Krásná reklama

Re:Krásná reklama
« Odpověď #15 kdy: 21. 09. 2015, 10:31:59 »
Zkusili a řešíme to celkem intenzivně. Ale je to výrazně složitější než si myslíte, hraje v tom roli spousta faktorů a lidí. Ale do nového designu se prosadilo zatím minimálně to, že to nebude mít tak výraznou pozici.


Lol Phirae

Re:Krásná reklama
« Odpověď #16 kdy: 21. 09. 2015, 10:46:30 »
No já jen, že čtenářem může být taky potenciální inzerent. A teď si zkus představit "normální" reklamu nějaké seriózní firmy vedle zmíněných hovadin. Nevím, asi bych o to jako inzerent nestál.

obchodník s

Re:Krásná reklama
« Odpověď #17 kdy: 21. 09. 2015, 11:40:00 »
prej když tu nevhodnou reklamu blokujete, jaktože se na webu vyskytuje reklama?
Asi meleš zase...
neboj, my taky blokujeme

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Krásná reklama
« Odpověď #18 kdy: 21. 09. 2015, 11:49:02 »
Musím za sebe říct, že na root.cz lezu v 75% případů z pracovního stroje. Samozřejmě proto držím prohlížeč (resp. sebe) v režimu NSFW (tedy nemám kde nabrat balast, díky kterému se mi tu pak bude zobrazovat reklama na zvětšení jistého orgánu, lokální erotické služby, mámy, které potřebují vy*ukat apod.). Profil prohlížeče prostě nedovoluje zobrazení takových reklam (protože z profilu nelze vyčíst zájem o ně).

Nutné však dodat, že reklama na podporu růstu vlasů (píčovina), svalů (píčovina) a teď i tahle, kdy mi má stát jako dvacetiletýmu (píčovina) už začíná být lehce NSFW. A přesto se zobrazuje i na čistém prohlížeči - nejde o personifikovanou reklamu.

Petře, nezávidím, redakční email bude brzo plný bordelu. Vlastního bordelu.

Re:Krásná reklama
« Odpověď #19 kdy: 21. 09. 2015, 12:05:09 »
Musím za sebe říct, že na root.cz lezu v 75% případů z pracovního stroje. Samozřejmě proto držím prohlížeč (resp. sebe) v režimu NSFW (tedy nemám kde nabrat balast, díky kterému se mi tu pak bude zobrazovat reklama na zvětšení jistého orgánu, lokální erotické služby, mámy, které potřebují vy*ukat apod.). Profil prohlížeče prostě nedovoluje zobrazení takových reklam (protože z profilu nelze vyčíst zájem o ně).

Nutné však dodat, že reklama na podporu růstu vlasů (píčovina), svalů (píčovina) a teď i tahle, kdy mi má stát jako dvacetiletýmu (píčovina) už začíná být lehce NSFW. A přesto se zobrazuje i na čistém prohlížeči - nejde o personifikovanou reklamu.

Petře, nezávidím, redakční email bude brzo plný bordelu. Vlastního bordelu.

Nehledě k tomu, že jsem si kdysi dal schůzku s takovou mámou, co potřebuje vyťukat a nikdo nepřišel,  >:( .


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Krásná reklama
« Odpověď #20 kdy: 21. 09. 2015, 12:40:12 »
pecunia not olet

Pecunia non olet.

Nehledě k tomu, že jsem si kdysi dal schůzku s takovou mámou, co potřebuje vyťukat a nikdo nepřišel,  >:( .

Jeste ke vsemu ty reklamy na Rootu nefunguji!

Lol Phirae

Re:Krásná reklama
« Odpověď #21 kdy: 21. 09. 2015, 13:05:26 »
Pecunia non olet.

Anglicka kontrola pravopisu nejde s latinou zrovna dohromady.  ::)

JSH

Re:Krásná reklama
« Odpověď #22 kdy: 21. 09. 2015, 13:08:07 »
Nehledě k tomu, že jsem si kdysi dal schůzku s takovou mámou, co potřebuje vyťukat a nikdo nepřišel,  >:( .
Asi usoudila, že máš na to ťukání špatnej zobák. Jó kdybys nebyl hawran ale datel, to by se to ťukalo :P

Re:Krásná reklama
« Odpověď #23 kdy: 21. 09. 2015, 13:24:59 »
Nehledě k tomu, že jsem si kdysi dal schůzku s takovou mámou, co potřebuje vyťukat a nikdo nepřišel,  >:( .
Asi usoudila, že máš na to ťukání špatnej zobák. Jó kdybys nebyl hawran ale datel, to by se to ťukalo :P

Ahá.

(možná jsem neměl posílat své foto (na poslední chvíli, chtěl jsem si to pozichrovat))

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:Krásná reklama
« Odpověď #24 kdy: 21. 09. 2015, 14:24:23 »
Pokud uvidíte někdy něco závadného nebo nevhodného, pošlete mailem na redakci adresu, na kterou ta reklama vede.

Neříkej dvakrát, já se stanu svědomitým bonzákem reklam  ;D .

Re:Krásná reklama
« Odpověď #25 kdy: 21. 09. 2015, 14:49:15 »
Říkám to i třikrát a myslím to vážně: pokud tam bude něco nevhodného, budeme rádi za screenshot a odkaz do mailu. My to tu taky samozřejmě nechceme.

Kit

Re:Krásná reklama
« Odpověď #26 kdy: 21. 09. 2015, 14:52:59 »
Pokud uvidíte někdy něco závadného nebo nevhodného, ...

Hlavně mi u reklam chybí její rozměry. Zobrazím stránku, nic se neděje. Naroluji na odkaz a kliknu. V tu chvíli stránka uskočí, protože se nahoře vecpala reklama a já kliknu na něco úplně jiného, než na co jsem chtěl. Stává se mi to velmi často (zejména na tabletu) a považuji za vadu webdesignu, že s tím reklamním obrázkem nepočítá.

Re:Krásná reklama
« Odpověď #27 kdy: 21. 09. 2015, 15:00:54 »
To jsme tu řešili a je to nejlepší ze špatných řešení. Možnosti jsou tři:

1. Čekat na načtení reklam a pak ukázat celou stránku. – Tak to bylo kdysi a když vypadl reklamní systém, tak se web nenačetl. Nejhorší varianta.
2. Nechat všude místo pro jistotu, kdyby se tam vložila později reklama. – Problém, protože web bude děravý. My předem nevíme, kde ty reklamy budou, dosazuje je tam externí reklamní systém, který se rozhoduje za letu.
3. Načíst web hned a pak do něj ty reklamy dodat. – Současný stav, přijde nám nejlepší. Web sice poskakuje, ale nezasekne se a ani není děravý, pokud se systém rozhodne tam reklamu nedat.

Jak vidíte, není to jednoduché a i takové věci musíme řešit. Bohužel.

Radovan.

Re:Krásná reklama
« Odpověď #28 kdy: 21. 09. 2015, 16:58:17 »
Souvislost s tím vtipem nevidím, na tom obrázku je paní s pivem, tam vůbec k záměně nemůže dojít. Podle mě to je jasný odkaz na pivo a nic jiného.

A to víte co mají společného pivaři a nekrofilní pedofilové?
...
Studenou dvanáctku!

Kit

Re:Krásná reklama
« Odpověď #29 kdy: 21. 09. 2015, 17:19:54 »
A to víte co mají společného pivaři a nekrofilní pedofilové?
...
Studenou dvanáctku!

Teplou dvanácku nechce snad nikdo. Koukat se na to dá, ale to je asi tak všechno.