Nový Root již dnes?

banan

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1635 kdy: 02. 06. 2017, 19:10:26 »
pardon
s/adblock/uBlock/
s/noscipt/noscript/

mea maxima culpa


zdéňa

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1636 kdy: 03. 06. 2017, 10:37:49 »
Chápu, že je to především věc inzerenta, co si zadává jako reklamu.  Když se ale na lidi bude smát tohle, tak se bojím, že toho moc neprodají, zvláště když de facto dělají v propagaci:


link:
https://www.root.cz/pr-clanky/proc-by-firmy-mely-resit-pristupnost-webu-rozhovor-s-radkem-pavlickem/

?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1637 kdy: 03. 06. 2017, 18:45:59 »
Mi povídej, dokonce se to zobrazuje na více webech. Třeba si nějaký markeťák řekl, že blonďaté pipiny na ajťáky fungovat nebudou, tak tam dali radši toto...

Ale jo, reklama má na první pohled zaujmout, to se nepochybně podařilo. Pohled je to však velice krátký, neboť následuje urychlené vyhledání ikony *blocku...

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1638 kdy: 19. 06. 2017, 20:35:01 »
Koukam, ze soudruzi patlalove uz patlaj i error stranky ... parada co?

Omlouváme se, na našem serveru došlo k technickému problému.
Zkuste, prosím, navštívit tyto stránky později.
Děkujeme, za pochopení.

HTTP Error 500 Internal server error

...
<code>
<head>
   <meta http-equiv="Content-language" content="cs">
   <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
      <script type="text/javascript">
         var dataLayer = [{"stranka":{"typ":"Shared:Error","nazev":"Intern\u00ed chyba serveru","url":"https:\/\/www.root.cz\/clanky\/debian-9-stretch-je-tu-firewall-nftables-a-konec-mysql\/nazory\/926398\/odpovedet\/","404":false}},{"prihlasen":false,"userHash":null}];
      </script>
</code>

Jo, neni nad to kdyz se na webu rozjebanym js nezobrazi ani error, protoze v nem je ten rozjebanej script taky ...

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1639 kdy: 28. 06. 2017, 17:30:33 »
1. Kde je aktulně "cílová plocha" pro myš v těch políčkách pro hodnocení příspěvků?
V poslední době to na klik kdekoli uvnitř toho pole nereaguje, musím klikat několikrát a když už najdu místo, kde to zabere, tak u dalšího pole je to už jinde. (nemění se to nějakým randomem, aby ze uživatel nenudil?)

2. Už po několikáté se mi stalo, že vlezu do nějaké diskuse, několikrát se v ní poposunu a když pak kliknu na "back" tlačítko, tak se to prostě zpět v historii neposune. Můžu klikat do alelelujá...
[matlafoun, opera]


j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1640 kdy: 03. 07. 2017, 09:13:08 »
Tak co, kdypa to tem patlalum zase sleti?

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1641 kdy: 03. 07. 2017, 12:43:04 »
Tak co, kdypa to tem patlalum zase sleti?

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

GET https://forum.root.cz/index.php?topic=12625.msg217522;topicseen#new
Waiting: → 46826 ms

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1642 kdy: 03. 07. 2017, 14:16:57 »
The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1643 kdy: 03. 07. 2017, 17:11:43 »
Tak můžeme uzavírat sázky :-), už se mi taky objevují lagy a tyhle chyby:

Kód: [Vybrat]
Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

jou

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1644 kdy: 05. 07. 2017, 14:14:19 »
Citace: meo

Ahoj, jsem sváteční zvídavý uživatel internetu a vždycky když na root.cz něco nalistuju a začnu číst, tak mi to celý poskočí do pryč, protože se někde nad tím textem do stránky narve nějaký reklamní veleobrázek a já zase musím pracně rolovat abych našel co mám rozečtený! Nešlo by to nějak zařídit, že by ta reklama s tou stránkou nehejbala?

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1645 kdy: 05. 07. 2017, 14:59:35 »
Nešlo by to nějak zařídit, že by ta reklama s tou stránkou nehejbala?

Je to absurdni, ale i po mnoha stiznostech a ubehlych mesicich, je nejlepsim resenim blokovani reklamy (napr. uBlock origin doplnek).

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1646 kdy: 05. 07. 2017, 15:32:11 »
Nešlo by to nějak zařídit, že by ta reklama s tou stránkou nehejbala?

Je to absurdni, ale i po mnoha stiznostech a ubehlych mesicich, je nejlepsim resenim blokovani reklamy (napr. uBlock origin doplnek).

Očividně postupují cestou nejmenšího odporu - opravit tu hromadu chyb a UX prasáren je složitější, než dát žebrací žlutou lištu, aby si lidi vypnuli adblock. Problém solved ;D

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1647 kdy: 14. 07. 2017, 11:07:10 »
Sleduji další veliká vylepšení, např. odeslání komentáře pod zprávičkami/články trvá asi dvacet sekund, při nichž asi trpaslíci transportují jedničky a nuly na Žižkov.  ;D ::)

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1648 kdy: 17. 07. 2017, 09:52:08 »
Na serveru došlo k chybě. Obnovit stránku. ... njn, sem se po 30s dozvedel, ze se vlastne nevi co se stalo ...

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1649 kdy: 18. 07. 2017, 21:23:47 »
Do (_!_), to neustálé odskakování po návratu na home page je k ZBLITÍ.
 >:(