Neuznané výkazy

Diit

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #30 kdy: 09. 03. 2018, 13:31:46 »
nebylo by mozne, ze proste nestihas. Treba nejsi tak vykonny a firmu stojis vice penez nez prinasis. Vzij se trochu do role toho managementu. V dnesnim systemu je firma s lidma jako jsi asi ty odsouzena k bankrotu. Jak k tomu pak prijdou kolegove, kteri jsou schopni a delaji vlastne 'tvoji praci'. Ti kolegove maji take rodiny, dluhy na barak apod. Pozitivni je, ze davas vypoved a uz nebudes zdrzovat ostatni. Jestli mas trochu ucty k sama sobe, tak se spokojis s tou pevnou casti mzdy s vedomin, ze to je mozna az prilis.

Obecne musim priznat, ze podobni kolegove, kteri stavi sve egoisticke zajmy nad zajmy firmy nemohu vystat.

To myslíš jako vážně ?  Já Unicorn trochu znám lépe řečeno pracoval jsem ve firmě Cygni software, kterou Unicorn koupil a to co se tam dělo to byl vážně vrchol buzerace, proto jsem taky odešel. Asi nevíš jak je super každých 15 minut nadatlovat výkaz a jak je super mít povinnost vykázáno za jeden den 8 hodin, když člověk měl mín tak smolik a nedostal jsi ohodnocení... to by mně zajimalo kde pracuješ ty a jestli tyhle user friendly věci musíš na své pozici taky vyplňovat podle mně jsi ale spíš nějaký troll z managmentu ...


Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #31 kdy: 09. 03. 2018, 14:06:07 »
drzi ho tam nekdo s kverem u hlavy? tohle na me tak nekdy nekdo zkusit... jo pro zakazniky na zivnosti jsem mel minimalni fakturovany cas 1/4 hodiny, ale to bylo tam kde se jednalo o malicke tickety stylem tady to zmenit na tucne pismo. kdyz byly 4 takovy pozadavky  a mel to clovek za pul hodiny tak nebude prece vykazovat 4x 1hod. Ale jinak v zamestnani pojd do me s timhle... navic kdyz kazdy jeden ticket musi projit sve kolecko s merge request, code review atd.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

CoffeeMan

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #32 kdy: 09. 03. 2018, 14:27:19 »
Jsem se nad tím fakt jako zamyslel, trochu, a musím říci, že si nejsem jistý, jestli přístup té firmy nekoliduje dokonce se zákoníkem práce ohledně odměňování.

Jester

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #33 kdy: 09. 03. 2018, 14:29:44 »
Jsem se nad tím fakt jako zamyslel, trochu, a musím říci, že si nejsem jistý, jestli přístup té firmy nekoliduje dokonce se zákoníkem práce ohledně odměňování.
To je na právníka, ale rozhodně je nejlepší mít ve firmě taková pravidla, aby ke kolizím nedocházelo. Pokud je zaměstnanec pomalý lempl, maj ho na rovinu vyhodit. Pokud jde jen o buzeraci, měl by zaměstnanec dát výpověď.

CoffeeMan

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #34 kdy: 09. 03. 2018, 14:34:14 »
Jsem se nad tím fakt jako zamyslel, trochu, a musím říci, že si nejsem jistý, jestli přístup té firmy nekoliduje dokonce se zákoníkem práce ohledně odměňování.
To je na právníka, ale rozhodně je nejlepší mít ve firmě taková pravidla, aby ke kolizím nedocházelo. Pokud je zaměstnanec pomalý lempl, maj ho na rovinu vyhodit. Pokud jde jen o buzeraci, měl by zaměstnanec dát výpověď.

No je to zajímavé. Protože není normální vázat 50 % mzdy na prémie. To by taky soud mohl pohodit hlavou a říci, že ty prémie jsou vlastně osobní ohodnocení a tudíž se na to nesmí šahat, pokud zaměstnanec pracuje, jak má a nedopustil se prohřešku.


Jester

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #35 kdy: 09. 03. 2018, 14:40:51 »
Jsem se nad tím fakt jako zamyslel, trochu, a musím říci, že si nejsem jistý, jestli přístup té firmy nekoliduje dokonce se zákoníkem práce ohledně odměňování.
To je na právníka, ale rozhodně je nejlepší mít ve firmě taková pravidla, aby ke kolizím nedocházelo. Pokud je zaměstnanec pomalý lempl, maj ho na rovinu vyhodit. Pokud jde jen o buzeraci, měl by zaměstnanec dát výpověď.
No je to zajímavé. Protože není normální vázat 50 % mzdy na prémie. To by taky soud mohl pohodit hlavou a říci, že ty prémie jsou vlastně osobní ohodnocení a tudíž se na to nesmí šahat, pokud zaměstnanec pracuje, jak má a nedopustil se prohřešku.
V tomto případě by mi té firmy líto nebylo.

