Levný studentský notebook

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Levný studentský notebook
« Odpověď #75 kdy: 09. 04. 2015, 17:08:06 »
Jo, znam cloveka, co si na klavesnici Maca usplouchl tak lzicku kafe a Mac byl v zakonceni zazivaciho traktu.


Re:Levný studentský notebook
« Odpověď #76 kdy: 09. 04. 2015, 21:02:21 »
Chápu to správně, že laptop v ceně 4 tisíc jsi na první stránce nejprve nabídl za 8 tisíc, a teď k němu přihazuješ ty služby, ale nezvyšuješ cenu?
Ano mohu ti ten samý laptop prodat za těch 8 tisíc se službami ... neboť znám tento HW a tak není problém, a nebo bez těch služeb za cenu nižší.
A nebo očesat ten HW o přidané součástky a pak cenu snížit ještě méně, třeba na 3, 2 ?

Otázka je zda to pak pro mne jako prodávajícího má takový prodej smysl.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Re:Levný studentský notebook
« Odpověď #77 kdy: 09. 04. 2015, 21:06:47 »
To si ani neumíš představit jaká to je sranda ... .

Ale umím, už jsem takové kupující zažil.
Kdy zavolá mě člověk a řekne já chci pro syna herní laptop s i7, 8GB RAM, 128GB SSD+1TB HDD, grafiku nVidia.......
Vedle sedí natěšený mladý 16-17-18-... let student

Já najdu příslušný možný laptop, řeknu cenu = normální cenu, z ceníku třeba TS B.....

A odpověd zní, ... "já myslel něco tak do 10 tis.."

To pak zas až taková sranda není....
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Re:Levný studentský notebook
« Odpověď #78 kdy: 09. 04. 2015, 21:08:57 »
tak 1dcl mi neprijde jako potrisneni, to by byla spis 1plz(polevkova lzice) a samozrejme kdyz na thinkpad vylejes kybl vody tak se asi nekam voda dostane :-D kazdopadne politej thinkpad (nebo jinej s prolejvaci keyb) je vzdy mensi sance ze se podela nez polite neco jineho co nema prolejvaci keyb...
Bohužel stejně vždy záleží na technikovi v záručním servisu, jestli posoudí tekutinu jako reklamovatelnou či nikoliv.

ad 18let... aby to nenapadlo, je ti 18, priprav sampano, pujdeme ti implementovat tvuj prvni chip :)

Dobrý....
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Re:Levný studentský notebook
« Odpověď #79 kdy: 09. 04. 2015, 21:13:17 »
Chápu to správně, že laptop v ceně 4 tisíc jsi na první stránce nejprve nabídl za 8 tisíc, a teď k němu přihazuješ ty služby, ale nezvyšuješ cenu?
.... doplnění.....
A nikdy jsem netvrdil, že ten laptop má cenu 4 tisíc.
Konstatoval jsem, že za 8 (možná necelých) bych uvažoval o jeho prodeji.

Až ho budu chtít skutečně nezbytně nutně prodat, zadám jeho prodej do bazaru, ...

Nicméně, za těch 8 bych ho prodal jedině s garancí (neplést s zárukou) funkčnosti.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---