Kde sehnat instalační CD Windows 7?

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #30 kdy: 03. 11. 2014, 21:28:22 »
Nehledal bych v tom vědu - zajdi do svého obchůdku s počítači a oni ti za nějakou uplatu vypálí oem kopii.


j

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #31 kdy: 03. 11. 2014, 23:21:12 »
Nehledal bych v tom vědu - zajdi do svého obchůdku s počítači a oni ti za nějakou uplatu vypálí oem kopii.

Pokud jsou pri smyslech tak ho odkazou na to ulozto.

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #32 kdy: 04. 11. 2014, 06:14:58 »
hned první odpověď byla správná. Je to digital river, polooficiální zdroj windows
http://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/14-windows-7-direct-download-links
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #33 kdy: 23. 11. 2014, 18:43:03 »
Nehledal bych v tom vědu - zajdi do svého obchůdku s počítači a oni ti za nějakou uplatu vypálí oem kopii.
Pokud jsou pri smyslech tak ho odkazou na to ulozto.
Já mám zase názor, že na uloz.to si nikdo při smyslech os nestahuje. A odborník tě rozhodně nebude navádět ke stahování z pochybných stránek.

j

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #34 kdy: 24. 11. 2014, 09:37:25 »
Nehledal bych v tom vědu - zajdi do svého obchůdku s počítači a oni ti za nějakou uplatu vypálí oem kopii.
Pokud jsou pri smyslech tak ho odkazou na to ulozto.
Já mám zase názor, že na uloz.to si nikdo při smyslech os nestahuje. A odborník tě rozhodně nebude navádět ke stahování z pochybných stránek.

To mas nazor zcela mimo, na ulozto posila support M$. Tzn, jde o zcela oficielni zdroj kde img instalacky sehnat.


Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #35 kdy: 24. 11. 2014, 14:48:22 »
To mas nazor zcela mimo, na ulozto posila support M$. Tzn, jde o zcela oficielni zdroj kde img instalacky sehnat.
To špatně opisuješ co nějkde nějaký warezájk napsal.

j

Re:Kde sehnat instalační CD Windows 7?
« Odpověď #36 kdy: 24. 11. 2014, 19:19:29 »
To mas nazor zcela mimo, na ulozto posila support M$. Tzn, jde o zcela oficielni zdroj kde img instalacky sehnat.
To špatně opisuješ co nějkde nějaký warezájk napsal.

To se pletes, to prakticky dokonale cituju odpoved, kterou jsem nejen ja osobne od M$ podpory dostal - na dotaz, kde si mam splasit medium pro downgrade, na ktery mam pravo. Jediny rozdil byl pripodotek, ze si mam checknout checksum na jejich webu.

Navic legalita uzivani SW jaksi nevychazi z toho, kde si ten SW splasil, ani z toho, zda jej provozujes pripadne crackly. Uz vubec nemluve o tom, ze se mi tu vali trebas hromadka instalacek bez SP, pripadne z ruznejma starsima verzema SP vseho moznyho, a instalovat z toho neco muze leda magor.