Pohlcován programátorskou realitou?

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #90 kdy: 23. 12. 2016, 18:18:35 »
@Džavamen: Doporučuji ti poznat skutečný život :-) Já se jen obávám toho, že Tebe žádná holka nesbalí ani kdyby jsi sám chtěl ... Ale nechci Tě podceňovat ...

@Tuxík: Minule jsem seděl na gauči s notesem na klíně a malá přišla s tím dětským jak mačkáš písmenka a ono ti jeto řiká .. No a sedla si vedle mě a dělala jako že pracuje taky :-) :-) Pocit k nezaplacení, jenže poté jsem si uvědomil, jaký vzor ve mně asi má a to byla další část toho, abych to změnil ...

A kdo řekl, že jsme hodně nepracovali před tím? Nenapadlo Tě, že před tím (puberta atd) se vydělávalo na to aby se to mohlo prochlastat s kamarády? Poté na auto, bydlení? Ono ne každého živý stát nebo maminka ... ;-)
No nene :D koder si udela děcko a už ma macho keci

Jaký kodér? Myslíš, že když jsem to dělal před 14 lety, dělám to pořád? Nejsi džavamenuv spolubydla?
A co je ti po tom pičo :D

Chyť si spolubydlu za ručičku a šupky pro prášeček :) Za chvilku Vám končí volno, tak aby vychovatelé nekřičeli :-)
Když chceš, dokážeš vše!


javaman ()

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #91 kdy: 23. 12. 2016, 18:19:49 »
Nebudu Tě o ničem přesvědčovat :) Ale pokud Ti chybí základní vlastnosti jako přátelé, přítelkyně, auto (což se vlastně nedivím, kdo z Tvého ústavu (kromě ošetřujících a managmentu) to má, viď?! :-)

Navíc souzení člověka jestli pracoval, a jak, na základě Tvých domněnek je krapet vágní neb u Tebe nic překvapivého :-)

Jasný, jsem to zjednodušil. Ale pokud jsi pil alkohol jako mladý, tak je to prostě známkou lopatovosti. Kamarádi jsou fajn, ale když nikdo s tebou není schopný držet krok, tak o ně přijdeš. Ne že by to byl problém, jen důsledek.

Takže ta rodina k tomu docela sedí a to nemyslím nijak špatně.

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #92 kdy: 23. 12. 2016, 18:22:24 »
Nebudu Tě o ničem přesvědčovat :) Ale pokud Ti chybí základní vlastnosti jako přátelé, přítelkyně, auto (což se vlastně nedivím, kdo z Tvého ústavu (kromě ošetřujících a managmentu) to má, viď?! :-)

Navíc souzení člověka jestli pracoval, a jak, na základě Tvých domněnek je krapet vágní neb u Tebe nic překvapivého :-)

Jasný, jsem to zjednodušil. Ale pokud jsi pil alkohol jako mladý, tak je to prostě známkou lopatovosti. Kamarádi jsou fajn, ale když nikdo s tebou není schopný držet krok, tak o ně přijdeš. Ne že by to byl problém, jen důsledek.

Takže ta rodina k tomu docela sedí a to nemyslím nijak špatně.

A proto jsem Ti už na začátku říkal, že se rád označím lopatou, tak jako normální lidé tady :-)
Když chceš, dokážeš vše!

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #93 kdy: 23. 12. 2016, 18:22:38 »
@Džavamen: Doporučuji ti poznat skutečný život :-) Já se jen obávám toho, že Tebe žádná holka nesbalí ani kdyby jsi sám chtěl ... Ale nechci Tě podceňovat ...

A kdo řekl, že jsme hodně nepracovali před tím? Nenapadlo Tě, že před tím (puberta atd) se vydělávalo na to aby se to mohlo prochlastat s kamarády? Poté na auto, bydlení? Ono ne každého živý stát nebo maminka ... ;-)

Podceňovat :D Holky jsou hloupé a o hezké je extrémní zájem. Určitě nemají čas chodit ke mně do sklepa, aby mi mohly sloužit. Musí v tobě vidět nějakou hodnotu a pak máš šanci ji sbalit.