Tomáš Roll

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #36 kdy: 09. 03. 2018, 14:51:54 »
1: vykazovat práci po 15 minutách je magořina, pravidlem je půlden
2. u nás časové odhady dělali programátoři, nikdo jiný a o nich se vůbec nediskutovalo. Jen se pak diskutovalo, co udělat a co ne.
Nevím jaký systém je v Unicornu, ale pokud jsi nestíhal vlastní odhady, pak je problém v tobě. Pokud dělá odhady product manager, pak rychle pryč.

aaaa

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #37 kdy: 09. 03. 2018, 15:20:56 »
Soudní vymahatelnost osobních příplatků asi bude dost problém,a řekl bych, že výsledek je hodně nejistý.
K těm neuznaným hodinám, skutečně jsi poctivě makal a přetáhl jsi odhad o 50% nebo jsi třetinu pracovní doby strávil na facebook/youtube/ a kecání s kolegama u kafe? Ale předpokládejme že jsi poctivě pracoval, tak pokud je manažer nad tebou taková kurva, že ti nechce uznat hodiny, řešit to s jeho nadřízeným případně s HR.
PS vykazování práce v 15minutových intervalech je taková kravina která by pro mně byla sama o sobě důvodem k výpovědi a pracovní smlouvu kde by byl 50% základ a 50% variable bych nepodepsal ani kdyby mi nabízeli 100k a služby thajské tantra masérky jako benefit k tomu. dejme tomu 15 až 20% procent OO je motivujících, ale 50 to je jasný signál že tě budou chtít sedřít z kůže.

JohnyCash

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #38 kdy: 09. 03. 2018, 16:58:23 »
1. Vzal bych to jako životní lekci, že do takové firmy už nevlezeš.

2. Promluvil bych si s HR.

3. Pokud to udělal tvůj manažer naschvál a tys pracoval, tak se schválně HR hypoteticky zeptej, jakou máš mít motivaci motivovaně pracovat dál, když ti to stejně neuzná.

4. Pokud se budou chovat dál jako idioti, tak buď dál na dohodu, no a nebo si udělej menší prázdniny v práci. Proč se dřít, když ti to stejně neuznají.

5. Bod 4. se dá použít jako páka, aby ti zaručili garanci zaplacení plné mzdy i s tím osobním ohodnocením. Prostě budeš normálně pracovat a oni ti normálně zaplatí.

6. Jsem si celkem jistej, že když v takovým SweatShopu ubydou jedny šikovný ruce navíc, tak to bude sakra znát...

7. Pokud takhle řeší produktivitu, tak by mohli dostat rozum.

8. Pokud nic z toho nepomůže, tak to jsou kokoti a prostě to tam nějak doklepej...

P.S. Soudy jsou drahý, právníci si v Praze účtovali cca 3-4 roky zpátky cca 1000kč za hodinu. Většinou se tyhle věci neřeší přímo u soudu, ale mimosoudní dohodou. Prostě si řekneš o nějakou částku (třeba do konce výpovědní doby - něco málo, aby se to oběma stranám vyplatilo).

Hodně štěstí...

phpkral

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #39 kdy: 09. 03. 2018, 18:17:31 »
Jsem se nad tím fakt jako zamyslel, trochu, a musím říci, že si nejsem jistý, jestli přístup té firmy nekoliduje dokonce se zákoníkem práce ohledně odměňování.
Proč by kolidoval? Placení prémií-pohyblivé složky platu podle výkonu je běžná věc.

phpkral

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #40 kdy: 09. 03. 2018, 18:19:41 »
Pokud je zaměstnanec pomalý lempl, maj ho na rovinu vyhodit. Pokud jde jen o buzeraci, měl by zaměstnanec dát výpověď.
Ty nemůžeš zaměstnance jen tak vyhodit protože se ti zdá pomalý. Právě snížením platu na základ ho donutí aby šel sám a ušetří odstupné.

phpkral

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #41 kdy: 09. 03. 2018, 18:26:05 »
No je to zajímavé. Protože není normální vázat 50 % mzdy na prémie. To by taky soud mohl pohodit hlavou a říci, že ty prémie jsou vlastně osobní ohodnocení a tudíž se na to nesmí šahat, pokud zaměstnanec pracuje, jak má a nedopustil se prohřešku.
proc by nemohlo byt 50 procent mzdy vazane napremie kdyz s tim vsichni souhlasi pri podpisu smlouvy?
Od kdy se nesmi šahat na osobní ohodnoceni? Osobní obodnocení je pro vyjímečné zásluhy. Dá se očekávat, že zaměstnanec pracuje jak má za dohodnutou základní mzdu.

phpkral

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #42 kdy: 09. 03. 2018, 18:27:26 »
Poprosil bych všechny trolly a studenty teorie aby si dřív přečetli tento článek.

https://www.mesec.cz/clanky/kdy-vam-muze-zamestnavatel-snizit-plat-kracenim-osobniho-priplatku/

.

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #43 kdy: 09. 03. 2018, 18:49:35 »
Klasika, práci na 4 hodiny (v programátorské hantýrce 4x 15min) si napsal na 3 dny a ještě se chce soudit o osobní ohodnocení.

Jester

Re:Neuznané výkazy
« Odpověď #44 kdy: 09. 03. 2018, 19:03:44 »
Klasika, práci na 4 hodiny (v programátorské hantýrce 4x 15min) si napsal na 3 dny a ještě se chce soudit o osobní ohodnocení.
S tím se počítá už v platu ;)