Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++

Sten

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #150 kdy: 14. 01. 2015, 22:51:11 »
hele a proč si ten titul nekoupit když na to jsou peníze?? víš já ho taky nepotřebuju ale nestojí mě tolik jako by asi stál někoho jiného tak jsem do toho šel. Když o tom přemejšlím tak je to vlastně stejné jako když si jde baba nechat zvětšit kozy taky to dělá jen pro radost  8)
a moc dobře vím že kdybyjsi měl stejně bohatého tátu jako já tak bys sis taky chtěl sehnat někoho kdo ti s tím za peníze pomůže  ;)

Pokud bych chtěl titul, tak si ho koupím rovnou a nebudu se tři roky plácat na nějaké škole 8)


robotron

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #151 kdy: 14. 01. 2015, 23:12:11 »
a moc dobře vím že kdybyjsi měl stejně bohatého tátu jako já tak bys sis taky chtěl sehnat někoho kdo ti s tím za peníze pomůže  ;)

Nemuzu si pomoct, tohle by snad ani profesionalni troll nevymyslel. Takovouhle blbost, rek bych, nejde ani s dobrou fantazii nasimulovat. A jako uprimnej vtip to taky nevypada ;-)

Myslim, ze dotycnej tatinek, pokud existuje, by si mel v prvni rade koupit nejakyho lepsiho syna. Treba i s maminkou vhodnych parametru (prisnou, atd.).

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #152 kdy: 14. 01. 2015, 23:16:18 »
hele a proč si ten titul nekoupit když na to jsou peníze?? víš já ho taky nepotřebuju ale nestojí mě tolik jako by asi stál někoho jiného tak jsem do toho šel. Když o tom přemejšlím tak je to vlastně stejné jako když si jde baba nechat zvětšit kozy taky to dělá jen pro radost  8)
a moc dobře vím že kdybyjsi měl stejně bohatého tátu jako já tak bys sis taky chtěl sehnat někoho kdo ti s tím za peníze pomůže  ;)

Pokud bych chtěl titul, tak si ho koupím rovnou a nebudu se tři roky plácat na nějaké škole 8)
ano ale seženeš jenom bezcenný nebo falešný. Takhle to má aspoň nějakou váhu a když se v tom bude někdo hrabat tak to nezjistí  8)

*************************************************

a moc dobře vím že kdybyjsi měl stejně bohatého tátu jako já tak bys sis taky chtěl sehnat někoho kdo ti s tím za peníze pomůže  ;)

Nemuzu si pomoct, tohle by snad ani profesionalni troll nevymyslel. Takovouhle blbost, rek bych, nejde ani s dobrou fantazii nasimulovat. A jako uprimnej vtip to taky nevypada ;-)

Myslim, ze dotycnej tatinek, pokud existuje, by si mel v prvni rade koupit nejakyho lepsiho syna. Treba i s maminkou vhodnych parametru (prisnou, atd.).
já mám dvě  :D
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

jenda trenda

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #153 kdy: 14. 01. 2015, 23:22:12 »
Taky bych chtel takovyho syna. Vedet, ze ma podnikavyho ducha. Rozhodne bych na nej byl vic pysnej nez na syna, kterej ma za zivotni cil prekladani beden v supermarketu, protoze je to poctiva manualni prace.

Vse je jen o genech. Semestralka ma vetsi pravdepodobnost, ze bude uspesnej - tedy bude mit zdroje, ostry lokty, jednaci schopnosti - zvladne zabezpecit dalsi generaci mych genu. Na tyhle vlastnosti letej kvalitni samicky s dobryma genama. Na chudaka zbyde min kvalitni samicka a tak je i vetsi pravdepodobnost, ze chudak (samec, jehoz geny se neosvedcili) bude mit min deti, nebo rovnou zadny.

Sten

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #154 kdy: 14. 01. 2015, 23:36:59 »
hele a proč si ten titul nekoupit když na to jsou peníze?? víš já ho taky nepotřebuju ale nestojí mě tolik jako by asi stál někoho jiného tak jsem do toho šel. Když o tom přemejšlím tak je to vlastně stejné jako když si jde baba nechat zvětšit kozy taky to dělá jen pro radost  8)
a moc dobře vím že kdybyjsi měl stejně bohatého tátu jako já tak bys sis taky chtěl sehnat někoho kdo ti s tím za peníze pomůže  ;)

Pokud bych chtěl titul, tak si ho koupím rovnou a nebudu se tři roky plácat na nějaké škole 8)
ano ale seženeš jenom bezcenný nebo falešný. Takhle to má aspoň nějakou váhu a když se v tom bude někdo hrabat tak to nezjistí  8)

Pravost titulu se zkouší ve dvou případech: při nástupu do státní správy (kvůli tabulkovým platům) a při pracovní imigraci. Všude jinde je všem pravost tvýho titulu úplně u zádele, protože je mnohem jednodušší si prostě vyzkoušet, co umíš. Ale kdybys někdy dělal v byznisu, tak bys to věděl…


Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #155 kdy: 14. 01. 2015, 23:45:19 »
hele a proč si ten titul nekoupit když na to jsou peníze?? víš já ho taky nepotřebuju ale nestojí mě tolik jako by asi stál někoho jiného tak jsem do toho šel. Když o tom přemejšlím tak je to vlastně stejné jako když si jde baba nechat zvětšit kozy taky to dělá jen pro radost  8)
a moc dobře vím že kdybyjsi měl stejně bohatého tátu jako já tak bys sis taky chtěl sehnat někoho kdo ti s tím za peníze pomůže  ;)

Pokud bych chtěl titul, tak si ho koupím rovnou a nebudu se tři roky plácat na nějaké škole 8)
ano ale seženeš jenom bezcenný nebo falešný. Takhle to má aspoň nějakou váhu a když se v tom bude někdo hrabat tak to nezjistí  8)

Pravost titulu se zkouší ve dvou případech: při nástupu do státní správy (kvůli tabulkovým platům) a při pracovní imigraci. Všude jinde je všem pravost tvýho titulu úplně u zádele, protože je mnohem jednodušší si prostě vyzkoušet, co umíš. Ale kdybys někdy dělal v byznisu, tak bys to věděl…
a ty by jsi zase měl vědět že když můžeš po něčem bez velkých výdajů a námahy můžeš šáhnout tak by jsi po tom šáhnout měl  8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Sten

Re:Tak jsem si to prepsal z Javy do Qt/C++
« Odpověď #156 kdy: 14. 01. 2015, 23:50:44 »
a ty by jsi zase měl vědět že když můžeš po něčem bez velkých výdajů a námahy můžeš šáhnout tak by jsi po tom šáhnout měl  8)

Proto bych nikdy nestrávil tři roky a 100+ tisíc na něčem, co si můžeš se stejným výsledkem koupit za pět tisíc (titul, ke kterému nemáš znalosti).