Co kdo víte o arboletu ?

čumil

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #240 kdy: 03. 04. 2016, 14:20:32 »
ONI TI MAGOŘI Z ARBOLETU ČEKAJÍ NA TO, AŽ PADNE NĚJAKÁ BANKA, DEVALVUJE BĚŽNÁ MĚNA, STOUPNE HODNOTA BITCOINU, LIDI PŘESTANOU VĚŘIT STÁTNÍMU APARÁTU, ZAČNOU SE BOUŘIT A SLÍTNE ASIJSKÁ BURZA, ČÍMŽ SE CELÝ NÁŠ FINANČNÍ SYSTÉM SESYPE JAKO DOMEČEK Z KARET. TOHLE NENÍ OTÁZKA JESTLI, ALE KDY.

Fakt někdo věří tomu, že se to stane? :D Možná špatná léčba...
A ty věříš že se to nestane? Možná špatná léčba...

V takovejch těch lepších kruzích který sou ti na hony vzdálený se tomu co přijde říká "dokonalá bouře".


chocho

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #241 kdy: 03. 04. 2016, 16:02:51 »
Jaký lepší kruhy, co to meleš? Taky asi špatná léčba. Proč by se to prosim tě mělo stát? Nebo jak tě to vůbec napadlo? Nebo lepší kruhy v Bohnicích to říkaly? Proč by se něco vůbec mělo sypat?

huggog

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #242 kdy: 03. 04. 2016, 16:10:11 »
Jaký lepší kruhy, co to meleš?

Takové ty jak tam berou jen císaře, mořeplavce a výjimečné osoby, které vidí to, co ostatní ne..

chocho

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #243 kdy: 03. 04. 2016, 16:13:29 »
A jak se tam teda dostanu? Aby to jen nebyla nějaká pohádka pro hloupé děti. Stejně jako s tou krizí, která nepřijde, že jo.

čumil

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #244 kdy: 03. 04. 2016, 17:05:31 »
A jak se tam teda dostanu? Aby to jen nebyla nějaká pohádka pro hloupé děti. Stejně jako s tou krizí, která nepřijde, že jo.
Aha, jo tak ty si troll ... tak to jo, deš na to ale dost blbě, tady musíš předložit nějaký argumenty aby mohl začít flejm ...

Z mí strany, pokud se alespoň trošku zajímáš o investování a burzu, tak víš že několik poměrně dost zvučných jmen předpovědělo něco čemu oni říkají "perfect storm", krizi daleko horší než tu z roku 2008. Zdroj budou tentokrát evropské banky. Na první vlašťovky tý srandy se můžeš kouknout při pohledu na Deutsche Bank ... ostatně imigranti a výbuchy muslimů nezvedaj důvěru v Evropské subjekty takže to může být ještě rychlejší.

Aktuální finanční model nemůže existovat bez krizí, ostatně, když 1% populace má 99% zdrojů, tak představa stabilního systému s takovou konfigurací je směšná.

Z tví strany vidím jako argument pouze "jsi z bohnic" a to chlapče takhle snadno nefunguje :) jako troll si selhání...


watcher

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #245 kdy: 03. 04. 2016, 17:06:46 »
Jaký lepší kruhy, co to meleš?

Takové ty jak tam berou jen císaře, mořeplavce a výjimečné osoby, které vidí to, co ostatní ne..
Taky umím psát pod více nickama nicko  8)

chocho

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #246 kdy: 03. 04. 2016, 17:11:59 »
A jak se tam teda dostanu? Aby to jen nebyla nějaká pohádka pro hloupé děti. Stejně jako s tou krizí, která nepřijde, že jo.
Aha, jo tak ty si troll ... tak to jo, deš na to ale dost blbě, tady musíš předložit nějaký argumenty aby mohl začít flejm ...

Z mí strany, pokud se alespoň trošku zajímáš o investování a burzu, tak víš že několik poměrně dost zvučných jmen předpovědělo něco čemu oni říkají "perfect storm", krizi daleko horší než tu z roku 2008. Zdroj budou tentokrát evropské banky. Na první vlašťovky tý srandy se můžeš kouknout při pohledu na Deutsche Bank ... ostatně imigranti a výbuchy muslimů nezvedaj důvěru v Evropské subjekty takže to může být ještě rychlejší.

Aktuální finanční model nemůže existovat bez krizí, ostatně, když 1% populace má 99% zdrojů, tak představa stabilního systému s takovou konfigurací je směšná.

Z tví strany vidím jako argument pouze "jsi z bohnic" a to chlapče takhle snadno nefunguje :) jako troll si selhání...

Jakej troll? Když někdo píše blbosti, tak mě to zajímá. Jsem rád, že jsi se vyjádřil.

