Aplikace pro nábytkářský průmysl

Orak

Aplikace pro nábytkářský průmysl
« kdy: 04. 12. 2013, 13:46:00 »
Zdravím,

zajímám se o nábytkářský průmysl a interiérový design. V současné době se tady rozjíždí menší projekt pro nábytkářskou aplikaci. Zatím není vůbec jasný konkrétní model. To však nebrání tomu, hledat zájemce,  který má zájem o nábytek/výrobu/produktový design, mohl by to být zároveň student z Brna/Plzně (není podmínka - jen by to bylo jednodušší) a rád programuje.

Nemůžu zatím nic slíbit, pouze možnost zapojit se do (trochu rozjetého) začátku  tohoto projektu.

kontakt na alfonzamucha email cz.
« Poslední změna: 04. 12. 2013, 13:57:43 od Petr Krčmář »


eswrgewrtewrtw

Re:Student a aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #1 kdy: 04. 12. 2013, 13:55:38 »
co to bude, 3d navrhovac skrinek a policek?!

Orak

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #2 kdy: 04. 12. 2013, 14:27:55 »
Částečně možná ano.  V dlouhodobém horizontu, ale zřejmě ne.

DHCP

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #3 kdy: 04. 12. 2013, 14:35:20 »
A co to má teda dělat?

Orak

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #4 kdy: 04. 12. 2013, 20:38:50 »
pro začátek se to dá specifikovat jako aplikace pro podporu malých/středních nábytkářských firem a truhlářů. Převážně půjde tedy také o to, aby zájemce právě měl zájem o nábytek/případně měl z této nebo podobné oblasti zkušenosti.


DHCP

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #5 kdy: 04. 12. 2013, 22:16:29 »
To je teda specifikace jak bota.

Orak

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #6 kdy: 04. 12. 2013, 23:03:54 »
jak jsem psal původně > pokud má někdo zájem ať klidně napíše a domluvíme se na osobní schůzku nebo tak jak bude potřeba.

Jde o to, že já sám pořádně v tom nemám jasno a spíše hledám člověka se zájmem o  design / nábytek a v neposlední řadě, který rád programuje. Myslím, že je to naprosto jasné o co jde. Možná, ale je tento požadavek tak netradiční, že tady asi nepochodím;)

Jinak v tomto projektu zatím není pořádně vytyčená cesta po které se půjde, takže ani není o čem se více rozepsat.

Lol Phirae

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #7 kdy: 04. 12. 2013, 23:17:32 »
To je teda specifikace jak bota.

Psal vo nábytku...  ;D

prezek

  • ***
  • 229
    • Zobrazit profil
Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #8 kdy: 05. 12. 2013, 00:01:29 »
Trošku mi to připomíná výlevy politiků, kteří dokáží řečnit hodiny a hodiny a přitom nic neříct. Nedozvěděli jsme se od Oraka nic (to, že existuje Brno a nábytek už asi většina lidí na rootu ví). Nevíme, jestli chce udělat stránky, interaktivní 3D model, naprogramovat CNC, 3D tiskárnu, založit email na přijímání zakázek... Jsou stovky různých zaměření programování a minimálně desítky jich jsou využitelné pro nábytek/výrobu/produktový design. Většinu lidí nebaví všechno programování (já třeba moc nekamarádím s pythonem, javaskriptem, databázemi ...), takže by bylo vhodné trošku zpřesnit a být konkrétní.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #9 kdy: 05. 12. 2013, 02:23:50 »
LOAD "Nabytek"

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #10 kdy: 05. 12. 2013, 08:57:42 »
Autor je asi zena: nevie co chce, ale neprestane, kym to nebude mat.
Nema ziadny konkretny napad, len chce nejaky program pre nabytkarsky priemysel, nevie aky a hlada ludi, ktori mu to urobia. Co je na tom take nepochopitelne? :D

Orak

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #11 kdy: 05. 12. 2013, 10:00:04 »
Pro pořádek > tohle nejsou žádné výlevy politiků - nebo aspoň ne z mé strany. Jediným cílem je pokusit se sehnat zájemce. Avšak po přečtení odpovědí mi mělo být jasné, že to bude problematické.

Dále pokud se vám zdá komunikace jednodušší, když si představíte, že jsem žena, klidně tak učiňte.

K celkové problematice - pro představu co to je potřebné pro nábytkářský průmysl > IS, ERP, CAD, CAM, CNC a další.... stačí si vybrat

http://www.cabinetvision.com/products
http://www.imos3d.com/de.html
http://www.spinar.cz/interier_a_nabytek/
http://www.turbocad.cz/

prezek

  • ***
  • 229
    • Zobrazit profil
Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #12 kdy: 05. 12. 2013, 10:31:21 »
A víte teda, co chcete a potřebujete někoho, kdo to udělá? Nebo nevíte, co chcete a potřebujete někoho, kdo umí s počítačem (ne nutně programovat), má všeobecný přehled, jak to chodí ve firmách, bude s vámi spolupracovat a společně domluvíte, co by bylo užitečné?

Jimm

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #13 kdy: 05. 12. 2013, 11:26:46 »
Pokud ještě nebylo rozhodnuto o projektu, kdo se rozhodl že ho bude financovat?

DHCP

Re:Aplikace pro nábytkářský průmysl
« Odpověď #14 kdy: 05. 12. 2013, 11:52:07 »
Já myslím, že nějak chtějí zastřešit všechno.