reklama - opravdu?

Kit

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #30 kdy: 03. 09. 2015, 13:24:37 »
No aby to byla náhoda ... ono možná google vytipoval, že na root (a podobné weby) chodí podvyživení jedinci co jen sedí u pc a tak se jim snaží podstrčit nějaké ty svaly.
Já do toho šel, nakoupil jsem vše, co mi podstrčili a teď vypadám přesně jak ten kluk na fotce. Mám pořádný buchty na břiše, bicáky jak Arnold a ksicht přesně jak ten desetiletej chlapec z obrázku. Doporučuju všem! PS: Mají i verzi pro ženský, zvětšuje kozy, zmenšuje břicho a v ksichtu vypadáte jako lolitka! Taky doporučuju všem!

Nejprve bych asi musel užít tohle: https://www.youtube.com/watch?v=z9pD_UK6vGU


Puf

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #31 kdy: 03. 09. 2015, 16:23:41 »
Zrovna jsem se stavil na forum, že sem umístím ten samý screen s tím synkem :D řeknu vám, ty odtučňovací reklamy na Rootu jsou větší sranda než ten komix  :D

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #32 kdy: 03. 09. 2015, 18:17:25 »
No aby to byla náhoda ... ono možná google vytipoval, že na root (a podobné weby) chodí podvyživení jedinci co jen sedí u pc a tak se jim snaží podstrčit nějaké ty svaly.
Tyto reklamy neprovozuje Google, ten má lepší výběr (díky špiclování).
No aby to byla náhoda ... ono možná google vytipoval, že na root (a podobné weby) chodí podvyživení jedinci co jen sedí u pc a tak se jim snaží podstrčit nějaké ty svaly.
Já do toho šel, nakoupil jsem vše, co mi podstrčili a teď vypadám přesně jak ten kluk na fotce. Mám pořádný buchty na břiše, bicáky jak Arnold a ksicht přesně jak ten desetiletej chlapec z obrázku. Doporučuju všem! PS: Mají i verzi pro ženský, zvětšuje kozy, zmenšuje břicho a v ksichtu vypadáte jako lolitka! Taky doporučuju všem!
Přidávám se k hawranově gratulaci a doporučuji vyhledat lékařskou pomoc.

x.Dub

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #33 kdy: 09. 09. 2015, 14:40:11 »
Řeknu vám, tak u tohoto tématu jsem se dost nasmál. Navíc jsem po 2 dnech myslel, že tyto reklamy zmizely, ale kdepak, je to tu znovu :-D
Jeden úlovek z hlavní stránky:

A hned potom zde na fóru:


tomasfuk

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #34 kdy: 09. 09. 2015, 15:21:51 »
Správci roota nemají zřejmě zájem to řešit. Možná to jsou dokonce jediné reklamy, které jsou jim nabízeny. Takže to musí vyřešit čtenář nějakým *blockem. A pak třeba ignorovat ty nářky o finanční situaci roota.


kupa

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #35 kdy: 09. 09. 2015, 17:52:04 »
2 tomasfuk
Finanční situace Roota někomu fuk být nemusí, když ho používá jako ranní čtení před prací.

I když tohle téma je fakt votřes.

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #36 kdy: 09. 09. 2015, 19:44:12 »


Ten bude na steroidech...

tomasfuk

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #37 kdy: 10. 09. 2015, 10:03:07 »
Fuj, takhle nějak si představuju, že se dneska vykrmujou kuřata ve velkochovech...

McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #38 kdy: 10. 09. 2015, 11:11:10 »
Většina těch reklam je úžasná. :) Já se vždy bavím, když si čtu, co nějaký chorý mozek vymyslel za žblept. Chtěl bych vědět, jaký člověk klikne a přípravek na růst svalů/vlasů/cecků koupí... (hádám, že se to týká spíše typických návštěvníků serverů jako super.cz nebo ahaonline.cz a podobný odpad)

Kit

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #39 kdy: 10. 09. 2015, 12:05:28 »


Ten bude na steroidech...

To vypadá spíš na synthol...

x.Dub

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #40 kdy: 10. 09. 2015, 12:50:37 »


Ten bude na steroidech...

To vypadá spíš na synthol...

Podle mě to bude spíš Gimp, v lepším případě Photoshop. A firma si na úpravu najala nějakýho náctiletýho amatéra...

Lamicz

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #41 kdy: 10. 09. 2015, 13:30:15 »
Ona je ještě možnost, že např. 90 procent reklam jsou tyto ko***iny... Proto jsou vidět čímdál víc :)

Ovrscout

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #42 kdy: 18. 09. 2015, 17:49:17 »
Jestli testujete odolnost uživatelů roota na reklamy, tak hlásím že u mne už je to přes míru, po shlédnutí další reklamy z kategorie "podvod či hnus", tentokráte "Reduktor impotence" má trpělivost přetekla, další várku těhle reklam už nemám chuť sledovat.
Zapínám nejmenovaný plugin pro blokování, přinejmenším na půl roku, nebo dokud nepotvrdíte že se to nebude opakovat.
Je mi to líto, snažil jsem se.

Prosím o  nápravu, tyhlety reklamy už mi přijdou hodně nahraně (co na to říká zákon o reklamně?), bylo by  škoda přijít o root.cz kvůli nějakému hloupému reklamnímu bloku a jak to tak vypadá tak se to pomalu ale jistě stupňuje.

Radovan.

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #43 kdy: 18. 09. 2015, 19:22:42 »
Ona je ještě možnost, že např. 90 procent reklam jsou tyto ko***iny... Proto jsou vidět čímdál víc :)

Kdysi jsem také nadával na blbé reklamy. Časem mi ale došlo že vlastně blbé nejsou, jenom přesně odpovídají inteligenci cílové skupiny ;D