O burzu ani investování se fakt nezajímám, takže nemám info jako ty. Zvučná jména mi naštěstí nic neříkají, takže těžko tomu věřit. Krize 2008 byla pro ČR úplně v pohodě, takže ani horší mě moc asi nezajímá. Pán tady ale popisoval nějaký kolaps, který určitě nikde nevidím. Proto jsem se raději ptal, aby mi něco neuniklo.

huggog

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #247 kdy: 03. 04. 2016, 17:36:14 »
Taky umím psát pod více nickama nicko  8)
Ó JAK JSI MOCNÝ


Můžeš se podělit o nějaký zdroj, kde zvučné jméno říká, že přijde taková krize, že padnou všechny banky a přestane se platit penězma?
Ono krize někdo předpovídá prakticky neustále, takže to občas někomu i vyjde. 

watcher

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #248 kdy: 04. 04. 2016, 00:44:27 »
Taky umím psát pod více nickama nicko  8)
Ó JAK JSI MOCNÝ


Můžeš se podělit o nějaký zdroj, kde zvučné jméno říká, že přijde taková krize, že padnou všechny banky a přestane se platit penězma?
Ono krize někdo předpovídá prakticky neustále, takže to občas někomu i vyjde.
Musím tě zklamat. to cos napsal nepředpovídá nikdo ... nikdo opravdu neřekl že v nadcházející krizi padnou všechny banky. Stačí když to bude pár v Evropě.

A o zdroj se klidně podělím. Úplně takový ten nejoficiálnější je World Bank ...

čumil

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #249 kdy: 04. 04. 2016, 00:57:16 »
A jak se tam teda dostanu? Aby to jen nebyla nějaká pohádka pro hloupé děti. Stejně jako s tou krizí, která nepřijde, že jo.
Aha, jo tak ty si troll ... tak to jo, deš na to ale dost blbě, tady musíš předložit nějaký argumenty aby mohl začít flejm ...

Z mí strany, pokud se alespoň trošku zajímáš o investování a burzu, tak víš že několik poměrně dost zvučných jmen předpovědělo něco čemu oni říkají "perfect storm", krizi daleko horší než tu z roku 2008. Zdroj budou tentokrát evropské banky. Na první vlašťovky tý srandy se můžeš kouknout při pohledu na Deutsche Bank ... ostatně imigranti a výbuchy muslimů nezvedaj důvěru v Evropské subjekty takže to může být ještě rychlejší.

Aktuální finanční model nemůže existovat bez krizí, ostatně, když 1% populace má 99% zdrojů, tak představa stabilního systému s takovou konfigurací je směšná.

Z tví strany vidím jako argument pouze "jsi z bohnic" a to chlapče takhle snadno nefunguje :) jako troll si selhání...

Jakej troll? Když někdo píše blbosti, tak mě to zajímá. Jsem rád, že jsi se vyjádřil.

O burzu ani investování se fakt nezajímám, takže nemám info jako ty. Zvučná jména mi naštěstí nic neříkají, takže těžko tomu věřit. Krize 2008 byla pro ČR úplně v pohodě, takže ani horší mě moc asi nezajímá. Pán tady ale popisoval nějaký kolaps, který určitě nikde nevidím. Proto jsem se raději ptal, aby mi něco neuniklo.
Řeknu ti to upřímně, ani lidi kteří jsou v "centru" nemaj tak docela přehled o tom co se děje (a to je taky důvod proč trhy tak ovládá nálada). Člověk jako ty který se o trh absolutně nezajímá prostě k tomu nemůže nic říct, natožpak ještě někoho posílat do bohnic. Krize z roku 2008 zasáhla hlavně USA, mi sme byli úplně na chvostu. Nadcházející krize zasáhne přímo Evropu. ČR je brutálně provázaná s německem, když němčouři pudou do kopru, mi taky. A jako na potvoru jedna něměcká banka se brutálně propadla a padá zvesela už několik měsícu dál (Deutsche Bank).

Druhá věc je že i evropský banky se začali připravovat. Pozměnili si trošičku podmínky, takže místo státu budou ztrátu banky sanovat její klienti. Ve zkratce, když padne banka v který máš prachy, budeš mít holou p r d e l :)

A teď si jen představ že by padly USA s dluhem 18 bilionů nebo kolik to vlastně maj ... to už by ani nebyla "perfect storm" ale spíš "shit storm".

i

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #250 kdy: 04. 04. 2016, 11:40:06 »

Znáte btcjam.com ? je to klasicý systém p2p půjček, při šikovné volbě půjček k investici lze docela dobře dosáhnout zisku podobného tomu na Arboletu. I tam jsem investoval pár peněz a zatím se zdá že funguje pěkně.

