Poptávka po Linux adminech

Re:Poptávka po Linux adminech
« Odpověď #75 kdy: 28. 09. 2014, 11:00:28 »
Psal "iPhone dělá kolem desetiny všech kusů smartphonů, kolem třetiny v obratu a kolem dvou třetin v ziscích"

Z kontextu je snad dostatečně zřejmé, že všechny ty tři údaje se vztahují k celkovému trhu se smartphony. A i kdyby to úplně zřejmé nebylo, pořád je tam ten odkaz na zdroj.

Presne tak to je, neni tam nic o 2/3 zisku na prodanem iPhonu ale ze zisky na vsech iPhonech v souctu maji podil 2/3 na veskerych ziscich na smartphonech na svete.
OK ok, pokud těm grafům věříte tak skálopevně .... proč mám pocit, že ty grafy byly zveřejněny před jakýmsi jednáním, a následně rostly akcie nahoru ... ale jasné, napsali to tam tak je to pravda.

Upřímně, já bych tomu chtěl věřit, že to tak je, ale stále mi tam něco nepasuje, nějaký logický element.
Jak může mít Apple podíl 2/3 na ziscích ze všech smartphonech na světě když dle:
http://www.kurzy.cz/zpravy/361626-pocet-prodanych-smartphonu-loni-poprve-prekonal-1-miliardu-samsung-upevnil-vedeni/
je její objem prodeje necelá desetina celkového počtu podaných smartphone.
Zkusili jste si třeba hodit na papír a představit si ty čísla ?

Nepřipadá Vám to trochu nelogické ?

OT:
Ja se popadam za bricho, jak je dnes expertem a intelektualem kazdy, kdo umi hovno okecat sloziteji, i kdyz nema pravdu.

Ne nejsem expert, a mohu se mýlit, a dokonce bych si i přál aby měli pravdu ti ostatní.

Ale trochu ty informace jsou zkreslené, a obávám se, že první odkaz je druhým trochu vyvrácen...

Ale to je jedno.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


Trollik

Re:Poptávka po Linux adminech
« Odpověď #76 kdy: 28. 09. 2014, 11:44:00 »
Chlapce, me je u zadele, jake jsou zisky ve skutecnosti, ja jen rekl, jak byla ta veta myslena, ne ze tomu tak doopravdy je a ty v reakci na to zase lestis hovno, snazis se z toho vsemozne vykroutit.....jsi chronicky lestic hoven v alobalu. Nedelas financniho poradce? Oni maji takove navyky.

Re:Poptávka po Linux adminech
« Odpověď #77 kdy: 28. 09. 2014, 12:33:42 »
Chlapce, me je u zadele, jake jsou zisky ve skutecnosti, ja jen rekl, jak byla ta veta myslena, ne ze tomu tak doopravdy je a ty v reakci na to zase lestis hovno, snazis se z toho vsemozne vykroutit.....jsi chronicky lestic hoven v alobalu. Nedelas financniho poradce? Oni maji takove navyky.

Trolliku, já rozumím tomu, že jsi napsal jak to bylo myšleno, a ty si snad pochopil, že já jsem tu napsanou větu pochopil úplně jinak než jak tedy byla "myšlena"

A nesnažím se z ničeho vykroutit. Změnit názor není vykrucování.

A ne, nedělám finančního poradce, nemám tyto lidi rád již od podstaty. Krásně mluví, hází grafy jak je to super, skvělé a geniální, a pravda je úplně jinde. A dokonce je možné, že v okamžiku kdy někdo předloží grafy, rudne mi zrak.
A je možné, že po několika setkáních s takovými krásnomluviči, hledám v každé informaci logické potvrzení, a oponující argumentaci.

Ale jinak končím tuto OT debatu. Je škoda, že na původní argumentaci se nabalí takový balast, a i kdybych na počátku diskuze tvrdil něco "rozumného" k věci, tak ve výsledku ze mne někdo udělá leštiče čehokoliv.
Mimochodem, urážet je tak snadné....
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Trollik

Re:Poptávka po Linux adminech
« Odpověď #78 kdy: 28. 09. 2014, 13:42:45 »
Whatever, aspon napis, na cem hrajes hry a jaky je tvuj oblibeny zanr, treba budeme lestit spolu.

JS

Re:Poptávka po Linux adminech
« Odpověď #79 kdy: 28. 09. 2014, 13:51:26 »
Nepřipadá Vám to trochu nelogické ?

Nepripada - ma ctyrnasobnou marzi oproti ostatnim. Spis mi pripada nelogicke, ze to lide kupuji. :-)