Obor aplikovaná informatika na STU FEI

Obor aplikovaná informatika na STU FEI
« kdy: 20. 06. 2017, 15:34:09 »
Je podľa vas dobrý odbor aplikovaná informatika na STU FEI ? ake mate skusenosti s tymto odborom,školou
« Poslední změna: 21. 06. 2017, 22:43:28 od Petr Krčmář »


asdasd

Re:VŠ Blava
« Odpověď #1 kdy: 20. 06. 2017, 22:13:36 »
Myslim, ze pre teba bude lepsie nieco v Ruzomberku a blizkom okoli.

balki

Re:VŠ Blava
« Odpověď #2 kdy: 20. 06. 2017, 22:31:26 »
Tiez odporucam Ruzomberok. Vo vodnom toku v okrese Trnava sa vysoke skoly nenachadzaju.

zavinac

Re:VŠ Blava
« Odpověď #3 kdy: 20. 06. 2017, 23:49:23 »
Ten kto nevie názov nášho mesta nech sem radšej nechodí. Radšej Pressburg ako Blava.

Radovan.

Re:VŠ Blava
« Odpověď #4 kdy: 21. 06. 2017, 05:37:07 »
Já znám Prešpurk. Blava je nějaký moderní blaf.


jpu

Re:VŠ Blava
« Odpověď #5 kdy: 21. 06. 2017, 07:47:01 »
Ten kto nevie názov nášho mesta nech sem radšej nechodí. Radšej Pressburg ako Blava.
Tak nie je to jedno, ako sa nazyva najvacsia dedina Slovenska? :D Apropo, prave nove SPZ s oznacenim BL vznikli od slova Blava ;)

John

Re:VŠ Blava
« Odpověď #6 kdy: 21. 06. 2017, 08:19:46 »
Je podľa vas dobrý odbor aplikovaná informatika na STU FEI ? ake mate skusenosti s tymto odborom,školou

FIIT STU ma IMHO o trosku lepsi cveng. FIITka historicky vychadza z FEIky a aj fyzicky su vedla seba.

Fantomas

Re:VŠ Blava
« Odpověď #7 kdy: 21. 06. 2017, 08:28:45 »
Ten kto nevie názov nášho mesta nech sem radšej nechodí. Radšej Pressburg ako Blava.
Tak nie je to jedno, ako sa nazyva najvacsia dedina Slovenska? :D Apropo, prave nove SPZ s oznacenim BL vznikli od slova Blava ;)
Nazev Blava jsem slysel poprve jako kluk za totace od souseda, ktery tam byl na vojne. Ale teprve ted, diky teto vymene nazoru jsem dohledal, ze ten nazev pochazi od vychodnaru a pouzivaji ho mimobratislavsti slovaci. V samotne Bratislave jej pry nesnaseji. Clovek se porad uci, kluci diky :-)

jpu

Re:VŠ Blava
« Odpověď #8 kdy: 21. 06. 2017, 08:34:34 »
ono mozno sa to aj v podstate viac hodi ten nazov Blava. Znie to tak dedinsky a sedliacky. A to sa predsa hodi na najvacsiu dedinu na Slovensku, o ktorej si povodni obyvatelia Bratislavy myslia, ze je zadkom Europy :)

A tiez by som radsej zvolil FIIT STU ako FEI. V podstate FIIT vznikla oddelenim od FEI. FIIT bude viac zamerany na IT, kdezto na FEI stretnes asi viac fyziky a elektroniky

Bubo

Re:VŠ Blava
« Odpověď #9 kdy: 21. 06. 2017, 08:52:10 »
Tak nie je to jedno, ako sa nazyva najvacsia dedina Slovenska? :D Apropo, prave nove SPZ s oznacenim BL vznikli od slova Blava ;)
[/quote]

Väčšiu sprostosť som ešte nečítal. Toto je ukážka zadubenosti ľudí v slovakistane. Všetci sa preceňujú a všetkých ostatných podceňujú. Hlupák bude mlieť o hlavnom meste, ktorému ani na meno nevie prísť,  že je to najväčšia dedina, lebo chce aby to tak bolo.
V ľudskej prirodzenosti je túžba mať sa lepšie úplne na prvom mieste. Príslušníci kmeňa žijúceho v slovakistane majú na prvom mieste čosi úplne iné. Nenávisť voči iným a túžbu aby sa mali horšie alebo prinajmenšom rovnako zle ako sa majú oni sami.
Keď sa im táto túžba naplní, je im úplne jedno, že sami žijú v sračkách, hlavne, že ostatní z kmeňa sú na tom rovnako, alebo horšie.
"Vďaka" tomu je napr. Bratislava jediné európske hlavné mesto bez metra. (európske = EU) Špinavé, so zanedbanými ulicami, cestami, trávnikmi atď.
 

jpu

Re:VŠ Blava
« Odpověď #10 kdy: 21. 06. 2017, 09:03:22 »
Bubo:
povedal som snad nieco, co nie je pravda? Vsak samotni Bratislavcania si to sposobu, oni nenavidia kazdeho, kto tam pride za pracou a kazdeho co i len z Trnavy oznacuju za vychodniara. Ja mam tu cest alebo skor smolu pracovat v Bratislave uz 2 roky a poviem ti, nie je to ziadna vyhra, ked sedis v kolektive, kde kazdy je povodom z Bratislavy. Vela povodnych obyvatelov BA si mysli, ze pojedli mudrost sveta a zvysna cast Slovenska je odpad. Takze ano stojim si za tym, ze Bratislava je najvacsia rit a dedina na Slovensku. Je tu najvacsia koncentracia prace, takze to treba nejak pretrpiet, zial.

