Prodám posilovací vybavení

sqrt

Prodám posilovací vybavení
« kdy: 27. 02. 2014, 10:25:40 »
Zdravím. Prodám 2x 13kg jednoručky za 800,- (cena dohromady, původně 2000,-) a posilovací věž LaubrSport MG4000 (kladka, předkopávání, motýlek, tlaky, 45kg) za 2500,- (původně 5000,-). Pokud se potřebujete po celodenním sezení u počítače pořádně protáhnout a nechce se vám do posilovny, pak neváhejte. Všechno ve velmi dobrém stavu, osobní odběr, Jihlava. V případě zájmu pište na sqrt@email.cz

« Poslední změna: 27. 02. 2014, 14:06:17 od Petr Krčmář »


samalama

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #1 kdy: 27. 02. 2014, 11:14:20 »
chybaju zakladne informacie: ake to ma cpu a kolko ram. inac je to ako kupovat macku vo vreci...

sqrt

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #2 kdy: 27. 02. 2014, 11:29:45 »
Jestli správně chápu, že to s CPU je narážka na trochu nesouvisející téma, tak osobně si myslím, že to tady ničemu nevadí, i ajťáci si určitě rádi zacvičí. Co se týče zajíce v pytli, tak na činkách není co zničit, u věže pokud se kupec nechce spolehnout jenom na moje tvrzení, tak si jí klidně před odvozem může vyzkoušet, nemám s tím problém 8).

samalama

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #3 kdy: 27. 02. 2014, 11:59:18 »
Citace
Jestli správně chápu

ee :)

SB

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #4 kdy: 27. 02. 2014, 12:20:05 »
Hele, na půdě máme starý gauč, kterého se chci zbavit. Můžu to sem taky hodit? I ajťáci si přece rádi odpočinou...

P.S.: Opravdoví ajťáci necvičí.  ;D


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #5 kdy: 27. 02. 2014, 12:23:23 »
Je to plne kompatibilni s Linuxem? Nikdo by urcite nechtel resit nejake problemy se Secure bootem a jine lahudky.

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #6 kdy: 27. 02. 2014, 12:27:18 »
Pokud vám posilovací zátěž spadne na hlavu, nemusíte následně řešit již žádnou kompatibilitu s Linuxem.

Už chybí jen reklama na Viagru aby programátoři co se řešení týče potentní.

Mirage

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #7 kdy: 27. 02. 2014, 12:41:52 »
Třeba mně to vůbec nevadí, že to tu je, ale nevím, jaký má dosah ta WIFI v tom a jakou kapacitu má to divné, vzduchem chlazené diskové pole.

trubicoid2

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #8 kdy: 27. 02. 2014, 12:46:37 »

sqrt

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #9 kdy: 27. 02. 2014, 14:11:10 »
Citace
Je to plne kompatibilni s Linuxem?

Jasně, tučňáci na to lezou taky.

Citace
Už chybí jen reklama na Viagru aby programátoři co se řešení týče potentní.

Cvičení tě krásně prokrví, na rozdíl od viagry i mozek.

Citace
Opravdoví ajťáci necvičí.

Co by necvičili, činky už jsou prodány ;) Takže o ty už si nepište, zbývá věž - v případě potřeby poslouží i jako easykiller(deprese před deadline, špatná dokumentace, záhadný bug, ...).

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #10 kdy: 27. 02. 2014, 16:00:22 »
Je to plne kompatibilni s Linuxem?

Je to plně kompatibilní s Linusem?
Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!

eswrgewrtewrtw

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #11 kdy: 27. 02. 2014, 16:21:47 »
my nerdi necvicime!!!!!

dej to na aukro.

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #12 kdy: 27. 02. 2014, 16:33:17 »
Citace
Je to plne kompatibilni s Linuxem?
Jasně, tučňáci na to lezou taky.
Jo a předtím to bylo pro koho ?? Abych si prvně obstaral nějaký antivir...  ::)

Citace
Už chybí jen reklama na Viagru aby programátoři co se řešení týče potentní.
Cvičení tě krásně prokrví, na rozdíl od viagry i mozek.
No to sice jo, ale po cvičení budu utahaný a smrdět potem.
Po viagře pokud k tomu mám i zbytek tak sice budu taky utahaný a smrdět potem, ale ten pocit bude rozhodně jiný.

Citace
Opravdoví ajťáci necvičí.
Co by necvičili, činky už jsou prodány ;) Takže o ty už si nepište, zbývá věž - v případě potřeby poslouží i jako easykiller(deprese před deadline, špatná dokumentace, záhadný bug, ...).
Na depresi před deadline se používají jiné prostředky = pevné, povzbuzující   ;D
Špatná dokumentace se řeší jinými prostředky = tekuté, uklidňující   :o
A na záhadný bug mám takovou malou destičku s terčem = je mnoho způsobů využití.    ::)

Jo koupím si cvičící stroj, a ještě budu muset cvičit. Pak z toho budu hubnout = následně budu muset více jíst = to bude stát další finanční prostředky = to znamená nutnost více další práce, pro zvýšení příjmů =  a to následně omezí můj spánek = což se projeví na stressu, nervozitě... atd.

Nic nebude. Už tak se hýbu dost.  8)

--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #13 kdy: 27. 02. 2014, 16:51:28 »
Jo koupím si cvičící stroj, a ještě budu muset cvičit. Pak z toho budu hubnout = následně budu muset více jíst = to bude stát další finanční prostředky = to znamená nutnost více další práce, pro zvýšení příjmů =  a to následně omezí můj spánek = což se projeví na stressu, nervozitě... atd

Tak zazalujes vyrobce za ubytek vahy a zvysene zivotni naklady, ktere nezminil v navodu. Viz Stella Awards.

ultra-nerd

Re:Prodám posilovací vybavení
« Odpověď #14 kdy: 27. 02. 2014, 16:59:16 »
nerdi samozrejme cvici. Nebo by meli pokud se chcou udrzet mentalne v kondici. Za prve, ve zdravem tele zdravy duch a za druhe there is a link between being overweight and having lower cognitive function: http://nutrition.about.com/b/2006/10/16/weight-gain-intelligence-loss.htm

Nicmene ta vez je k udrzovani se v kondici nevhodna a ty jednorucky jsou vhodny tak pro desetiletou holku...