buresom. Ked slovaci mali svetopluka a vybudovali velku moravu vtedy sem cecho-madari len privandrovali na konoch. Ked vy ste este ako opice zili v jaskini a prinasali bohom ludske obete, my sme uz 1000 rokov mali vlastny jazyk a vlastne pismo tak drz hubu a bud rad ze sme z vas spravili civilizovany narod.

Jester

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #43 kdy: 24. 03. 2018, 23:33:13 »
Pravdu máš brácho! Teraz som vo firme kde biznis je postavený na PHP aplikácii. Je to verbež, v strašnom stave je celý PHP tým. Musím tam zavádzať základné procesy. Vyhádzať ich nemôžem, niesu ludia na trhu. Každý večer si trhám vlasy kam som sa to dostal.
Druhé moje trápenie sú sysadmini čo tam máme. To je ešte o level horšie ako pehapkari. Zavretý v smradľavom kancli iba prdia do stoličiek a pozerajú seriáli. Keď po nich niečo tí pehapkari chcú tak to nejde. A ja to mám kurva riešiť, tieto hádky medzi nimi. Tí tupci ani nevedia nainštalovať Redis a že to je normálna technológia ktorá sa vo svete používa. Že vraj takú neotestovanú technológiu nemôžu nasadiť (?!). Tie opice poznajú iba apt-get. Keď phpkari potrebujú inú verziu nejakej sračky ako je v repozitári tak koniec. Ešte sme na PHP 5. Celé zle, ale pôjdu preč. Presvedčil som majiteľa firmy, že pôjdeme do cloudu a adminov sa zbavíme. Potom mi ostanú na už krku iba tí phpkari  :(
Mozna se s tebou necbtej bavit protoze neumi madarsky?

No to mam najradsej ked Madar z Cehunova co ani nevie rozpravat po Slovensky nadava Slovakom do Madarov. Sak sa uvedom Cehuni su najnizsia kasta medzi Madarmi. Madari zeru segedin, Cehuni zeru ten odpad co im madari nechali - knedlo veprso zelo ale inak je to ta ista, rasa ktora sem prisla z azie priniesla sem knedliky a odvtedy nosite ponozky v sandaloch a klaniate sa buresom. Ked slovaci mali svetopluka a vybudovali velku moravu vtedy sem cecho-madari len privandrovali na konoch. Ked vy ste este ako opice zili v jaskini a prinasali bohom ludske obete, my sme uz 1000 rokov mali vlastny jazyk a vlastne pismo tak drz hubu a bud rad ze sme z vas spravili civilizovany narod.
No ty kokso, tys mu to dal. Až na ty chyby v pravopise teda, to je spíš prasopis.

hejslovakYan

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #44 kdy: 25. 03. 2018, 00:42:47 »
No to mam najradsej ked Madar z Cehunova co ani nevie rozpravat po Slovensky nadava Slovakom do Madarov. Sak sa uvedom Cehuni su najnizsia kasta medzi Madarmi. Madari zeru segedin, Cehuni zeru ten odpad co im madari nechali - knedlo veprso zelo ale inak je to ta ista, rasa ktora sem prisla z azie priniesla sem knedliky a odvtedy nosite ponozky v sandaloch a klaniate sa buresom. Ked slovaci mali svetopluka a vybudovali velku moravu vtedy sem cecho-madari len privandrovali na konoch. Ked vy ste este ako opice zili v jaskini a prinasali bohom ludske obete, my sme uz 1000 rokov mali vlastny jazyk a vlastne pismo tak drz hubu a bud rad ze sme z vas spravili civilizovany narod.

Sorry, OT:  >:( po takomto pripevku sa hanbim aki sme my slovaci civilizovani narod dnes. Este mi tam chyba take prave slovenske narodniarske vyjadrenie, ze pojdeme do tankoch na vas (https://www.youtube.com/watch?v=8Zhs-bjh1FE::)