Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Software / Re:Nabízím nadšenci archiv softwaru
« Poslední příspěvek od leten kdy Dnes v 20:24:18 »
To není rozumná reakce na to co jsem napsal výše  - **NECHCI**  to zpracovávat !!! Je to asi 100 volume a rámcově > 5 tis titulů.
AI si s tím poradí.
2
Server / Re:SMTPUTF8 u přeposílání mailu
« Poslední příspěvek od Bugsa kdy Dnes v 20:08:42 »
Já to teda také vypnul na našem serveru, protože si to nerozumělo ani s dovecotem.
3
Software / Re:Nabízím nadšenci archiv softwaru
« Poslední příspěvek od Jaroslav Buchtík kdy Dnes v 18:05:00 »
To není rozumná reakce na to co jsem napsal výše  - **NECHCI**  to zpracovávat !!! Je to asi 100 volume a rámcově > 5 tis titulů.

4
Software / Re:archiv SW
« Poslední příspěvek od Mendoza kdy Dnes v 14:48:04 »
Klidně to takhle můžete celé hodit na archive.org. Když to rozumně popíšete, tak to určitě někdo probere.
5
Software / Nabízím nadšenci archiv softwaru
« Poslední příspěvek od Jaroslav Buchtík kdy Dnes v 14:33:58 »
Mám archiv SW, který jsem si ukládal od roku 1997 - různé programy , utiity a menší hry.

Nechci se tím prohrabávat a hledám nadšence, který si to projde a uplatní na serverech s historickou náplní nebo má ve svém okolí takového fanouška

Pro dokreslení dávám níže obsah nejstaršího volume cca 1997

3DHOME\
ABOUTMYC\
ACDSEE\
ADOBEACR\
ANIDESK\
ANYSPEED\
AVAST\
CabManager\
CacheExplorer\
CURSOR\
CYBERSKY\
DIRECTX5\
DLL\
DOWNBTLR\
Drobnosti\
DUNMON\
DUPL\
ERU\
FdDLLs\
GETRIGHT\
HRY\
CHECKIT\
Icon\
InternetDial\
InternetUtil\
MOONPHAS\
MP3\
MSOFFICE\
MSORGANI\
MSPUBLIS\
MSWORKS\
NETCP302\
NETMON11\
NU\
NU3\
ONLINECO.ST\
PaintShopPro\
Pass_update\
PC\
PKZIPWIN\
POWERTOY\
QUICKTIM.E\
QuickView450\
RealPlayer\
RESOURSK.IT\
Salamander\
SANDRA\
SCREENSW\
TAMAGOSH\
TELEPORT.PRO\
TELEPORT128\
W95TUNE\
WINCMD\
WINCOPY\
WinDictionary\
WINKARAO\
Winzip95\
486TO586.ZIP
CLPC0.TMP
CPU24.ARJ
NC.ARJ
SetupBuzof.exe
VC.ARJ
6
Hardware / Re:Tiskárna tiskne horizontální čáry
« Poslední příspěvek od maximiliax33 kdy Dnes v 14:30:15 »
Ahoj. Na 99 % to bude tym tonerom, presnejsie optickym valcom. Mal som uplne rovnaku skusenost s mojou starsou HPckou. Tlacil som na nej tiez len obcas, toner tam bol hadam aj tri alebo styri roky a zrazu mi zacala robit to, co opisujes. Ten valec bol uz proste stary, pripadne sa na nom spravila nejaka smuha. Kedze pri tychto tlaciarnach je opticky valec rovno sucastou tej tonerovej kazety, stacilo mi normalne kupit novy toner a problem bol hned vyrieseny, tlacila zase uplne cisto. Skus zobrat kludne len nejaky lacnejsi alternativny toner na skusku, vymen ho a uvidis :)
7
Server / SMTPUTF8 u přeposílání mailu
« Poslední příspěvek od RDa kdy Dnes v 12:58:12 »
Ahoj, objevila se chybová hláška u jedné schránky která má forward na seznam.cz - viz chyba:

Kód: [Vybrat]
<*****@seznam.cz>: message requires SMTPUTF8, but no server was found
    that supports SMTPUTF8. The last attempted server was
    mx2.seznam.cz

V emailu vidím že jak subject, tak html tělo je v UTF-8 bez typicky výrazného escapování.

Můj server (nedávno aktualizovaný postfix) tedy podporuje SMTPUTF8 na příjmu, ale další server už nikoliv, jestli tomu dobře rozumím.

Co je tedy zde správné, nebo správnější řešení?

Mám vypnout SMTPUTF8, ať se mi do systému nedostanou "vadné" emaily a tím ukázat prostředníček technologii stylem - mysleli to dobře, ale dopadlo to jako vždycky.

Nebo si mám vytvořit konvertor, kterým proženu mail, když to selže na dané chybě aby se u nás provedlo to přeposlání úspěšně na druhý pokus? (kvůli SPF je příchozí a odchozí trasa jako separátní email, tj nedoručenky jdou ke mě, ne původnímu zdroji).

Email je z eshopu potvrzení objednávky - nevím zda mají nějako dynamickou detekci/generování podle toho zda protistrana nahlásila SMTPUTF8 podporu, nebo to řeší taky konverzí. Z maileru není jasný zda používají knihovnu nebo jenom základní mail():

Kód: [Vybrat]
X-Mailer: PHP/5.6.40-57+0~20211119.60+debian10~1.gbp8a9bd1
8
Bazar / Re:Likvidace poškozených věcí zdarma
« Poslední příspěvek od RDa kdy Dnes v 12:24:09 »
Pisu / volam
9
Bazar / Re:Likvidace poškozených věcí zdarma
« Poslední příspěvek od skrivy kdy Dnes v 11:33:00 »
X11SPW-TF
 - nefunguje IPMI (píše not working)
 - v produkci se zasekává - většinou po několika dnech
 - můžu k tomu přidat plato Intel Xeon Bronze 3108 (nebo tak něco)
10
Bazar / Likvidace poškozených věcí zdarma
« Poslední příspěvek od skrivy kdy Dnes v 11:30:42 »
Vím, že tady je hromada hračičků, kteří už ode mně něco dostali k opravě a udělalo jim to radost, takže než něco vyhodím do popelnice, tak to zkusím dát sem. Mám ve skladu cca 5-6 kusů polo-funkčních věcí, které sem postupně zkusím naskládat.

Podmínky:
 - zdarma za odvoz
 - nebo 200 Kč, pokud to budu muset někam posílat
 - bez záruky

Kontakt: root@skrivy.net nebo PM

Ideálně, když si počkáte a vezmete toho víc.
Stran: [1] 2 3 ... 10