Návrat do ČR

Milfaus

Re:Návrat do ČR
« Odpověď #90 kdy: 20. 09. 2017, 16:40:22 »
se jedna o Prahu
Ne, to je stejné po celé republice  >:(
I tady se k sobě chováme hnusně, je úchylná doba a v lidech je spousta zla.

V Praze je jen víc rozcapenců, mistrů světa, co si někde něco šlohli (protože prací se dneska zbohatnout nedá) a chovají se, víc jako mistři světa. Já se k ostatním chovám hnusně do té doby, než prokážou, že za něco stojí. Protože přesně, každý se tě tu jen snaží ojebat.


Aoidhghean

Re:Návrat do ČR
« Odpověď #91 kdy: 20. 09. 2017, 16:47:18 »
Jediné, co tu po nás zůstane, jsou děti a jejich život.
Po nekom i myslenky a umelecka dila. Kupodivu to byvaji prave lidi, co se zapletli s humatnimi obory.
Po včelách med.

Ivan Nový

Re:Návrat do ČR
« Odpověď #92 kdy: 20. 09. 2017, 16:52:40 »
se jedna o Prahu
Ne, to je stejné po celé republice  >:(
I tady se k sobě chováme hnusně, je úchylná doba a v lidech je spousta zla.

V Praze je jen víc rozcapenců, mistrů světa, co si někde něco šlohli (protože prací se dneska zbohatnout nedá) a chovají se, víc jako mistři světa. Já se k ostatním chovám hnusně do té doby, než prokážou, že za něco stojí. Protože přesně, každý se tě tu jen snaží ojebat.

Tak to neznáte teorii her https://www.youtube.com/watch?v=RvPnfArvKpo&t=1661s

Milfaus

Re:Návrat do ČR
« Odpověď #93 kdy: 20. 09. 2017, 17:13:10 »

Růže může být rudá i bílá a přesto mají stejně trnů.
(Když už jsme u těch zenových mouder ::).)


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #94 kdy: 20. 09. 2017, 18:09:09 »
zazils nekdy neco pozitivniho? a videls nekdy, jak probihaji fotbalove zapasy v cizine?

V CR moc ne. Fotbalove zapasy v cizine jsem nezazil, je malo veci, ktere me zajimaji jste mene, nez fotbal. Ale nedelam si iluze, viz britsti fotbalovi chuligani, Heyzel a tak.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #95 kdy: 20. 09. 2017, 18:09:54 »
Keby som mohol, tak by som vyskusal nejaku firmu v Brne, resp. v CR.

Muzete.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #96 kdy: 20. 09. 2017, 18:14:47 »
Po nekom i myslenky a umelecka dila. Kupodivu to byvaji prave lidi, co se zapletli s humatnimi obory.

Myslíš Leninismus? Nebo Fašismus? Maoismus?
A co z toho?
Jen kopy mrtvol!
A levičácká neomarxistická špína stižená stínem fašismu, která nenávidí židy (protože ti přeci ubližují hodným Palestincům, kteří si chtějí jen vypustit pár raket mimo silvestra).

blablabla .... <snip>

Jo, to by se ve svobodne, antilevicove Emerice stat nemohlo.... Tedy az na par malickosti. Irak mozna uz milion mrtvych, Guatemala pry tak 4, Nicaragua kdovi kolik, Chile..... Predtim Haiti a Jizni Amerika tak trochu vsude. Pol Pot v Kambodze, kolik ze to tam zavrazdil? To by kamos Amiku, vyzbrojili ho a pomohli mu k moci. Atd, atd.... Detaily a dalsi si najdete sam a pak muzete zase neco napsat o marxistech.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #97 kdy: 20. 09. 2017, 18:18:35 »
Ta je někdy naškodu, třeba když Slováci u nás i po několika letech hovoří Slovensky (vtip. tady říct Slovákovi, aby držel hubu nebo mluvil Česky považováno za špatné i v hospodě, na Slovensku říct Čechovi, aby držel hubu nebo mluvil Slovensky naprosto v pořádku i v akademických kruzích).

Nicméně ta hrdost je dobrá a musím říct, že si Slováků vážím.
Slováci si obecně nenechají tolik kadit na hlavu jako my.

Tole neni hrdost, to je zamindrakovana blbost hrajici si na narodni hrdost. Ta je totiz zalozena na jinych vecech, nez na rikani lidem, aby drzeli hubu.

Osobne je mi jedno, jak Slovaci v CR mluvi, rozumim jim prakticky 100%, jen mi dne chvili trva, nez naloaduju prislusny jazykovy modul, protoze slovenstinu slycham jen vzacne. Ostatne je mi od nich milejsi dobra slovenstina nez spatna cestina. Viz treba soudruh agent Hnizdil.

Fanous

Re:Návrat do ČR
« Odpověď #98 kdy: 20. 09. 2017, 18:20:00 »
Po nekom i myslenky a umelecka dila. Kupodivu to byvaji prave lidi, co se zapletli s humatnimi obory.

