Kde sehnat instalační CD Windows 7?

Me

Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« kdy: 25. 09. 2013, 18:06:17 »
Ahoj,

zname odesly Widle, nevite kde sehnat instalacni CD, tak aby bylo kompatibilni s licencnim stitkem ?
Je to Lenovo Thinkpad.

Ne kazdy muze byt linuxak... :)

Dekuji


Ramtech

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #1 kdy: 25. 09. 2013, 18:11:57 »
Digital River > TBP +SHA1 overenie > MSDNA

zdenek Henek

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #2 kdy: 25. 09. 2013, 19:01:23 »
http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=HT035659#purchase

ale nezkousel jsem
Ahoj,

zname odesly Widle, nevite kde sehnat instalacni CD, tak aby bylo kompatibilni s licencnim stitkem ?
Je to Lenovo Thinkpad.

Ne kazdy muze byt linuxak... :)

Dekuji

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #3 kdy: 25. 09. 2013, 20:03:36 »
Pred par mesici jsem resil to same. Nakonec jsem vygoogloval download. Nejaky ma snad i ofiko Magorsoft, jenze jsem tam nejak nenasel, co jsem potreboval. Pak jsem jeste usilovneji googloval image bez SP, protoze na tom troji SP jeste nebyl a DVD s SP to neslo opravit. Pak jsem jeste vystoural utilitu, ktera odstranila zadratovanou verzi a stejne, jako o Vista se to ted pta, jestli chci Starter atd. MS totiz chytre ma image se vsemi verzemi, ale v 7 odstranil volbu verze, takze clovek to stahuje pul dne, z cehoz po vetsinu casu zbytecne, protoze oficialne se k tomu nedostane.

rize

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #4 kdy: 25. 09. 2013, 20:29:05 »
Volba se dá relativně snadno přidat zpět, stačí odstranit soubor ei.cfg ze složky sources na instalačním médiu. To se pochopitelně dělá na USB klíčence jednodušeji, než na CD.


j

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #5 kdy: 25. 09. 2013, 20:59:56 »
Ad verze ... bacha na to, existujou dve verze instalacek - ta "UNI" a pak verze, kde je realne jen trebas "home". Pozna se to snadno - ta UNi je defakto plny DVD (pres 4GB) a po aplikaci SP se to na placku uz proste nevejde (na dvouvrstvou by se teda veslo, ale tam sou zas potize s bootem na nekterych strojich).

2Me: Od M$ se to tusim uz bez MSDN sosnout neda. Nakou dobu to bylo volne dostupny (pokud clovek vedel primej link). A klidne se ohlidni i po torrentech, legalita systemu neni dana zdrojem, ze kteryho to nainstalujes, ani tim, jestli v nem mas zadany spravny cislo. Lenovo po tobe stejne cislo chtit nebude a kdybys ho chtel reverzovat, tak zjistis, ze je tam uplne jiny nez na stitku.

IDDQD

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #6 kdy: 25. 09. 2013, 21:28:16 »
Volal jsem na M$ a poslali mě na www.uloz.to   ;D

Ramtech

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #7 kdy: 26. 09. 2013, 05:54:02 »
Volal jsem na M$ a poslali mě na www.uloz.to   ;D

Škoda že ti neposlali email

František Š.

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #8 kdy: 26. 09. 2013, 13:19:17 »
Pokud jde o ThinkPad, zkuste http://www.gcsystem.cz/cz/ autorizovaný servis Lenova, mám s nimi výborné zkušenosti.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #9 kdy: 26. 09. 2013, 13:58:41 »
Nejelegantnější je sehnat si studenta VŠ, měl by mít přístup k oficiálním MS serverům a tam stáhne oficiální image. Já takhle sehnal W7 32 i 64bit univerzál instalačky a cením si jich. Hnusům z ulozto.cz, torrentů atp. nevěřim, většinou bejvají ISO upravený, takže checksumy nesedí a to si nelajznu používat... A neupravený nenajdeš...

Ještě lze volat podporu Lenovo, protože jde pravděpodobně o OEM Windows, tak podpora padá na výrobce HW, tudíž Lenovo. Možná ale budou chtít za poslání média (obohacenýho o trial verze sraček) nějaký prachy... 200Kč? Netuším.

Recovery oddíl na HDD neni?

Ramtech


Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #11 kdy: 26. 09. 2013, 16:28:51 »
Pavouk106: treba vediet hladat, ja som nasiel bez problemov iso windows 7 na torrentoch, kde sedeli aj checksumy.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #12 kdy: 26. 09. 2013, 16:47:39 »
Já využil pohodlný (pro mě ;D ) možnosti ;-)

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #13 kdy: 27. 09. 2013, 09:10:15 »
České zastoupení Lenovo instalačky zajistí, ale asi za 700 Kč. Jinak chyba byla při koupi (to je pro ostatní). Pokud kupuji vyberu prodejce, který mi v ceně zajistí instalačky (ano funguje to - mám 3x ověřeno na sobě, jedenkrát i u Lenovo laptopu). A nebo jdu k jinému prodejci jinému, rozdíly v cenách nejsou dnes již velké.
Kdysi instalačky Lenovo zajišťoval:
http://www.kinetik.cz
pan Tomáš Kuklík
mail: kuklikATkinetik.cz

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #14 kdy: 27. 09. 2013, 09:12:29 »
http://www.lenovo.com/contact/cz/cs/
Zákaznická podpora
Řada Think: 800 353 637
Řada Idea: 800 555 87