Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #90 kdy: 08. 01. 2015, 17:01:50 »
Jsem ze stejné školy jako "semestrálka", podle toho zadání, protože jsem to měl taky vypracovat, ale dotyčného neznám.

A co je to za školu?


Cobolotobolo

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #91 kdy: 08. 01. 2015, 17:15:50 »
jaj, chlapci, i lidi s titulem z technicke VS, co jsou vychcanci a hajzlici jsou potreba.  Napr. ten titul z technicke VS dodava pocit duvery, je to dobry kryti, a nekdo obcas potrebuje nekoho, koho muze nekam vyslat a ten nekdo, kdo tam nekam byl vyslanej, tam par lidi "presvedci", pripadne domluvi koupi celku. na takovy to drzi vyjednavani nema radovej master programator charakter (koule, zkusenosti, vhodnou slovni zasobu).

Jiri K.

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #92 kdy: 08. 01. 2015, 17:24:42 »
Presne tak. Proto je zde na Rootu koncentrace zatrpklych lidi, jako napr. Jirsak, kteri se nedokazi smirit s tim, ze jejich "hustokrute" znalosti z IT z nich alfa samce opravdu, ale opravdu neudelaji  :D

anonym

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #93 kdy: 08. 01. 2015, 17:32:34 »
A co je to za školu?

No nevím, jestli to mám prozrazovat. Trochu napovím, že Praha, Brno ani Ostrava to není a ve zdejších častých flamech je ta škola zmiňována minimálně (spíš vůbec). Zvažuju, že bych poslal link na zdejší příspěvky "semestralky" našemu učiteli.

hu

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #94 kdy: 08. 01. 2015, 17:49:15 »
A co je to za školu?

No nevím, jestli to mám prozrazovat. Trochu napovím, že Praha, Brno ani Ostrava to není a ve zdejších častých flamech je ta škola zmiňována minimálně (spíš vůbec). Zvažuju, že bych poslal link na zdejší příspěvky "semestralky" našemu učiteli.

Po chvilce gůglení: je to Univerzita Pardubice?


semestralka

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #95 kdy: 08. 01. 2015, 17:51:55 »
A co je to za školu?

No nevím, jestli to mám prozrazovat. Trochu napovím, že Praha, Brno ani Ostrava to není a ve zdejších častých flamech je ta škola zmiňována minimálně (spíš vůbec). Zvažuju, že bych poslal link na zdejší příspěvky "semestralky" našemu učiteli.
a co takhle že by jsme se ještě teď večer sešli před fakultou a já bych ti dal tlustou obálku???
to by ti to rozhodování usnadnilo ne??? Nezapomeň že já pořád můžu říct že jsi to vlákno založil ty nezapomeň že jsi řekl že máme stejný zadání  8)

semestralka

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #96 kdy: 08. 01. 2015, 17:57:38 »
kolego  ;D ;D ;D

anonym

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #97 kdy: 08. 01. 2015, 18:00:41 »
A co je to za školu?

No nevím, jestli to mám prozrazovat. Trochu napovím, že Praha, Brno ani Ostrava to není a ve zdejších častých flamech je ta škola zmiňována minimálně (spíš vůbec). Zvažuju, že bych poslal link na zdejší příspěvky "semestralky" našemu učiteli.
a co takhle že by jsme se ještě teď večer sešli před fakultou a já bych ti dal tlustou obálku???
to by ti to rozhodování usnadnilo ne??? Nezapomeň že já pořád můžu říct že jsi to vlákno založil ty nezapomeň že jsi řekl že máme stejný zadání  8)

Nepojedu kvůli tomu teď do školy :D. Co když jsem tu semestrálku neodevzdal, to by ti to bylo k ničemu kdyby jsi to obrátil na mě a tvrdil, že jsem to vlákno založil já :P.

hu

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #98 kdy: 08. 01. 2015, 18:22:34 »
kolego  ;D ;D ;D

Hele demente, a úvodní kurz gůglení jsi absolvoval, nebo sis na něj taky někoho zakoupil? Kdyby ne, možná bys našel tohle:

http://pastebin.com/dZEgJx73

Učitel ti to dost ulehčil tim, že přišel s tak dementními názvy funkcí, že jsou patrně celosvětově unikátní.

semestralka

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #99 kdy: 08. 01. 2015, 19:01:02 »
A co je to za školu?

No nevím, jestli to mám prozrazovat. Trochu napovím, že Praha, Brno ani Ostrava to není a ve zdejších častých flamech je ta škola zmiňována minimálně (spíš vůbec). Zvažuju, že bych poslal link na zdejší příspěvky "semestralky" našemu učiteli.
a co takhle že by jsme se ještě teď večer sešli před fakultou a já bych ti dal tlustou obálku???
to by ti to rozhodování usnadnilo ne??? Nezapomeň že já pořád můžu říct že jsi to vlákno založil ty nezapomeň že jsi řekl že máme stejný zadání  8)

Nepojedu kvůli tomu teď do školy :D. Co když jsem tu semestrálku neodevzdal, to by ti to bylo k ničemu kdyby jsi to obrátil na mě a tvrdil, že jsem to vlákno založil já :P.
to bys udělal chybu když mužeš mít oboje: obálku i odevzdanou semestrálku  :P

***************************************************************************

kolego  ;D ;D ;D

Hele demente, a úvodní kurz gůglení jsi absolvoval, nebo sis na něj taky někoho zakoupil? Kdyby ne, možná bys našel tohle:

http://pastebin.com/dZEgJx73

Učitel ti to dost ulehčil tim, že přišel s tak dementními názvy funkcí, že jsou patrně celosvětově unikátní.

děkuju ti ale já potřebuju aby to bylo unikátní aby se ty práce moc nepodobaly jinak by už byli Frantové Palacký a Masarici na cestě k tobě  8)

semestralka

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #100 kdy: 08. 01. 2015, 19:43:30 »
jo a mimochodem, jsem gay, nechce si někdo z vás fajn kluků někdo vyrazit?  Pac a pusu  8)

semestralka

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #101 kdy: 08. 01. 2015, 20:42:41 »
jo a mimochodem, jsem gay, nechce si někdo z vás fajn kluků někdo vyrazit?  Pac a pusu  8)

to jsem samozřejmně nepsal já ale nějaký ubožák co si myslí že mě urazí  8)

husemestralka

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #102 kdy: 08. 01. 2015, 20:47:01 »
Samozrejme jsem to psal ja, ten nademnou je podvodnik  8)

Pac a pusu kocourci  :-*

semestralka

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #103 kdy: 08. 01. 2015, 20:49:28 »
kdo jsi husemestralka?  ??? Trapaku...

Natix

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #104 kdy: 08. 01. 2015, 20:57:17 »
Vážení, jděte do toho, tohle je luxusní příležitost. Stačí chlapcovi donést flešku s random kusem c++, sebrat prachy (pokud tedy vůbec nějaké přinese, tohle je jediná slabina plánu) a zmizet. A pokud by náhodou trval na předvedení funkčnosti, tak ho vždycky můžete zbít.  8)Vážení, jděte do toho, tohle je luxusní příležitost. Stačí chlapcovi donést flešku s random kusem c++, sebrat prachy (pokud tedy vůbec nějaké přinese, tohle je jediná slabina plánu) a zmizet. A pokud by náhodou trval na předvedení funkčnosti, tak ho vždycky můžete zbít. Doporučuji schůzku domluvit v tmavé uličce.  8)