Šetření na IT v Čechách

Jakub Galgonek

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #255 kdy: 05. 12. 2013, 11:16:50 »
Neee. Začalo to tím, že se Eva nechal ukecat hadem, blbka jedna ;)

Citace
Adamovi (Bůh) řekl: „Uposlechl jsi hlasu své ženy a jedl jsi ze stromu, z něhož jsem ti zakázal jíst. […] V potu své tváře budeš jíst chléb, dokud se nenavrátíš do země, z níž jsi byl vzat.

Tím se ale to, že programátoři musí živořit s padesáti tisíci, vysvětluje ;)


Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #256 kdy: 05. 12. 2013, 11:30:37 »
Tím se ale to, že programátoři musí živořit s padesáti tisíci, vysvětluje ;)
Nikolivěk. Hovoří o tom jiné pasáže Písem:

Citace
Lidu pak díš: Posvěťtež se k zítřku, a budete jísti maso; nebo jste plakali v uších Hospodinových, řkouce: Kdo nám dá najísti se masa? Jistě že lépe nám bylo v Egyptě. I dá vám Hospodin masa, a budete jísti. Nebudete toliko jeden den jísti, ani dva, ani pět, ani deset, ani dvadcet, Ale za celý měsíc, až vám chřípěmi poleze, a zoškliví se, proto že jste pohrdli Hospodinem, kterýž jest u prostřed vás, a plakali jste před ním, říkajíce: Proč jsme vyšli z Egypta?

Citace
Jdi k mravenci, lenochu, shlédni cesty jeho, a nabuď moudrosti. Kterýž nemaje vůdce, ani správce, ani pána, Připravuje v létě pokrm svůj, shromažďuje ve žni potravu svou. Dokudž lenochu ležeti budeš? Skoro-liž vstaneš ze sna svého? Maličko pospíš, maličko zdřímeš, maličko složíš ruce, abys poležel, V tom přijde jako pocestný chudoba tvá, a nouze tvá jako muž zbrojný.

a

Citace
Za pýchou přichází zahanbení, ale při pokorných jest moudrost.

mame

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #257 kdy: 05. 12. 2013, 11:50:31 »
Nečekaně jste mimo téma a to i přes časté výkřiky, jak se vám tu nelíbí. Citováním věcí pro hlupáky to moc ale nevylepšíte.

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #258 kdy: 05. 12. 2013, 11:58:53 »
Citováním věcí pro hlupáky to moc ale nevylepšíte.

Citace
Bázeň Hospodinova jest počátek umění, moudrostí a cvičením pohrdají blázni.

:)

mame

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #259 kdy: 05. 12. 2013, 12:09:24 »
Fajn, umíš citovat nesmysly a možná je i čteš. Což by ale hodně věcí vysvětlovalo...


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #260 kdy: 05. 12. 2013, 12:18:00 »
Fajn, umíš citovat nesmysly a možná je i čteš. Což by ale hodně věcí vysvětlovalo...

Mirek se dá alespoň vysvětlit, tebe však nevysvětlí nikdo. To je prostě fakt, se který nikdo nehne.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #261 kdy: 05. 12. 2013, 12:26:41 »
Mne by jen zajímalo, když si s tou situací tak nespokojen, proč už sis dávno nesbalil svých pět švestek a nevypadnul za hranice tohoto státu, kde na tebe všichni čekají s otevřenou náručí, neboť jen ty jim můžeš vyřešit všechny jejich problémy? Píše se rok 2013 a hranice jsou již dávno otevřené. A jak zpívá božský Kája: Jdi za štěstím!

Makovec

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #262 kdy: 05. 12. 2013, 13:04:10 »
Mne by jen zajímalo, když si s tou situací tak nespokojen, proč už sis dávno nesbalil svých pět švestek a nevypadnul za hranice tohoto státu, kde na tebe všichni čekají s otevřenou náručí, neboť jen ty jim můžeš vyřešit všechny jejich problémy? Píše se rok 2013 a hranice jsou již dávno otevřené. A jak zpívá božský Kája: Jdi za štěstím!

Vznešený muž nemusí vycházet z domu. Sedí na zápraží s tváří pokojně obrácenou k jihu a svět se točí kolem něho tak jako se souhvězdí klaní Polárce.

Ctirad

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #263 kdy: 05. 12. 2013, 13:08:02 »
Vznešený muž nemusí vycházet z domu. Sedí na zápraží s tváří pokojně obrácenou k jihu a svět se točí kolem něho tak jako se souhvězdí klaní Polárce.

Proboha, to je jak z Black Books.

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #264 kdy: 05. 12. 2013, 13:32:46 »
Lidi jako Mira nebo Pavel ale i dalsi maji muj hluboky obdiv. Tak bozskou trpelivost s takovym zoufalcem vam obema zavidim.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #265 kdy: 05. 12. 2013, 14:13:31 »
Mne by jen zajímalo, když si s tou situací tak nespokojen, proč už sis dávno nesbalil svých pět švestek a nevypadnul za hranice tohoto státu, kde na tebe všichni čekají s otevřenou náručí, neboť jen ty jim můžeš vyřešit všechny jejich problémy? Píše se rok 2013 a hranice jsou již dávno otevřené. A jak zpívá božský Kája: Jdi za štěstím!

Vznešený muž nemusí vycházet z domu. Sedí na zápraží s tváří pokojně obrácenou k jihu a svět se točí kolem něho tak jako se souhvězdí klaní Polárce.

Také velmi dobré, takže mu schází už jen ta vznešenost.  ;D

Cek

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #266 kdy: 05. 12. 2013, 15:26:01 »
Prejmenujte to uz konecne na thread "Jsem Buh a nikdo to neoceni. Citite se taky tak?" a nechte to umrit  ::)

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #267 kdy: 05. 12. 2013, 16:04:53 »
Bohové musejí být šílení

Tom Liberec

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #268 kdy: 05. 12. 2013, 17:10:21 »
Mě by zajímalo kolik takových Akvaterarii jako země bůh vlastně má.  No a jestli jsou tam hezky mimozemšťanky.

.... taky jestli jsem tu nepotkal programátorskyho boha nebo digitálního Ježíše.  To mi fak nikdo neuvěři. I když nejsem praktikující věřící spíš uplne nevěřící,  Mirka snad v tomto chápu.

Re:Šetření na IT v Čechách
« Odpověď #269 kdy: 05. 12. 2013, 17:27:54 »
Tak bozskou trpelivost s takovym zoufalcem vam obema zavidim.
Jak trpělivost? Dyť jsem v tomhle tématu použil aspoň pět vykřičníků! :))

Jednou se Zelí opravdu rozpálil. "Vy nehodní žáci," zašeptal, "zatrest vám nepovím již nic nového o ježkovi!"

Náhodou to je pěkně pitomá vlastnost. Normální člověk by ho poslal někam, tím to měl vyřešený a víckrát to téma už neotevřel. To by byla záviděníhodná vlastnost...