Bubo

Re:VŠ Blava
« Odpověď #11 kdy: 21. 06. 2017, 09:18:35 »
Bubo:
povedal som snad nieco, co nie je pravda? Vsak samotni Bratislavcania si to sposobu, oni nenavidia kazdeho, kto tam pride za pracou a kazdeho co i len z Trnavy oznacuju za vychodniara. Ja mam tu cest alebo skor smolu pracovat v Bratislave uz 2 roky a poviem ti, nie je to ziadna vyhra, ked sedis v kolektive, kde kazdy je povodom z Bratislavy. Vela povodnych obyvatelov BA si mysli, ze pojedli mudrost sveta a zvysna cast Slovenska je odpad. Takze ano stojim si za tym, ze Bratislava je najvacsia rit a dedina na Slovensku. Je tu najvacsia koncentracia prace, takze to treba nejak pretrpiet, zial.

Áno je to pravda, si hlupák a hlupákom zostaneš. Všetko čo je iné je pre teba riť a ty to veľmi chceš aby to tak zostalo. Presne ty a tebe podobní, prídu do cudzieho mesta a jediné čo si prinesú je nenávisť a snahu aby v ich novom bydlisku bolo všetko horšie.
Potom prídu domov a vytrubujú kde sa len dá, ako je v ich novom bydlisku zle a ako to treba pretrpieť atď. Keďže je väčšina obyvateľov v BA takých ako ty, tak ani nikdy nebude lepšie. A nie je to len Bratislava, tento problém má každé mesto v slovakistne.

qwe

Re:VŠ Blava
« Odpověď #12 kdy: 21. 06. 2017, 09:24:59 »
@jpu
na toto sa hovori ze vrana k vrane sada...ak to v hlave nemas suporiadane tak asi tiez pritahujes takych ludi

ja som tiez "cezpolny", v BA som studoval a pracujem tam niekolko rokov a pozorovanim som zistil ze ludia v tomto meste sa nedelia na Bratislavcanov a tych ostanych, ale na normalnych a hlupych

tiez poznam vela ludi, ktori bedakaju ako musia pracovat v BA lebo inde praca nie je a ako je tu zle...oni ale stale nevedia pochopit ze to "zle" si tu robime sami sebe.

v BA toho strasne vela nefunguje ale tak isto je tu vela zakuti, ktore ked si kazdy najde tak si aky-taky vztah k tomuto mestu vybuduje, takze mozno by bolo nacase sa zacat snazit

jpu

Re:VŠ Blava
« Odpověď #13 kdy: 21. 06. 2017, 09:25:33 »
takze som sa ta asi dotkol, zrejme si z BA :). Ja som si do BA nepriniesol nenavist. Ta vznikla sama, ako tu zijem. Dovod? Ludia. Ved vy pravi bratislavcania pestujete automaticky nenavist voci ludom, ktori pridu do BA za pracou. Este ta uvediem do obrazu - priatelka ucitelka, uci na ZS, ti bratislavski rodicia co predvadzaju, tak to je naozaj ale naozaj na zamyslenie.
Na Slovensku je ovela krajsich miest s ovela vrucnejsimi ludmi, ako je BA. Jedine preco chodia ludia do BA je praca, inac by tam ani nepachli.

qwe

Re:VŠ Blava
« Odpověď #14 kdy: 21. 06. 2017, 09:27:26 »
Bubo:
povedal som snad nieco, co nie je pravda? Vsak samotni Bratislavcania si to sposobu, oni nenavidia kazdeho, kto tam pride za pracou a kazdeho co i len z Trnavy oznacuju za vychodniara. Ja mam tu cest alebo skor smolu pracovat v Bratislave uz 2 roky a poviem ti, nie je to ziadna vyhra, ked sedis v kolektive, kde kazdy je povodom z Bratislavy. Vela povodnych obyvatelov BA si mysli, ze pojedli mudrost sveta a zvysna cast Slovenska je odpad. Takze ano stojim si za tym, ze Bratislava je najvacsia rit a dedina na Slovensku. Je tu najvacsia koncentracia prace, takze to treba nejak pretrpiet, zial.

Áno je to pravda, si hlupák a hlupákom zostaneš. Všetko čo je iné je pre teba riť a ty to veľmi chceš aby to tak zostalo. Presne ty a tebe podobní, prídu do cudzieho mesta a jediné čo si prinesú je nenávisť a snahu aby v ich novom bydlisku bolo všetko horšie.
Potom prídu domov a vytrubujú kde sa len dá, ako je v ich novom bydlisku zle a ako to treba pretrpieť atď. Keďže je väčšina obyvateľov v BA takých ako ty, tak ani nikdy nebude lepšie. A nie je to len Bratislava, tento problém má každé mesto v slovakistne.

s 95% z toho co si napisal suhlasim, ale "slovakistan" si si mohol odpustit, pretoze potom vyznievas presna tak, ako ti ktorych kritizujes