Co kdo víte o arboletu ?

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #270 kdy: 06. 04. 2016, 12:22:55 »
...
Kromě těch, kdo začali opravdu brzo, všichni kdysi nadšení těžaři prodělali a ještě byli rádi, že aspoň ty grafárny můžou těm hráčům prodat :) Největší zisk na BTC by měli, kdyby do toho v té době hypu vůbec nešli.

Ale bojuješ proti sytému!!!


UAAA

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #271 kdy: 06. 04. 2016, 19:00:19 »
...
Kromě těch, kdo začali opravdu brzo, všichni kdysi nadšení těžaři prodělali a ještě byli rádi, že aspoň ty grafárny můžou těm hráčům prodat :) Největší zisk na BTC by měli, kdyby do toho v té době hypu vůbec nešli.

Ale bojuješ proti sytému!!!

Lépe bojovat proti sytému nežli proti hladovému, nasr*nému a po zuby ozbrojenému; to ví každý, kdo byl na vojně :-).

jose_d__nepr

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #272 kdy: 15. 04. 2016, 09:19:24 »
Ale bojuješ proti sytému!!!

no to je z celé té arboletí záležitosti nejsměšnější :)
Zajímalo by mě, co si tamní kefalíní představují, pod pojmem systém, a jak zajišťují, aby sami nebyli jeho podmnožinou..

atarist

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #273 kdy: 16. 04. 2016, 15:36:43 »
Ale bojuješ proti sytému!!!

no to je z celé té arboletí záležitosti nejsměšnější :)
Zajímalo by mě, co si tamní kefalíní představují, pod pojmem systém, a jak zajišťují, aby sami nebyli jeho podmnožinou..

To je jednoduché - za reálné peníze nakoupíš spoustu GPU od dvou de facto globálních a monopolních výrobců (nebo special čipy pouze na těžbu), potom těžíš a těžíš, zase samozřejmě platíš v real penězích buď semi-monopolnímu ČEZu (což je ještě dobré) nebo anonymním (čti čínským) vlastníkům solárních elektráren a tím se právě úplně vyvážeš z toho zlého systému. Co na tom není jasný? :-)

dalibor

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #274 kdy: 18. 04. 2016, 21:46:44 »
je toto ještě vlákno o arboletu? já že tady nikdo neřeší nic nového co se v tomto projektu děje, mám dva kámoše, kteří tam mají účty a už docela slušně vydělávají, já jsem teď ušetřil nějaké prachy a chtěl bych se také dostat do projektu. kdyby jste mi uměli někdo nějak pomoct tak bych byl rád. našel jsem nějaké informace na blogách a fcb tuším že se to jmenuje utopie nebo tak nějak, a i tam vlastně všechny negativa padla a tak jsem se rozhodl, že do toho půjdu ale nevím sakra jak, tak kdybyste někdo věděl, dejte mi prosím info, díky předem


jenik

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #275 kdy: 19. 04. 2016, 03:52:16 »
Napiš si na info@arbolet, jedině tam dostaneš odpoveď.

JSH

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #276 kdy: 19. 04. 2016, 08:10:02 »
... mám dva kámoše, kteří tam mají účty a už docela slušně vydělávají, já jsem teď ušetřil nějaké prachy a chtěl bych se také dostat do projektu. kdyby jste mi uměli někdo nějak pomoct ...
Mám tam dva kámoše, ale místo toho abych se zeptal jich, tak se ptám na nějakém zatrolleném fóru. Dobře ty ::)

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #277 kdy: 19. 04. 2016, 08:29:25 »
je toto ještě vlákno o arboletu? já že tady nikdo neřeší nic nového co se v tomto projektu děje, mám dva kámoše, kteří tam mají účty a už docela slušně vydělávají, já jsem teď ušetřil nějaké prachy a chtěl bych se také dostat do projektu. kdyby jste mi uměli někdo nějak pomoct tak bych byl rád. našel jsem nějaké informace na blogách a fcb tuším že se to jmenuje utopie nebo tak nějak, a i tam vlastně všechny negativa padla a tak jsem se rozhodl, že do toho půjdu ale nevím sakra jak, tak kdybyste někdo věděl, dejte mi prosím info, díky předem

 ;D  ;D  ;D
Tak "nenápadná" reklama, to se hned tak nevidí...

Egon

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #278 kdy: 24. 04. 2016, 16:09:34 »
Takhle, taky tam mám kamarádku a vždycky, když se jí na to zeptám, tak zjistím, že nemůže nikoho zvát. Jinak je kolem toho tajemná, jako hrad v Karpatech.

Psal jsem teda na info a tam mi potvrdili, že jsou pozvánky uzavřené, takže se tam zatím nedostane nikdo novej.

elo

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #279 kdy: 25. 04. 2016, 07:45:09 »
Jestli má někdo zájem o vstup do arboletu, tak mu ho zajistím,  napište na elopalk@atlas.cz

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #280 kdy: 25. 04. 2016, 09:43:18 »
Jestli má někdo zájem o vstup do arboletu, tak mu ho zajistím,  napište na elopalk@atlas.cz

Hurááááááááá!!!

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #281 kdy: 25. 04. 2016, 21:38:41 »
Nejasej hawrane, jeste nevis, jakou chce provizi.

JSH

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #282 kdy: 26. 04. 2016, 08:48:52 »
Nejasej hawrane, jeste nevis, jakou chce provizi.
Jestli mu bude stačit jen jedna ledvina, tak je to skvělý obchod. Takováhle šance se vyskytne jen jednou za 31.4 roku. :P

Vlad

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #283 kdy: 26. 04. 2016, 12:26:04 »
Provize byla zanedbatelná :), už ji mám zpět. Hawrane a další, jste jelita:))))

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #284 kdy: 26. 04. 2016, 13:54:13 »
Provize byla zanedbatelná :), už ji mám zpět. Hawrane a další, jste jelita:))))