Je titul potřebný pro praxi?

iwtu

Re:Je titul potřebný pro praxi?
« Odpověď #495 kdy: 30. 05. 2015, 22:29:33 »
My se nehandrkujeme o to, kdo je chytřejší. My se tady snažíme dokázat,že ten druhý je blbec :)

A já si nezačal.
Prohlásil jsem, že mezi vysokoškoláky je hromada blbců, a že je mnohem důležitější jak to komu myslí než jakou má kdo školu. Načež Jakub Galgonek se rozhodl, že ukáže, že blbec jsem já, a že nemám páru o čem mluvím když mluvím o diferenčních rovnicích. (poslední věta je čistě moje spekulace :) )
Má tedy význam vysokoškolské vzdělání? Ne. Produkuje pouze lidi, kteří se přetahují nad zbytečnými otázkami.

Mně tam nepočítej. Já se tu už přihlásil k tomu, že mám dokončenou školu základní.
A ty otázky nejsou zbytečné. Ukazují, že mnoho absolventů VŠ (jako např. Jakub Galgonek) školu studovalo po povrchu, nepřemýšleli o věcech do hloubky, a v praxi jim dělají potíž jednoduché problémy.
A to odhaduju, že Jakub Galgonek se velmi pohodlně vejde do horních 50% vysokoškoláků. Já bych tipnul, že dokonce do 25%. íAle to trochu vařím z vody, nejsem expert na posuzování kvality absolventů VŠ)

Ano. Mezi vysokoskolakmi je hromada blbcov. V kazdej dostatocne velkej skupine je hromada blcov. A? Zvlast v tychto casoch ked sa z VS robi skoro maturita. Mimochodom, stretol som vela vysokovzdelanych ludi s naozaj vysokym IQ ale boli to blbci. Sice nie v tom svojom obore ale na ostatne veci mali nazory ako blbci.

VS titul ti dava oficialnu specializaciu na nieco. Nie patent na rozum.

Podla google by Jakub Galgonek mohol byt z MFF http://siret.ms.mff.cuni.cz/members/galgonek/home a podla tej stranky nie je v informatike uplne nemehlo. Ale je divny rovnako ako ty, ked ti osobne veci riesite na fore, ktore na to nie je urcene v teme, ktora na to nie je urcite. Alebo inac, keby ste boli na gymku a maturite by sme mali napisat sloh ala diskusny prispevok, tak nezmaturujete.


Re:Je titul potřebný pro praxi?
« Odpověď #496 kdy: 30. 05. 2015, 23:31:46 »

Jo, za tuto diskuzi si sypu popel na hlavu, bylo velmi hloupé nechat se do ní zatáhnout.

Kolemjdoucí

Re:Je titul potřebný pro praxi?
« Odpověď #497 kdy: 30. 05. 2015, 23:55:41 »
Galonek ukázal alespoň důkaz zato ty nic >:(
Mohu ukazat bimbasa.

Tak to běž do gay baru. Opakuji Galgonek ukázal alespoň důkaz, ty nic.