Nové kontrolní otázky ve fóru

Někdo

Nové kontrolní otázky ve fóru
« kdy: 24. 07. 2013, 14:02:41 »
Nemůžete mi někdo prosím poradit správnou odpověď na kontrolní otázku "Křestní jméno posledního prezidenta ČSSR"? Jsem přesvědčený že správná odpověď je Václav (Havel), ale místní diskusní fórum nesouhlasí. Zkusil jsem ještě Gustáv (Husák) pro případ že by autor otázky nesprávně vyhodnotil do kdy existovala ČSSR a od kdy byl prezidentem Václav Havel, ale opět to není považované za správnou odpověď. Co s tím?
« Poslední změna: 24. 07. 2013, 14:33:30 od Petr Krčmář »


Cek

Re:Křestní jméno posledního prezidenta ČSSR
« Odpověď #1 kdy: 24. 07. 2013, 14:08:30 »
Vaclav by mel byt dobre, pac byl zvolen na konci 1989, kdezto nazev CSSR byl zrusen az v breznu 1990. Ale nejspis berou Husaka....proc nejde netusim. ::)

kpt. Pejsek

Re:Křestní jméno posledního prezidenta ČSSR
« Odpověď #2 kdy: 24. 07. 2013, 14:08:58 »
Václav (Ruzyně).

Jimm

Re:Křestní jméno posledního prezidenta ČSSR
« Odpověď #3 kdy: 24. 07. 2013, 14:23:43 »
Pokud vím, vzalo mi to "Gustav". To jsou protikolesovské otázky.  ;D

Re:Křestní jméno posledního prezidenta ČSSR
« Odpověď #4 kdy: 24. 07. 2013, 14:33:18 »
Musel jsem včera vyměnit otázky, určitě jste si všimli, že spammeři začali intenzivně procházet. Tahle otázka asi není šťastná. Odstraním ji a zkusím vymyslet nějaké jiné. Vymyslel jsem nové schéma na otázky. Uvidíme, jak se osvědčí. Kdybyste měli ještě s něčím problém, tak se ozvěte.


Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #5 kdy: 24. 07. 2013, 15:22:38 »
Tak jsem právě zjistil nemilou věc: boti se registrují a formulář na webu po nich žádné kontrolní otázky nechce :-(. Takže jdou kolem a nic jim nebrání dělat binec, pokud se zaregistrují. Už to řeším, snad to bude brzy.

Lol Phirae

Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #6 kdy: 24. 07. 2013, 15:58:40 »
A nechceš ten žižkovskej antispam konečně poslat do zadeke?  ::)

vrtak

Re:Křestní jméno posledního prezidenta ČSSR
« Odpověď #7 kdy: 24. 07. 2013, 16:19:06 »
Pokud vím, vzalo mi to "Gustav". To jsou protikolesovské otázky.  ;D
Tak to je celkem legracni - i kdyz pomineme, ze Husak to neni, tak se nejmenoval "Gustav". Mne zase zarazila otazka "prijmeni nejcastejsiho zlateho slavika". Ja jeste pamatuju dobu, kdy teto pitome ankete temer neslo uniknout, a tipnul jsem tedy spravne, ze to je Gott, ale rada mladych lidi tohle asi vubec nezna a je to tak pro ne lepsi:-) Kdyz uz chcete davat vedomostni otazky (proc?), tak bych se primlouval za oblasti odpovidajcii rekneme "zakladnimu vzdelani". A samozrejme ocekavana odpoved by mohla byt ta spravna:-)

Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #8 kdy: 24. 07. 2013, 16:37:59 »
Asi pětkrát jsem tu na fóru volal po nápadech na antispamové otázky. A dělal jsem si čárky, kdykoliv se někdo ozval. Ani jednou.

Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #9 kdy: 24. 07. 2013, 16:38:31 »
A nechceš ten žižkovskej antispam konečně poslat do zadeke?  ::)

Až tam půjdou spammeři, pošlu antispam rád za nimi. :-)

j

Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #10 kdy: 24. 07. 2013, 17:19:22 »
Co trochu matiky ... derivace x^n ;D, nejaky ten integral ...


Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #11 kdy: 24. 07. 2013, 17:24:32 »
Potřebujeme, aby tím občas taky někdo prošel :-).

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #12 kdy: 24. 07. 2013, 17:32:39 »
Asi pětkrát jsem tu na fóru volal po nápadech na antispamové otázky. A dělal jsem si čárky, kdykoliv se někdo ozval. Ani jednou.
Tak to jsem tu asi nebyl ... ale spoléhal bych spíše na takové jako "Anče, Kubo, .....", "Pane, pojďte budeme si ....", "Vařila myšička ..... "," .... a kočička"

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #13 kdy: 24. 07. 2013, 17:36:56 »
A nechceš ten žižkovskej antispam konečně poslat do zadeke?  ::)

Až tam půjdou spammeři, pošlu antispam rád za nimi. :-)

Když on ten rootovskej antispam vypadá fakt dosti nešťastně, nebo je to tím, že je málo lidu na to, kdo určuje, co je spam .... Ony kontrolní otázky nejsou u registrace, že se Vám mohou boti jednoduše zaregistrovat? Fíha ...

Re:Nové kontrolní otázky ve fóru
« Odpověď #14 kdy: 24. 07. 2013, 17:43:27 »
On se ten přihlašovací formulář měnil a asi to z toho vypadlo. Už je to každopádně v pořádku. Já ten formulář nevídám, registroval jsem se tu asi před dvanácti lety :-D.

Ad otázky: Problém je, že jsou na to hodně specifická pravidla:

  • v odpovědi nesmí být diakritika („To si mám jako kvůli vám instalovat českou klávesnici?“)
  • musí to být česko-slovenské („To mám jako hledat, jak se česky řekne jún?“)
  • nesmí to být vygooglitelné (což Anče, Kuba a všechna říkadla třeba jsou)

A stejně se najde někdo, kdo bude nadávat, protože nezná žádné Anče a nepochopil to a odkud to má jako vědět? Takže tak.