Mám jít ještě studovat VŠ

32bit

Mám jít ještě studovat VŠ
« kdy: 05. 04. 2016, 09:46:18 »
Mám jít ještě studovat VŠ? Pokud to spočtu od doby kdy jsem začal programovat v kroužku mladých techniků. Tak 31 let praxe. Matematika je mým koníčkem. Od VŠ již dnes očekávám zábavu, mejdany a hezké holky v budově... Jo a neprudící učitelstvo. Případně jakou fakultu by jste mi doporučili.


lopata

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #1 kdy: 05. 04. 2016, 10:13:37 »
ne.

dalsich 20 let bude na poradu dne agenda na tema: muzi dosahuji nizsiho vzdelani nez zeny. zeny obsazuji mista hrazena statem. stat nema odkud brat penize. muzi se disociuji od statnich instituci a od statu a skryte anarchizuji.

jak predejit rozvratu statu

jak muzum zabranit v anarchizaci zen skrz jejich sabotaz systemu


popravde: cim driv se vsechno zvrtne v neudrzitelnou situaci a cim driv budou mit dlasi generace jen zakladni vzdelani, tim driv se to bude resit.

Yarda

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #2 kdy: 05. 04. 2016, 10:31:53 »
A já mám v garáži auto, předevčírem jsem natankoval plnou, platný řidičák i papíry od auta, nepožil jsem, venku je pěkně, akorát na výlet. Mám se jet podívat do Pardubic nebo do Budějovic?

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #3 kdy: 05. 04. 2016, 10:35:13 »
A já mám v garáži auto, předevčírem jsem natankoval plnou, platný řidičák i papíry od auta, nepožil jsem, venku je pěkně, akorát na výlet. Mám se jet podívat do Pardubic nebo do Budějovic?

Zajeď si do Pelhřimova, prohlídni si...

Yarda

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #4 kdy: 05. 04. 2016, 10:57:10 »
A já mám v garáži auto, předevčírem jsem natankoval plnou, platný řidičák i papíry od auta, nepožil jsem, venku je pěkně, akorát na výlet. Mám se jet podívat do Pardubic nebo do Budějovic?

Zajeď si do Pelhřimova, prohlídni si...
Proč? V Pelhřimově je taky nějaká vysoká škola, abych o ní tazateli mohl dát nějaké reference?
 ;D


Yarda

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #5 kdy: 05. 04. 2016, 11:05:33 »
A co se týká studia - třeba tohle je zajímavý předmět:
https://is.muni.cz/predmet/phil/podzim2012/CJBC732
Možná někde vyučují i předmět "Co tím chtěl básník říci".
 ;D

L.

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #6 kdy: 05. 04. 2016, 11:48:33 »
Ano - ja sem to vloni zase zkusil na FELu a zjistil jsem ze to v mem pripade porad nejde, zatim - takze si dam 2-3 rocky voraz a zkusim to zase :)

Michal Kovačič

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #7 kdy: 05. 04. 2016, 12:03:55 »
Ne

32bit

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #8 kdy: 05. 04. 2016, 12:52:13 »
Odmyslíme li si omáčku otázky, ale vezmem li jen to jádro. Zajímalo by mě naprosto bez zadeke proč ne? Občas nad tím uvažuju... ale říkám si co by mi ta škola ještě mohla dát krom papíru a oživení si některých věcí. Říkám si že bych mohl čistě teoreticky možná narazit na zajímavé projekty... co jen tak poslouchám studenty u pivka.

technomaniak

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #9 kdy: 05. 04. 2016, 13:25:01 »
A já mám v garáži auto, předevčírem jsem natankoval plnou, platný řidičák i papíry od auta, nepožil jsem, venku je pěkně, akorát na výlet. Mám se jet podívat do Pardubic nebo do Budějovic?
Doporučuji Budějovice, je to tam pěkné. A kup si tam nějaké pivko.

Prosil bych taky poradit

Mám novou CZ P-09 (http://www.czub.cz/cz/produkty/pistole/standard/cz-p-09.html) a přibližně 300 nábojů. Samozřejmě disponuji zbrojním průkazem. Protože jsem absolutní tydýt co neví co chce, tak potřebuji poradit. Chci si zastřílet a vyzkoušet. Mám jít střílet nebo ne?

Yarda

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #10 kdy: 05. 04. 2016, 13:35:30 »
Zkus střelit tu pistoli i s náboji. A na zbrojní průkaz třeba taky najdeš zájemce.
 ;D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #11 kdy: 05. 04. 2016, 13:53:57 »
Proč? V Pelhřimově je taky nějaká vysoká škola, abych o ní tazateli mohl dát nějaké reference?
 ;D

Ne, ale je tam krematorium. Tedy alespon podle jisteho filmu.

Rejpal

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #12 kdy: 05. 04. 2016, 14:15:00 »
Ne, ale je tam krematorium. Tedy alespon podle jisteho filmu.

Tento filmovy vtip jsem pochopil az po mnoha letech. Nicmene podle poslednich vyzkumu tam skutecne krematorium dodatecne postavili, akorat shorelo uz pri prvnim zehu...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #13 kdy: 05. 04. 2016, 15:16:41 »
Nicmene podle poslednich vyzkumu tam skutecne krematorium dodatecne postavili, akorat shorelo uz pri prvnim zehu...

Tak to by mne zajimalo, jak pak oddelovali popel neboztika od popela krematoria, eventuelne od popela dalsich neboztiku cekajicich pobliz pece, az na ne prijde rada.

Yarda

Re:Mám jít ještě studovat VŠ
« Odpověď #14 kdy: 05. 04. 2016, 18:20:57 »
...Pokud to spočtu od doby kdy jsem začal programovat v kroužku mladých techniků. Tak 31 let praxe. Matematika je mým koníčkem. Od VŠ již dnes očekávám zábavu, mejdany a hezké holky v budově... Jo a neprudící učitelstvo. Případně jakou fakultu by jste mi doporučili.
Tak kolik ti může být let? Pokud tu praxi bereš od té doby co jsi začal v kroužku mladých techniků, tak možná 40. V tom věku já jsem absolvoval postgraduální kurs. To docela šlo, vybral jsem si ten kurs, abych se zdokonalil v tom co bylo mou profesí. Ale když si vybavím, co všechno jsme se museli naučit na VŠ tak to ani omylem. V tvém věku by asi nějaké mejdany a hezké studentky už moc nepřipadaly v úvahu, brali by tě spíš jako "vrať se do hrobu, mrtvolo". Ale jako nápad to není špatné. Napiš sem něco bližšího, co by sis tak představoval a co už máš za sebou.