Myslíš Leninismus? Nebo Fašismus? Maoismus?
A co z toho?
Jen kopy mrtvol!
A levičácká neomarxistická špína stižená stínem fašismu, která nenávidí židy (protože ti přeci ubližují hodným Palestincům, kteří si chtějí jen vypustit pár raket mimo silvestra).

blablabla .... <snip>

Jo, to by se ve svobodne, antilevicove Emerice stat nemohlo.... Tedy az na par malickosti. Irak mozna uz milion mrtvych, Guatemala pry tak 4, Nicaragua kdovi kolik, Chile..... Predtim Haiti a Jizni Amerika tak trochu vsude. Pol Pot v Kambodze, kolik ze to tam zavrazdil? To by kamos Amiku, vyzbrojili ho a pomohli mu k moci. Atd, atd.... Detaily a dalsi si najdete sam a pak muzete zase neco napsat o marxistech.

Nechces si jit cancat ty marxisticky zvasty nejam jinam?


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #99 kdy: 20. 09. 2017, 18:23:06 »
Já se k ostatním chovám hnusně do té doby, než prokážou, že za něco stojí. Protože přesně, každý se tě tu jen snaží ojebat.

Jojo, podle sebe soudim tebe, ze jo. A pak se vsichni divi, proc jsou Cesi stadem hulvatu.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #100 kdy: 20. 09. 2017, 18:24:33 »
Růže může být rudá i bílá a přesto mají stejně trnů.
(Když už jsme u těch zenových mouder ::).)

Ruze, bez ohledu na barvu, muze byt rosa spinosa nebo take skoro beztrna.

macko

Re:Návrat do ČR
« Odpověď #101 kdy: 20. 09. 2017, 19:14:41 »
zazils nekdy neco pozitivniho? a videls nekdy, jak probihaji fotbalove zapasy v cizine?

V CR moc ne. Fotbalove zapasy v cizine jsem nezazil, je malo veci, ktere me zajimaji jste mene, nez fotbal. Ale nedelam si iluze, viz britsti fotbalovi chuligani, Heyzel a tak.

Nojo me zase kolegove cizinci, co presidlili do Brna, rikaji, jaky je tady krasny klid, zadne nasilne demonstrace a tak. Jeden si pochvaluje, ze tady ani v noci nemusi jeho manzelka nosit zbran. Popravde nekym zapalene auto jsem na vlastni oci za cely zivot (40 let) nevidel, prestrelku taky ne (i kdyz par kilometru odsud na Cejlu neco pred par roky bylo, to je ovsem kraj razovity :), maximalne jednou dvakrat do roka opilci kopou do popelnic, ale co uz, to je takto vsude.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #102 kdy: 20. 09. 2017, 22:12:47 »
Nojo me zase kolegove cizinci, co presidlili do Brna, rikaji, jaky je tady krasny klid, zadne nasilne demonstrace a tak. Jeden si pochvaluje, ze tady ani v noci nemusi jeho manzelka nosit zbran.

Smankote, odkud jsou? Takle to snad nevypada uz ani v Palermu. Mozna tak nekde ve favele v Jizni Americe.

linuxak

Re:Návrat do ČR
« Odpověď #103 kdy: 20. 09. 2017, 22:17:26 »
Kde jsou muslimaci, tam neni bezpecno.
Takze zapadni evropa.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Návrat do ČR
« Odpověď #104 kdy: 20. 09. 2017, 22:25:51 »
BTW, dalsi zazitky, na ktere se muze Dana tesit:

Zajdu do pizzerie, objednam margheritu. Prinesou miniaturni margheritu politou kecupem a posazenou nejhnusnejsimi olivami, jake jim podarilo sehnat. Jako moucnik nasleduje bajecne zkazene tiramisu. Omluva vyzni tak nejak neomluvne.

Pizerie na Karlaku v Praze - objednam nejakou pizzu s ancovickami. Prijde podivne vypadajici pizza se shnilymi ancovickami. Rikam cisnikovi, ze ancovicky jsou shnile. Cisnik odejde do kuchyne a prinese velkou misku ancovicek, do pulky plnou. Sahnu na ni, nebyla v lednicce. Vrchni vrstva ancovicek ma hnedou, shnile a neancovickove vypadajici barvu. Cisnik ze mne na cely sal dela vola, ze pry nevim, jak chutna a vypada ancovicka: "Haha, prej jsou shnily". No, deset let jsem zil s Italkou a troufam si tvrdit, ze vim, jak ancovicka vypada i chutna, stejne tak vim, jak ma vypadat pizza, za kterou by se pizzaiolo nemusel stydet.

Tahle pizzerie uz asi neexistuje, rikal bracha, ze si vybudovali povest, ze se po jeji navsteve kazdy pobleje. Ale to nevadi, urcite jinde cihaji dalsi, stejne dobre a se stejne prijemnym personalem. Dobrou chut! :-)