Distro snů?

Soyin

Distro snů?
« kdy: 11. 02. 2011, 13:47:57 »
Dóóbrýý déén!!  ;D ;D

Jsu tady novej, ale LiGNUX jako hoby už chvíli mám ;) Jsem teda lamička, a nic si nenaprogramuji, ale neleknu se ho, a dokonce mám rád terminál  ;D

To, že už linux mám, ještě neznamená, že jsem expert... Mějte prosím se mnou trpělivost  ::)
Jsem neutrální, mám i linux, i legální XPečka. Co je lepší, nesrovnávám, protože to je jako srovnávat okna a otevřený dveře  :P Nejde to srovnat. Uráží mě, když se zhazuje i jedno, i druhé...  :-X Apple je v poho, jen minulé výrobky byly lepší IMO  :D (jako, polakarbonátový unibody u macbooku... Silný kafé)

Ale k věci

Jaké by bylo vaše distro snů?  ??? ???

A pak žádost...

Já, přirozeně, odskoušel hafo dister, a nějaký bych v budoucnu i dál sehnal a vyzkoušel. Od všech mám ještě stále ISO obrazy... Nakonec jsem zkončil u Debianu SID. Ale tady je hlavní otázka...

Bylo by možné do SIDu "naportovat" vše, tweaky, témy, vzhedy, funkce, prostě všechno, z těch ostatních dister? Například z UFURMIXu, Ubuntu Furry Remix, symbol tý packy v GNOME namísto symbulu Ubuntu, a to dát na tlačítko menu z Kickeru a Plasmy z KDE a TKD3 respektive (TKD3= Trinity/KDE 3)

A pak ještě programy do windowsů... Např. RocketDock, stará verze ObjectDocku... A taky jediná dobrá věc na jinak blbě dělané vistě... Sidebar, "Ribbon" z 2007, "Start" menu, "Orb" kolečko na stratmenu, které vystupuje přes taskbar, vzhled s neskleněným taskbarem, miniplayer... Prostě vše, co po čerstvý instalaci, a kliknutí na orb je vidět + miniplayer, jinak je tenhle windows na houby  ;D 7 je opravdovej upgrade, ale v tomhle ztrácí, takže by bylo supr, kdyby se to naportovalo... A když už to půjde, tak i jako bonus taskbar z XP, i jeho upravovatelnost, i "superbar" ze sedmiček, i "ribbon" z 2010, + vzhedy, průhlednost...

Já radši posbírám screeny a programy, a ISO, co vše by se mi hodilo do toho SIDu, asi tak 40 GB zazipovaný, bude tam nekolik vzhedů do XP, programy k XP, ISO's, screeny v PNG. Ty programy z winů nemusí být přesně ty, postačí i jinej program kterej by ale byl pozměněnej aby se "jmenoval" stejně, tvářil/pro uživatele choval se stejně, vypadal stejně, stejně by se dal nastavit, fungovali by na něm pluginy a skiny původního (např u již zmíněneho RocketDocku), né byť sebelepší náhrada... Např chápu, že AWN je lepší jako i Starší I Současný ObjectDocky, ale... Prostě, není to ono  :-\ (Samo, že např  AWN tam chi též... Jen aby tam by oba...)

Děkuji předem, i za pozornost ;D ;D


pepazdepa

Re: Distro snů?
« Odpověď #1 kdy: 11. 02. 2011, 14:00:26 »
to musel byt hustej model cos hulil

cosmo

Re: Distro snů?
« Odpověď #2 kdy: 11. 02. 2011, 14:10:58 »
[Soyin] Uff... Dobrý matroš :-) Ešte žiješ alebo si obzeráš ruky z oboch strán a čuduješ sa ?

Re: Distro snů?
« Odpověď #3 kdy: 11. 02. 2011, 14:17:04 »
[Soyin] Uff... Dobrý matroš :-) Ešte žiješ alebo si obzeráš ruky z oboch strán a čuduješ sa ?

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Soyin

Re: Distro snů?
« Odpověď #4 kdy: 11. 02. 2011, 14:28:52 »
[Soyin] Uff... Dobrý matroš :-) Ešte žiješ alebo si obzeráš ruky z oboch strán a čuduješ sa ?
to musel byt hustej model cos hulil

Jaksi mi tady  chyběj :thumbup: nebo (y) smajle  ;D


yuzek

Re: Distro snů?
« Odpověď #5 kdy: 11. 02. 2011, 18:18:30 »
Tak toto som este nevidel
 ;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D

Soyin

Re: Distro snů?
« Odpověď #6 kdy: 11. 02. 2011, 18:30:20 »
Prosím, já to myslím vážně  :'( :'( :'(

Jose.D

Re: Distro snů?
« Odpověď #7 kdy: 11. 02. 2011, 18:44:35 »
 ;D ;D ;D ;D heh tak to mi zvedlo náladu. :-D

Blaazen.

Re: Distro snů?
« Odpověď #8 kdy: 11. 02. 2011, 19:43:10 »
Win Vista - distro ze zlých snů

Re: Distro snů?
« Odpověď #9 kdy: 11. 02. 2011, 20:10:16 »
No daj kontakt od koho kupuješ matroš  ;)
Distro snov neexistuje. Každý ma svoje distro podla toho čo mu vyhovuje  ;D

Martin Mikala

  • *
  • 26
  • Netvrdím to, ale možná je to pravda.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Distro snů?
« Odpověď #10 kdy: 11. 02. 2011, 20:31:06 »
Můžeš si udělat svoje distro, třebas se základem SIDa. Jinak to co chceš jde, možná už něco i existuje a nebo to bude muset někdo napsat. Pokud to co není neumíš udělat sám, můžež to navrhnout vývojářum daných dotčených komponent a pokusit se je přesvědčit.

Re: Distro snů?
« Odpověď #11 kdy: 11. 02. 2011, 21:34:15 »
Da se ten model sehnat nekde v praze? Fakt luxusni :D
Jabber: withoutnick@jabbim.cz
[root@holy_terminal ~]# /etc/rc.d/world restart
Dilino phenel, so džanel, goďaver džanel, so phenel.

Re: Distro snů?
« Odpověď #12 kdy: 11. 02. 2011, 23:20:58 »
Můžeš si udělat svoje distro

Jednou si každý bude dělat svoje distro! A někteří z nás i víc!


rusnak

Re: Distro snů?
« Odpověď #13 kdy: 12. 02. 2011, 00:31:56 »
myslite spravit si vlastne bistro?  :P zivnost je dnes draha zalezitost

Soyin

Re: Distro snů?
« Odpověď #14 kdy: 12. 02. 2011, 14:11:17 »
Můžeš si udělat svoje distro, třebas se základem SIDa. Jinak to co chceš jde, možná už něco i existuje a nebo to bude muset někdo napsat. Pokud to co není neumíš udělat sám, můžež to navrhnout vývojářum daných dotčených komponent a pokusit se je přesvědčit.

Ďekuji za ujištění, že to jde  :')

A kdybych ho nakonec i musel dělat já... Může mi někdo poskytnout nějaký základní vzdělání, na výrobu svého "vlastního" distra snů?? ;D ;D