Pokud jsi chlastal a měl kamarády, tak jsi nepracoval. Takové zbytečnosti jsou pro lopaty. Auto? Vážně? Tak pak neříkej, že jsi pracoval, když jsi měl čas na zbytečnosti.

Nebudu Tě o ničem přesvědčovat :) Ale pokud Ti chybí základní vlastnosti jako přátelé, přítelkyně, auto (což se vlastně nedivím, kdo z Tvého ústavu (kromě ošetřujících a managmentu) to má, viď?! :-)

Navíc souzení člověka jestli pracoval, a jak, na základě Tvých domněnek je krapet vágní neb u Tebe nic překvapivého :-)
Utikej a vem si keksík, máš kamarády a babu.
Obávám se že si z toho java mistr sedne na zadek.
Proč mu to vlastně cpeš? Léčiš si komplexi či co ? Snažíš se rozplakat trolla ?

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #94 kdy: 23. 12. 2016, 18:25:07 »
@Džavamen: Doporučuji ti poznat skutečný život :-) Já se jen obávám toho, že Tebe žádná holka nesbalí ani kdyby jsi sám chtěl ... Ale nechci Tě podceňovat ...

@Tuxík: Minule jsem seděl na gauči s notesem na klíně a malá přišla s tím dětským jak mačkáš písmenka a ono ti jeto řiká .. No a sedla si vedle mě a dělala jako že pracuje taky :-) :-) Pocit k nezaplacení, jenže poté jsem si uvědomil, jaký vzor ve mně asi má a to byla další část toho, abych to změnil ...

A kdo řekl, že jsme hodně nepracovali před tím? Nenapadlo Tě, že před tím (puberta atd) se vydělávalo na to aby se to mohlo prochlastat s kamarády? Poté na auto, bydlení? Ono ne každého živý stát nebo maminka ... ;-)
No nene :D koder si udela děcko a už ma macho keci

Jaký kodér? Myslíš, že když jsem to dělal před 14 lety, dělám to pořád? Nejsi džavamenuv spolubydla?
A co je ti po tom pičo :D

Chyť si spolubydlu za ručičku a šupky pro prášeček :) Za chvilku Vám končí volno, tak aby vychovatelé nekřičeli :-)
Co mi tady rozkazuješ šmudlo :D


Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #95 kdy: 23. 12. 2016, 18:27:26 »
Tady někdo nechápe ani rozdíl mezi kodérem a vývojářem. Doporučuji nastudovat. Je to asi to samý, jako rozdíl architekt x kopáč s lopatou. Ne že bych chtěl slovíčkařit, ale v tomto případě je to jasným ukazatelem toho, kdo ví, o čem mluví a kdo si chodí po celodenní dřině u lopaty honit na net svoje vysněné alterego.

Kit

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #96 kdy: 23. 12. 2016, 18:27:52 »
A prozradi nam javaman co za rocket science dela? V cem jeden z par nejlepsich v republice / svete ?

To nám asi neřekne. Jen to, že rebuild aplikace dělá snad po každé změně, což mi připadá úchylné.

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #97 kdy: 23. 12. 2016, 18:31:04 »
A prozradi nam javaman co za rocket science dela? V cem jeden z par nejlepsich v republice / svete ?

To nám asi neřekne. Jen to, že rebuild aplikace dělá snad po každé změně, což mi připadá úchylné.
A ty ještě věříš tomu, že má co rebuildovat?

javaman ()

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #98 kdy: 23. 12. 2016, 18:32:31 »
A prozradi nam javaman co za rocket science dela? V cem jeden z par nejlepsich v republice / svete ?

To nám asi neřekne. Jen to, že rebuild aplikace dělá snad po každé změně, což mi připadá úchylné.

Nevím, proč bych to říkal. Nijak to nesouvisí s tím, co říkám. I kdybych kopal příkopy, tak je to jedno.

To tak bývá, když si chceš být jistý, že pořád funguje. Až za 5 let přijde do PHP to, co máš dnes v Javě, tak budeš valit bulvy. A nedělám kompletní build včetně čistých serverů, protože pak by to vzalo dvojnásobek.

