Proč mi Linux mění čas v BIOSu?

Lael.Ophir

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #180 kdy: 03. 10. 2016, 19:31:50 »
To je prostě nádhera. Já to snad začnu sbírat.
Klidně sbírejte. Vždyť jsou to prostá fakta. Zkuste si osvěžit definici zpětné kompatibility, a podívat se na ni v kontextu Windows API. Pokud máte konkrétní výhradu, sem s ní.


Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #181 kdy: 03. 10. 2016, 19:50:33 »
Ano, přestaň už tro(t)llovat.
(a neprosím)
Trollujete tu vy. Vaše příspěvky nejsou ani vzdáleně k věci, jen mě urážíte. Takže za mě: do ... běžte vy.

https://www.youtube.com/watch?v=bSK84qoVo_I

Lael.Ophir

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #182 kdy: 03. 10. 2016, 20:13:02 »
Ano, přestaň už tro(t)llovat.
(a neprosím)
Trollujete tu vy. Vaše příspěvky nejsou ani vzdáleně k věci, jen mě urážíte. Takže za mě: do ... běžte vy.

https://www.youtube.com/watch?v=bSK84qoVo_I
Jste jako děcko na pískovišti. Za mě jen tohle:
http://www.silverraven.com/fy.htm

nobody(ten pravej)

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #183 kdy: 03. 10. 2016, 20:15:51 »
Trotlujes tu ty sasku z PR oddeleni Microsoftu... urazis vsechny lidi z kterejch delas blbce tim ze tu pises ty PR zvasty od Microsoftu... takze za me tahni odkud te Microsoft vys(r)lal...
Vždyť kecáte. Pro vás jsou "MS trollováním" prostá fakta, která se vám nehodí do krámu. A tím že dovolím napsat pravdu, kterou by vaše oči raději neviděly a vaše uši raději neslyšely, se cítíte nesmírně pobouřen. Problém je u vás, protože jste primitivní hovado které se nedovede srovnat s fakty, a má pak potřebu urážet ostatní.

ty sasku z PR oddeleni Microsoftu, nepises fakta, ty prekrucujes, pises reguleerni PR Microsofti zvasty, nehodi se mi do kramu kdyz nejaka uboha firma vysle nejakeho uboheho saska aby provadela svuj ubohy PR zatah na uzivatele fora kterejm je celej ubohej Microsoft ukradenej... to primitivni ubohe hovado co se nesrovnas s fakty budes spis jeden sasek z PR oddeleni Microsoftu... jses proste v principu stejnej nebo snad i horsi nez SMEJD co nabizi kapesnik proti nachlazeni duchodcum za 30000Kc, ze nic neprodavas je irelavantni, tvuj pristup je stejne SMEJDSKEJ a UBOHEJ... kazdopadne se uklidni a vypadni ty odpade :)

Lael.Ophir

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #184 kdy: 03. 10. 2016, 20:31:12 »
ty sasku z PR oddeleni Microsoftu, nepises fakta, ty prekrucujes, pises reguleerni PR Microsofti zvasty, nehodi se mi do kramu kdyz nejaka uboha firma vysle nejakeho uboheho saska aby provadela svuj ubohy PR zatah na uzivatele fora kterejm je celej ubohej Microsoft ukradenej... to primitivni ubohe hovado co se nesrovnas s fakty budes spis jeden sasek z PR oddeleni Microsoftu... jses proste v principu stejnej nebo snad i horsi nez SMEJD co nabizi kapesnik proti nachlazeni duchodcum za 30000Kc, ze nic neprodavas je irelavantni, tvuj pristup je stejne SMEJDSKEJ a UBOHEJ... kazdopadne se uklidni a vypadni ty odpade :)
Koukám že jsem se strefil do černého :). Zatřepejte nám ještě tím chrastítkem ve tvaru Tuxe, které máte v hlavě. Sice riskujeme že vám budou fekálie téct i nosními dírkami, ale za tu srandu to stojí ;)


Lol Phirae

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #185 kdy: 04. 10. 2016, 00:07:52 »
Ten čurák je ještě tady?

nobody(ten pravej)

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #186 kdy: 04. 10. 2016, 01:02:46 »
Koukám že jsem se strefil do černého :). Zatřepejte nám ještě tím chrastítkem ve tvaru Tuxe, které máte v hlavě. Sice riskujeme že vám budou fekálie téct i nosními dírkami, ale za tu srandu to stojí ;)

ses opravdu hooodne barvoslepej sasek z PR oddeleni Microsoftu...  a navic si to pleses, to u vas se brodite fekaliema, to na me nehazej, to je tvuj problem ze pracujes pro spolecnost co je zhmotnena hromadou sr&cek... jestli ma nekdo necim zachrastit tak sasek z PR oddeleni Microsoftu rolnickama, cink cink, Lael je sasek, cink cink ;)

Lael.Ophir

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #187 kdy: 04. 10. 2016, 01:53:54 »
No ne, sešla se tu hned dvě prasata, která ostatním diskutérům chtějí ukazovat, jak umí zvracet vulgarity v diskusi. Tak to si dejte francouzáka, já vás nebudu rušit ;)

BoneFlute

  • *****
  • 1 981
    • Zobrazit profil
Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #188 kdy: 04. 10. 2016, 02:23:14 »
To je prostě nádhera. Já to snad začnu sbírat.
Klidně sbírejte. Vždyť jsou to prostá fakta. Zkuste si osvěžit definici zpětné kompatibility, a podívat se na ni v kontextu Windows API. Pokud máte konkrétní výhradu, sem s ní.
Ale samozřejmě! Jen pokračujte, nenechte se rozptylovat :-D Já se bavím.

jdobry

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #189 kdy: 04. 10. 2016, 09:41:50 »
Hledáte problém kde není. Synchronizovat čas OS v UTC s RTC běžícím v lokálním čase je celkem jednoduché. Vždyť je to triviální přepočet.
Tak proc to sakra ve windows nefunguje, kdyz je to tak jednoduche! Staci po zmene DST zapnout pocitac az za mesic a windows se s tim nevyrovnaji dokonce i kdyz maji synchronizaci casu s domenou. To je podle vas maly problem, ale pro mne to znamena vyjezd, protoze prihlasit se nejde a do zamceneho nastaveni BIOS/UEFI se uzivatel nedostane.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #190 kdy: 04. 10. 2016, 19:49:11 »
Myslim, ze problem byl vyresen. Navrhuji tem zamknout. Snad by si jeste ucastnici mohli kratce dohodnout nejake zapadle misto, kde si to rozdaji na pesti a pak uz nema cenu to tu drzet v provozu.

nobody(ten pravej)

Re:Proč mi Linux mění čas v BIOSu?
« Odpověď #191 kdy: 04. 10. 2016, 22:05:09 »
No ne, sešla se tu hned dvě prasata, která ostatním diskutérům chtějí ukazovat, jak umí zvracet vulgarity v diskusi. Tak to si dejte francouzáka, já vás nebudu rušit ;)

mas to nejake pomatene, mi slusni lide s moralnimi zasadami se jen snazime aby ten ubohej sasek (teda ty) z uboheho PR oddeleni uboheho Microsoftu odtahnul... ostatni diskuterum se ulevi ze ty tvoje PR zvasty a extremistickou-PR-vulgranost nebudou muset cist... takze ty si dej francouzakem do palie, treba se ti rozsviti a das v Microsoftu vypoved...