PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry

Jester

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #45 kdy: 25. 03. 2018, 00:45:22 »
No to mam najradsej ked Madar z Cehunova co ani nevie rozpravat po Slovensky nadava Slovakom do Madarov. Sak sa uvedom Cehuni su najnizsia kasta medzi Madarmi. Madari zeru segedin, Cehuni zeru ten odpad co im madari nechali - knedlo veprso zelo ale inak je to ta ista, rasa ktora sem prisla z azie priniesla sem knedliky a odvtedy nosite ponozky v sandaloch a klaniate sa buresom. Ked slovaci mali svetopluka a vybudovali velku moravu vtedy sem cecho-madari len privandrovali na konoch. Ked vy ste este ako opice zili v jaskini a prinasali bohom ludske obete, my sme uz 1000 rokov mali vlastny jazyk a vlastne pismo tak drz hubu a bud rad ze sme z vas spravili civilizovany narod.

Sorry, OT:  >:( po takomto pripevku sa hanbim aki sme my slovaci civilizovani narod dnes. Este mi tam chyba take prave slovenske narodniarske vyjadrenie, ze pojdeme do tankoch na vas (https://www.youtube.com/watch?v=8Zhs-bjh1FE::)
To chce klid, my to bereme s nadhledem, nějaký zamindrákovaný analfabet zo zvláštnej školy nás nemůže urazit.


kajman

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #46 kdy: 25. 03. 2018, 11:03:29 »
Čest, nevím, jestli je to jen u PHP, ale potřeboval jsem kodéra pro další rozvoj portálu (PHP) - na ŽL, práce dle časových možností, o ceně jsem nesmlouval... Oslovil jsem cca. 10 vývojářů (Na volné noze, atd.) - 1 napsal, že nestíhá, jeden, že je to na něho moc velký projekt a jeden začal na projektu pracovat a po měsíci to vzdal, bez udání důvodů. Ostatní se ani neozvali. Tak nevím

phpkral

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #47 kdy: 25. 03. 2018, 15:25:33 »
No to mam najradsej ked Madar z Cehunova co ani nevie rozpravat po Slovensky nadava Slovakom do Madarov. Sak sa uvedom Cehuni su najnizsia kasta medzi Madarmi. Madari zeru segedin, Cehuni zeru ten odpad co im madari nechali - knedlo veprso zelo ale inak je to ta ista, rasa ktora sem prisla z azie priniesla sem knedliky a odvtedy nosite ponozky v sandaloch a klaniate sa buresom. Ked slovaci mali svetopluka a vybudovali velku moravu vtedy sem cecho-madari len privandrovali na konoch. Ked vy ste este ako opice zili v jaskini a prinasali bohom ludske obete, my sme uz 1000 rokov mali vlastny jazyk a vlastne pismo tak drz hubu a bud rad ze sme z vas spravili civilizovany narod.

Sorry, OT:  >:( po takomto pripevku sa hanbim aki sme my slovaci civilizovani narod dnes. Este mi tam chyba take prave slovenske narodniarske vyjadrenie, ze pojdeme do tankoch na vas (https://www.youtube.com/watch?v=8Zhs-bjh1FE::)
nikdo netvrdi, ze jsou slovaci civilizovani ... .

D.J.Bobo

Re:PHP - velmi obtížné jednání s PHP kodéry
« Odpověď #48 kdy: 25. 03. 2018, 21:21:57 »
Druhé moje trápenie sú sysadmini čo tam máme. To je ešte o level horšie ako pehapkari. Zavretý v smradľavom kancli iba prdia do stoličiek a pozerajú seriáli. ..... Celé zle, ale pôjdu preč. Presvedčil som majiteľa firmy, že pôjdeme do cloudu a adminov sa zbavíme.
Tak to máte asihodně blbý, nebo blbě placený sysadminy. Hodně úspěchů v cloudu ... to si teprve užijete. Sysadmina potřebovat budete, protože pytlíkovat si administraci v cloudu bude stejné, nebo větší peklo, než OnPremise řešení. Pro vývoj.
Doporučuji vyhodit sysadminy a najmout nějakého dobrého a zaplatit jej.

Jsem sysadmin 20 let a souhlasím, dnes se tváří každý, kdo někdy viděl nějaký debian obraz na netu a nějak si ho nainstaloval a naučil se pár příkazú (jako zmíněný apt-get), že je sysadmin. Potom to dopadá takto.
A PHPpkáři? I ti jsou dobří a patlalové. Asi máte kliku na platlaly .. opět doporučuji pooohlédnout se jinde a hlavně zaplatit. Pokud trváte na nízké ceně jejich práce, nečekejte kvalitu. Tak to holt v životě chodí.