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #99 kdy: 23. 12. 2016, 18:33:04 »
Tady někdo nechápe ani rozdíl mezi kodérem a vývojářem. Doporučuji nastudovat. Je to asi to samý, jako rozdíl architekt x kopáč s lopatou. Ne že bych chtěl slovíčkařit, ale v tomto případě je to jasným ukazatelem toho, kdo ví, o čem mluví a kdo si chodí po celodenní dřině u lopaty honit na net svoje vysněné alterego.
Jdi si radši pro duchod znalče fortranu.

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #100 kdy: 23. 12. 2016, 18:36:06 »
Tady někdo nechápe ani rozdíl mezi kodérem a vývojářem. Doporučuji nastudovat. Je to asi to samý, jako rozdíl architekt x kopáč s lopatou. Ne že bych chtěl slovíčkařit, ale v tomto případě je to jasným ukazatelem toho, kdo ví, o čem mluví a kdo si chodí po celodenní dřině u lopaty honit na net svoje vysněné alterego.
Jdi si radši pro duchod znalče fortranu.

Závist znalostí je svině, co?
Když chceš, dokážeš vše!

javaman ()

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #101 kdy: 23. 12. 2016, 18:38:14 »
Závist znalostí je svině, co?

Znalosti mají cenu jen pro lopaty. Znalost čehokoli neříká, jak ji dokážeš využit. Máme tu jednoho borce, který sice nic použít nedokáže, ale znalostí má hromadu a pořád nám je sem cpe, abychom viděli, že je sice lopata, ale naučená. To je asi jako dnešní VŠ lidi. Sice k ničemu, ale zase toho hodně umí :D

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #102 kdy: 23. 12. 2016, 18:39:23 »
Tady někdo nechápe ani rozdíl mezi kodérem a vývojářem. Doporučuji nastudovat. Je to asi to samý, jako rozdíl architekt x kopáč s lopatou. Ne že bych chtěl slovíčkařit, ale v tomto případě je to jasným ukazatelem toho, kdo ví, o čem mluví a kdo si chodí po celodenní dřině u lopaty honit na net svoje vysněné alterego.
Jdi si radši pro duchod znalče fortranu.

Závist znalostí je svině, co?
Mě sou znalosti víceméně u zadeke, realita je napiču nehledě na schopnosti jednotlivce.

javaman ()

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #103 kdy: 23. 12. 2016, 18:43:50 »
Tady někdo nechápe ani rozdíl mezi kodérem a vývojářem. Doporučuji nastudovat. Je to asi to samý, jako rozdíl architekt x kopáč s lopatou. Ne že bych chtěl slovíčkařit, ale v tomto případě je to jasným ukazatelem toho, kdo ví, o čem mluví a kdo si chodí po celodenní dřině u lopaty honit na net svoje vysněné alterego.
Jdi si radši pro duchod znalče fortranu.

Závist znalostí je svině, co?
Mě sou znalosti víceméně u zadeke, realita je napiču nehledě na schopnosti jednotlivce.

Moje řeč, kámo. Můžeš být úplně k ničemu, ale se štěstím můžeš mít cokoli. Naopak už to tak dobře nefunguje :D

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #104 kdy: 23. 12. 2016, 18:47:18 »
Tady někdo nechápe ani rozdíl mezi kodérem a vývojářem. Doporučuji nastudovat. Je to asi to samý, jako rozdíl architekt x kopáč s lopatou. Ne že bych chtěl slovíčkařit, ale v tomto případě je to jasným ukazatelem toho, kdo ví, o čem mluví a kdo si chodí po celodenní dřině u lopaty honit na net svoje vysněné alterego.
Jdi si radši pro duchod znalče fortranu.

Závist znalostí je svině, co?
Mě sou znalosti víceméně u zadeke, realita je napiču nehledě na schopnosti jednotlivce.

Moje řeč, kámo. Můžeš být úplně k ničemu, ale se štěstím můžeš mít cokoli. Naopak už to tak dobře nefunguje :D
Nejsi dvojče novýho?
Občas máš fakt dobry nazory, povětšinou ale ne a oba dva trollite první ligu.

Ste strašně podobný ...