Fungoval až do včerejška,

Včera se po přihlášení na btcjam.com objevila zpráva, že od dnešního dne zastavují možnost investovat pro americké investory. Zpráva je vidět pouze po přihlášení z americké IP-adresy, například při použití prohlížeče opera-mini, který má svůj "jako-proxy" v americe. Investorům z ostatních IP-adres se tato zpráva ani nezobrazuje, z české IP mi systém funguje normálně dál, mohu investovat do půjček a chodí mi splátky.

Co si kdo o tom myslíte ? oni sice hlásají něco o ochraně dlužníků před jistým advokátem, ale skutečné důvody mohou být jakékoliv.

Může to být ochrana amerických investorů (strach z amerických advokátů) chystaný pád letadla ?

Může to být třeba reakce na nátlak od amerických bank a finančních institucí, kteří díky p2p půjčkám přichází o velké peníze ?

Může to být i jiný důvod ? jaký ?

ukažte se odborníci !!!


Lol Phirae

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #251 kdy: 04. 04. 2016, 12:01:37 »
Může to být třeba reakce na nátlak od amerických bank a finančních institucí, kteří díky p2p půjčkám přichází o velké peníze ?

Jojo, určitě. A taky za to může Aštar Šeran, ještírci a globální komplot kolem placatý zeměkoule. Protože vono je velkej problém udělat normální P2P půjčky bez týhle krypto šaškárny, viď.

i

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #252 kdy: 04. 04. 2016, 12:18:30 »
Může to být třeba reakce na nátlak od amerických bank a finančních institucí, kteří díky p2p půjčkám přichází o velké peníze ?

Jojo, určitě. A taky za to může Aštar Šeran, ještírci a globální komplot kolem placatý zeměkoule. Protože vono je velkej problém udělat normální P2P půjčky bez týhle krypto šaškárny, viď.

Určitě to není problém udělat bez kriptoměn, třeba například benefi.cz, zonky.cz, a další, ale těch žádostí o půjčku je daleko méně, není tolik z čeho vybírat.

Bez kriptoměn těžko uděláš podobný systém s globální působností, dokuď finanční instituce budou přesvědčené o své nadřazeosti.

Ale nic si z toho nedělej, když budeš chvilku poctivě číst tak pochopíš i to jak fungují kriproměny a přestaneš se jich bát, doporčují ti začít třeba u toho co je to asymetrické šifrování a PKI, zkus si o tom něco přečíst a uvidíš že to nakonec půjde.

I když ono to s tím čtením asi moc slavné nebude co? asi jsi nechodil do školy když věříš že je země placatá.

žádného Aštara Šarana neznám, debiloviny se nezabývám, nemám na ně čas, musím číst o hmatatelnǰších věcech :-)


asdsdf

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #253 kdy: 04. 04. 2016, 12:39:11 »
Vyzera to na dalsiu instituciu porovnatelnu s BMG invest kedysi u nas  :-[

Rejpal

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #254 kdy: 04. 04. 2016, 13:11:57 »
Může to být třeba reakce na nátlak od amerických bank a finančních institucí, kteří díky p2p půjčkám přichází o velké peníze ?

Jojo, určitě. A taky za to může Aštar Šeran, ještírci a globální komplot kolem placatý zeměkoule. Protože vono je velkej problém udělat normální P2P půjčky bez týhle krypto šaškárny, viď.

Určitě to není problém udělat bez kriptoměn, třeba například benefi.cz, zonky.cz, a další, ale těch žádostí o půjčku je daleko méně, není tolik z čeho vybírat.

Bez kriptoměn těžko uděláš podobný systém s globální působností, dokuď finanční instituce budou přesvědčené o své nadřazeosti.

Ale nic si z toho nedělej, když budeš chvilku poctivě číst tak pochopíš i to jak fungují kriproměny a přestaneš se jich bát, doporčují ti začít třeba u toho co je to asymetrické šifrování a PKI, zkus si o tom něco přečíst a uvidíš že to nakonec půjde.

I když ono to s tím čtením asi moc slavné nebude co? asi jsi nechodil do školy když věříš že je země placatá.

žádného Aštara Šarana neznám, debiloviny se nezabývám, nemám na ně čas, musím číst o hmatatelnǰších věcech :-)

A ty šupej zpátky do školy! Podle http://www.vuppraha.cz/wp-content/uploads/2011/03/Doporucene-ucebni-osnovy-predmetu-CJL-AJ-a-M-pro-zakladni-skolu.pdf se nenacházíš ani ve stadiu

1. stupeň ZŠ
Ve výuce českého jazyka a literatury na 1. stupni je důraz kladen především na:
...
•    osvojení základních pravopisných jevů;
•    vhodné užívání jazykových prostředků;
•    výstižné formulování a sdělování svých myšlenek;
•    získávání informací z různých zdrojů, tradičních i digitálních;
...

Takže přestaň pod lavicí chatovat a věnuj se právě probíranému učivu, jinak ti učitelka vrátí zabavenou elektroniku až na konci školního roku.